Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?


Gość msh

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęgło wysoko bierze to standard czy tylko u mnie tak jest , przy wysprzęglaniu wciskacie pedał do konca czy do polowy czy tylko troszke nie chciał bym uszkodzić skrzyni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,raczej juz pomalu Ci sie konczy sprzegięłko,ja tez mam bardzo wysoko ale jezdze juz tak okolo 30 tysięcy km choć pomalu zaczynam myslec o wymianie,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też wysoko bieże przy przebiegu 130 tyś, i myślę już o wymianie bo przyjemniej się jeżdzi jak bieże w 3/4 położenia niestety koszt przy SACHS to jakieś 700 zł z wymianą :cry: zależy od typu sprzęgła bo u mnie występują dwa i dopireo da się określić po wyjęciu starego różnica jest sto pare złoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... mam pewne doswiadczenie, wiec sie udziele;)

nie robcie tego bledu co ja tzn., nie wymieniajcie samej tarczy! mi ktos tak doradzil i owszem - przez tydzien bylo dobrze;/ a potem... jeszcze gorzej niz wczesniej. wkurzony jestem jak diabli bo moglem kupic caly komplet sachsa (NOWKA) za 500zl.. teraz juz sie taka okazja nie powtorzy;/

w kazdym razie od jakis 10tys sprzeglo bierze na samej gorze-kwestia przyzwyczajenia;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo tez mi bierze sprzęgło na górze.Jeżdże tak już od kiedy go kupiłem, przejechałem dobre 30tyś. km i narazie nic sie nie zmienia.Kwestia przyzwyczajenia.

Jak padnie to wymienie.Dziwią się tylko osoby, które się pierwszy raz przejadą szarpia przy zmianie biegów podczas puszczania sprzęgła.Ja się do tego przyzwyczaiłem i mi to nie przeszkadza a nawet tego problemu już nie widzę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...