Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BartekTQ

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ok dzieki
  2. jutro w trasę jadę zobaczymy czy coś się zmieni
  3. Witam Czy ktoś może mi napisać dlaczego przy zatankowanym pelnym baku komputer wskazuje ok 650km do przejechania?
  4. niestety w podanym temacie nie ma konkretów ja swoją syrene mam wyjętą interesuje mnie tylko czy mozna te akumulatorki jakoś zamienić na inne żrodło zasilania
  5. Witam Mam pytanko czy ktoś wymieniał akku w syrenie alarmowej. Ja swoja otworzyłem ale niestety akku na złom sie nadają a kupić nie idzie może da się to jakoś przerobić na inne. Może już ktoś to przerabiał byłbym wdzięczny za informacje
  6. zaraz spróbuje podłaczyć dzieki za pomoc udało sie odczytać jeszcze raz wielki szacun Temat do zamknięcia
  7. Witam potrzebuje pomocy odnośnie wyjętego licznika z audi a4 b5 96r z pełnym fisem mam stare kostki koloru niebieskiego i żółtego które piny należy zewrzeć i podłączyć zasilanie aby odczytać stan kilometrów. Nadmienie ze licznik wyjęty jest z auta i muszę to zrobić na stole bez samochodu
  8. witam od jakiegoś czasu jeżdże bez głównego wyświetlacza fis jest duży problem ze znalezieniem licznika ze sprawnym fisem. pytanie co by sie stało jakbym założył zegary od anglika co trzeba zmienić żeby działało jak w europejczyku i czy wogóle warto
  9. BartekTQ odpowiedział(a) na BartekTQ temat w 1.9TDI
    dzieki za info przeczyszcze jak za duzo nie wyleje po czyszczeniu to bedzie ok
  10. BartekTQ odpowiedział(a) na BartekTQ temat w 1.9TDI
    turbina była regenerowana w zeszłym roku i tak szybko szlak by ja trafił/
  11. BartekTQ opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam mam pytanie czy w przewodach od turbiny powinien znajdować się olej. Przewód dolny turbiny który łaczy się z metalową rurą pod zderzakiem oraz dolna i górna rura od chłodnicy oleju. Nie są to wielki ilości ale czy wogóle ma tam być olej?
  12. BartekTQ opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam czy moge w warunkach domowych sprawdzić sam przeplywke jakie powinny być parametry na końcówkach wtyczki?
  13. Witam podpiąłem dzisjaj vaga do autka w jednym z bloków jest informacja o różnicy wtrysku w cylindrze u mnie wygląda to następująco 4 do 3 111-112 2 do 3 128 1 do 3 115 czy to są prawidłowe wartości
  14. Witam czy ktoś wymieniał kolumne kierowniczą? Podczas regeneracji maglownicy mechanik stwierdził luzy na krzyżakach, podobno krzyżaki są nie wymienne i trzeba wymienić całą kolumnę czy da sie to wykonać w warunkach parkingowych czy trzeba odwiedzić specjaliste?
  15. ma ktoś może zdjęcie lub symbol węża wspomagania który idzie od góry pompy do maglownicy? na necie jest tego dużo a mój jest nie zdemontowany wszyscy potrzebują na wzór a nikt nie wie jak wygląda takich mamy fachmanów. Może ktoś wie gdzie mógłbym kupić za nie dużą kaskę takiego węża bo normalnie to se wszyscy krzyczą jak za zboże jakby to cuś było zw złota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.