Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Podpora silnika


Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomóżcie.

Jak ma byc ustawiona przednia podpora silnika u góry czy na dole a może inaczej bo zmieniali mi sprzęgło i dwumasówkę razem z wszystkimi poduchami a silnik na wysokich biegach gdy wcisnę lub puszczę pedał gazu przechyla sie cały jak na huśtawce manetka zmiany biegów raz w przód raz w tył.

A nawet po wymianie kompletu sprzęgła hałas i wibracje silnika jak były tak są co jezszcze może by przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze przednia podpora silnika powinna byc ustawiona neutralnie, tzn. silnik nie ma sie na niej opierac bo jest ona tylko poto aby w przypadku duzego przemieszczenia sie silnika na skutek przyspieszania nie wyrwaly sie poduchy. Podpora ta ma w pewnym stopniu ograniczyc przemieszczanie sie silnika a nie tlumic jego drgania.

Osobiscie sprawdzilem kilka ustawien tej podpory i w kazdym z nich oprocz neutralnego wibracje sie wzmagaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję pokombinowac zobaczę co się będzie działo.

Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A móglby ktoś dać fotke jak to wygląda? bo dziś mi silnik z tej podpory wyskoczył w góre i zatrzymał sie o maske :disgust:

Sztangielka i w 2 wepchnęliśmy go spowrotem ale teraz przy ruszaniu/hamowaniu silnikiem coś stuknie od czasu do czasu, podejrzewam że podpora sie wygięła :bicz2: :bicz2: :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...