-
[B6 ALL TDI] Kilometry na jednym baku
ok dzieki
-
[B6 ALL TDI] Kilometry na jednym baku
jutro w trasę jadę zobaczymy czy coś się zmieni
-
[B6 ALL TDI] Kilometry na jednym baku
Witam Czy ktoś może mi napisać dlaczego przy zatankowanym pelnym baku komputer wskazuje ok 650km do przejechania?
-
Bateria w syrenie alarmu
niestety w podanym temacie nie ma konkretów ja swoją syrene mam wyjętą interesuje mnie tylko czy mozna te akumulatorki jakoś zamienić na inne żrodło zasilania
-
Bateria w syrenie alarmu
Witam Mam pytanko czy ktoś wymieniał akku w syrenie alarmowej. Ja swoja otworzyłem ale niestety akku na złom sie nadają a kupić nie idzie może da się to jakoś przerobić na inne. Może już ktoś to przerabiał byłbym wdzięczny za informacje
-
Stan km w wyjętym liczniku
zaraz spróbuje podłaczyć dzieki za pomoc udało sie odczytać jeszcze raz wielki szacun Temat do zamknięcia
-
Stan km w wyjętym liczniku
Witam potrzebuje pomocy odnośnie wyjętego licznika z audi a4 b5 96r z pełnym fisem mam stare kostki koloru niebieskiego i żółtego które piny należy zewrzeć i podłączyć zasilanie aby odczytać stan kilometrów. Nadmienie ze licznik wyjęty jest z auta i muszę to zrobić na stole bez samochodu
-
zegary od anglika do europejczyka
witam od jakiegoś czasu jeżdże bez głównego wyświetlacza fis jest duży problem ze znalezieniem licznika ze sprawnym fisem. pytanie co by sie stało jakbym założył zegary od anglika co trzeba zmienić żeby działało jak w europejczyku i czy wogóle warto
-
olej w przewodach turbo
dzieki za info przeczyszcze jak za duzo nie wyleje po czyszczeniu to bedzie ok
-
olej w przewodach turbo
turbina była regenerowana w zeszłym roku i tak szybko szlak by ja trafił/
-
olej w przewodach turbo
Witam mam pytanie czy w przewodach od turbiny powinien znajdować się olej. Przewód dolny turbiny który łaczy się z metalową rurą pod zderzakiem oraz dolna i górna rura od chłodnicy oleju. Nie są to wielki ilości ale czy wogóle ma tam być olej?
-
sprawdzenie przepływki
Witam czy moge w warunkach domowych sprawdzić sam przeplywke jakie powinny być parametry na końcówkach wtyczki?
-
różnica wtrysku w cylindrze
Witam podpiąłem dzisjaj vaga do autka w jednym z bloków jest informacja o różnicy wtrysku w cylindrze u mnie wygląda to następująco 4 do 3 111-112 2 do 3 128 1 do 3 115 czy to są prawidłowe wartości
-
Wymiana kolumny w a4
Witam czy ktoś wymieniał kolumne kierowniczą? Podczas regeneracji maglownicy mechanik stwierdził luzy na krzyżakach, podobno krzyżaki są nie wymienne i trzeba wymienić całą kolumnę czy da sie to wykonać w warunkach parkingowych czy trzeba odwiedzić specjaliste?
-
Wąż od pompy wspomagania
ma ktoś może zdjęcie lub symbol węża wspomagania który idzie od góry pompy do maglownicy? na necie jest tego dużo a mój jest nie zdemontowany wszyscy potrzebują na wzór a nikt nie wie jak wygląda takich mamy fachmanów. Może ktoś wie gdzie mógłbym kupić za nie dużą kaskę takiego węża bo normalnie to se wszyscy krzyczą jak za zboże jakby to cuś było zw złota
BartekTQ
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta