Treść opublikowana przez andegrand
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja leje MOTUL 6100 10 w 40 dobra cena i bardzo dobry olej
-
[B5 AHH] Podpora silnika
ja wczoraj sprawdziłem swoją cała latała tam są 4 śruby dwie na płaskownikach i dwie wchodzą w blok silnika ja miałem tylko jedną dokręciłem ale tylko 2 a jednej nie dałem rady i tak to zostawiłem
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
daj to do działu virtual tuning to zobaczymy
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://www.wiocha.pl/286411,Kto_chce_takie_cany_paliw__jak_kiedys
-
Strefa Śmiechu
Zaczarowany hardkorowy OUEK :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
czym wyczyścić kostkę brukową z on
pasta bhp szczota woda i jazda
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
czyli jeździsz jak Hanka z M jak Miłość
-
[B5 AHU] Zatarty silnik
ja swoim AHU jechałem jakieś 195 i na klimatroniku miałem 95 temp a na desce 90
-
[ALL B5] Długo pracuje pompka
zobacz czy wszystko ok z pompką
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w tdi
może za bardzo naciągnąłeś napinacz od klimatyzacji i dlatego piszczy ktos na forum naprawiał napinacz ale chyba nie nie opłaca na kiedyś kupiłem napinacz za 380 zł i padł po 3 tysiącach teraz mam za 80 zł już 15 tysiecy i nic ale niech wypowiedzą sie specjaliś
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
może tylko dioty podświetlające sie spaliły ? wymiana jest dość prosta
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
mi nie pomogło
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja mam po 4.10
-
Ceny paliwa marzec 2026
pomorskie jest najdroższa ropa w pl 5.40
-
[ALL] Wyjazd do Niemiec
ja na ograniczeniu 35 km miałem 55 km i płaciłem 35 euro na miejscu
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
nie chce zakładać nowego tematu ,a w wyszukiwarce nic nie ma czy okładziny zimowe na akumulatory coś dają np takie coś http://allegro.pl/ocieplacz-akumulatora-pokrowiec-na-akumulator-i1895433700.html
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
ja mam na od dwóch lat na 2 cm sprzęgło
-
Polecane opony zimowe
chyba 215 45 bedzie git ale nie jestem przekonany
-
[ALL B5] Poduszki pod silnik
mi pękła na dwie części na szrocie dałem za 20 zł nie zgadzała sie tylko jedna litera ale jest ok wymiana pod blokiem 25 min
-
[ALL B5] Ździera opony od środka z tyłu jak przyczyna?
tył jest stały nic sie nie ustawia tuleje ,łożyska mi zdzierało opony jak miałem amortyzatory do wymiany
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
film Colors PL Crips gang Bloods gang Menace II Society (1993) LEKTOR 3 filmy na you tube POLECAM
-
Gaz przestaje się opłacać?
od nowego roku ropa ma być 20gr droższa od benzyny i ma tak jakiś czas zostać
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
jeszcze trochę Ci brakuje . polecam się na przyszłość masz +1
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Giżycko hip hop festiwal 2x i pojedyncze jakieś
-
Polecane opony zimowe
kup 7+ nie będziesz żałował przynajmniej sa już sprawdzone