Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andegrand

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andegrand

  1. ja leje MOTUL 6100 10 w 40 dobra cena i bardzo dobry olej
  2. andegrand odpowiedział(a) na Diablo temat w Audi A4 B5
    ja wczoraj sprawdziłem swoją cała latała tam są 4 śruby dwie na płaskownikach i dwie wchodzą w blok silnika ja miałem tylko jedną dokręciłem ale tylko 2 a jednej nie dałem rady i tak to zostawiłem
  3. daj to do działu virtual tuning to zobaczymy
  4. http://www.wiocha.pl/286411,Kto_chce_takie_cany_paliw__jak_kiedys
  5. Zaczarowany hardkorowy OUEK :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. pasta bhp szczota woda i jazda
  7. czyli jeździsz jak Hanka z M jak Miłość
  8. andegrand odpowiedział(a) na fantom89 temat w 1.9TDI
    ja swoim AHU jechałem jakieś 195 i na klimatroniku miałem 95 temp a na desce 90
  9. zobacz czy wszystko ok z pompką
  10. może za bardzo naciągnąłeś napinacz od klimatyzacji i dlatego piszczy ktos na forum naprawiał napinacz ale chyba nie nie opłaca na kiedyś kupiłem napinacz za 380 zł i padł po 3 tysiącach teraz mam za 80 zł już 15 tysiecy i nic ale niech wypowiedzą sie specjaliś
  11. może tylko dioty podświetlające sie spaliły ? wymiana jest dość prosta
  12. mi nie pomogło
  13. ja mam po 4.10
  14. pomorskie jest najdroższa ropa w pl 5.40
  15. ja na ograniczeniu 35 km miałem 55 km i płaciłem 35 euro na miejscu
  16. nie chce zakładać nowego tematu ,a w wyszukiwarce nic nie ma czy okładziny zimowe na akumulatory coś dają np takie coś http://allegro.pl/ocieplacz-akumulatora-pokrowiec-na-akumulator-i1895433700.html
  17. ja mam na od dwóch lat na 2 cm sprzęgło
  18. chyba 215 45 bedzie git ale nie jestem przekonany
  19. mi pękła na dwie części na szrocie dałem za 20 zł nie zgadzała sie tylko jedna litera ale jest ok wymiana pod blokiem 25 min
  20. tył jest stały nic sie nie ustawia tuleje ,łożyska mi zdzierało opony jak miałem amortyzatory do wymiany
  21. film Colors PL Crips gang Bloods gang Menace II Society (1993) LEKTOR 3 filmy na you tube POLECAM
  22. od nowego roku ropa ma być 20gr droższa od benzyny i ma tak jakiś czas zostać
  23. jeszcze trochę Ci brakuje . polecam się na przyszłość masz +1
  24. Giżycko hip hop festiwal 2x i pojedyncze jakieś
  25. kup 7+ nie będziesz żałował przynajmniej sa już sprawdzone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.