-
Nie odpala za pierwszym
Może faktycznie stacyjka bo wcześniej miałem problem z immo i ojciec potraktował wd40 to problem ustał. Chciałem coś nagrać lepszego ale zapalił normalnie. Żeby tą kostkę sprawdzić trzeba rozbierać czy może vag coś podpowie? A może jakieś inne objawy by wskazywały na nią?
-
Nie odpala za pierwszym
Tak jakby rozrusznik nie kręcił - jakby nie załapał. Jak pogrzeje świece (3-5 razy) to rozrusznik kręci i pali 'na dotyk'. Tak na szybko nagrałem spróbuje może jutro coś lepiej.
-
Nie odpala za pierwszym
Po ostatnich przymrozkach auto nie chce zapalić. Aku chyba dwa lata temu było kupione więc to wykluczam bo prąd jest normalnie wszystko się świeci itd. Po przekręceniu kluczyka tylko zaświszczy i zero reakcji. Dopiero jak parę razy zagrzeje świece i spróbuje odpalić to rozrusznik się zakręci i pali od razu. Jakieś sugestie jaka może być przyczyna? Sprawa mechaniczna czy cos z elektryką?
-
Wskaźnik paliwa - VAG
Zatankowałem do pełna i wskaźnik na razie działa. Trochę inaczej pokazuje niż wcześniej ale sprawdzę do rezerwy jak to wygląda.
-
Wskaźnik paliwa - VAG
Korzystając z okazji podłączonego VAGa żeby usunąć błędy chciałem też zlikwidować inspekcję oleju. Niestety gdzieś na szybko znalazłem w 'internetach', żeby zrobić w 17-instruments, 10-adaptation i kanał 2. Potem przeczytałem, że to dla modelów '98 i nowszych. Inspekcja nie zniknęła a ja się zorientowałem, że mój wskaźnik paliwa 'leży'. Teraz pytanie - jak to naprawić? Czy ten kanał rzeczywiście odpowiada za wskaźnik czy coś się skopało oraz jak ustawić ten wskaźnik na nowo? Najpierw zalać do pełna i ustawić wartość początkową (bodajże 126) czy mogę to zrobić teraz?
-
bpw 2007/08 czy warto?
Też na nią zerknąłem dzisiaj Audi A4 2.0TDI140KM BiXenonChromTempParkFullSerwis (3355842348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Tylko czy ten silnik bedzie wadliwy. Na co zwracać uwagę żeby nie władować się na minę? Jak poźniej serwisować? Audi A4 B7 2007r manual BPW Navi Super stan (3355393366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Steve Jobs Człowiek, który myślał inaczej
-
Allegro. Po wplacie kasy nie otrzymalem towaru co robic?
Centrum sporow to sciema. Gosc dostaje mail ze zglosilismy spor a allegro nic nie robi. Kiedys kupilem dolatowanie konta i kasy nie otrzymalem. Pani z allegro powiedziala zebym probowal sie skontaktowac ze sprzedajacym a jak nie pomoze to isc na policje bo allegro takimi sprawami sie nie zajmuje. Takze tylko policja moze cos zdzialac bo allegro umywa łapy
-
Muzyka w naszych autkach
- czy ten laptop ma dobre parametry w stosunku do ceny?
Asus w porządku ale jako alternatywe z matowym ekranem polecam http://www.x-kom.pl/p/75804-notebook-laptop-15,6-samsung-300e5a-i3-2350m-4gb-500-dvd-rw-7hp64.html- Jaka lokate wybrac?
Inwestycja dobra jeśli dobra lokalizacja no ale niska płynność jak ktoś będzie potrzebował kasy. Ziemi nikt Ci nie zabierze Czepiacie się zysku z lokat bo inflacja bla bla a czy pensje są aktualizowane o poziom inflacji? Z roku na rok mniej zarabiamy patrząc w ten sposob a jak pieniądze mają leżec w skarpecie to lepiej wpłacić na coś. Tak jak wcześniej wspomnieli o doradztwie finansowym ale trzeba sie liczyc ze stratą- Przekręt na stacji benzynowej LUK
Ruszył na Rosje..- Przekręt na stacji benzynowej LUK
Zatankował, odłożył pistolet i nie poszedł zapłacic? Chyba lipa jakaś... Jakby czekał na następnego koleśia żeby sobie dotankować to poprzednia kwota mu sie zresetuje a tym napewno zainteresuje się kierownictwo stacji- Jaka lokate wybrac?
Raczej w porządku będzie getin jesli o lokaty chodzi bo na tę chwilę lepszych ofert nie ma żeby nie wciskali czegoś dodatkowo. Z tym że na lokacie sie nie zarabia to fakt bo odliczając podatek i inflacje niewiele Ci wyjdzie a w niektórych przypadkach nawet jestes w plecy- Zimówki czy letnie?
Czy zimówki będą bezpieczniejsze też nie był bym taki pewny. To całkiem inna guma więc w wysokiej temp jej przyczepność będzie znikoma. Kup jakieś letnie używki w granicy przyzwoitości i będziesz miał spokojną głowe - czy ten laptop ma dobre parametry w stosunku do ceny?
BARTOL
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta