-
Komputer nie może połączyć się z samochodem
Witam. Mam ten sam problem. Właśnie dziś się bawię. dodam ze komputer widzi kabel tylko nie mogę połączyć sieę z samochodem. Prosze o pomoc. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Pisk z przodu samochodu
Trudno zaryzykuje z tym sprzęgiełkiem alternatora jak się nie uda to będę mysłał dalej. Od czegoś trzeba zacząć. Czy ktoś by mi mógł podać numer tego sprzęgiełka z etki? Chciaęłm się zorientować ile kosztuje oryginał, może nie warto bawić się w zamienniki
-
[B6 AWX] Pisk z przodu samochodu
Co to jest za pasek?
-
[B6 AWX] Pisk z przodu samochodu
Witam. Koledzy ostatnio pojawił mi się pisk/metaliczny dźwięk z przodu auta. Występuje on głownie podczas odpalenia samochodu a po dodaniu gazu ustepuje. Po podniesieniu maski występuje on raczej gdzieś obok alternatora, mozlwie że to sprzęgiełko alternatora uległo uszkodzeniu? Bardzo proszę o pomoc pozdrawiam
-
Sposób na sylwestrową noc
Ja atakuje do energy. akurat w Katowicach jest nowo otwarty
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
no oprócz tego że będziesz puszczał dużo czarnego dymu to pyzatym nic się nie stanie
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Oj STP to jeszcze rozumiem, raz na jakiś czas zalać wiadomo paliwko się spala powstaje nagar to tam raz na 10 tyś km można zalać ale z tym mixolem to już lekka przesada. Chyba że na oranżadzie jeździcie
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Ludzie nie wpadajmy w paranoje, co wy chcecie jednym samochodem do końca życia jeździć?
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Mixolu? A po co?
-
[B6 AWX] Brzydki rozruch, nierówna praca silnika...
Szczerze to mam to samo, szczególnie jest to widoczne gdy samochód stoi ze 2-3 dni a na dworze jest minusowa temp. Przestałem się już tym przejmować, one chyba tak mają
-
[B6 AWX] Tylna kanapa
Dzięki Mistrzu pozdrowionka
-
[B6 AWX] Tylna kanapa
Witam. Koledzy a więc tak, dziś podczas popołudniowego sprzątania samochodu zauważyłem że tylna kanapa (tylne siedzenie, nie wiem jak to nazwać) po prostu się rusza. Myślę co jest normalnie wziąłem ją podniosłem do góry i patrzę a tam takie plastikowe zatrzaski które trzymały całą kanapę najnormalniej w świecie się połamały Domyślam się ze stało to się jak ostatnio jechaliśmy na imprezę ponad komplet i każdy tam się wiercił\przesuwał na boki że po prostu nie wytrzymały. Czy ktoś mógł by mi pomóc i podać nr tych plastików z etki? plus jakiegoś screena żebym był pewny że to to. Bardzo będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
-
Garwolin i okolice spot........
W niedziele
-
telefon dla dziewczyny-jaki?
No to może E52 jeśli nokia
-
[INNE] Z 5 na 7% bio w oleju napędowym?
Witam. Koledzy gdzieś usłyszałem że mają podnieść jeszcze procent dodatków biokomponentów do oleju napędowego. Czy to prawda? Myślicie że naszym autom nic nie będzie? Oraz pytanie nr 2 Czy paliwo shella wzbogacone o gtl również posiada te bio dodatki?
RafGar
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta