Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy do końca zimy wytrzyma??


szymongt

Rekomendowane odpowiedzi

Wahacze kwalifikują mi sie do wymiany, i teraz pytanko: Czy wytrzymają do końca zimy, czy lepiej wymieniać już teraz?? :mysli:

Mojemu koledze w pasacie raz urwał sie dolny wahacz "banan" i wolał bym czegoś takiego uniknąć. :confused4:

A dodam że mieszkam na wsi gdzie drogi nie są za bogate, a teraz szczególnie. :(

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary. No nie jestesmy jasnowidzami. Z tego, co piszesz, nie masz autostrady plaskiej jak stol pod sam dom, a wahacze juz masz do wymiany. Chcesz sie poczuc lepiej, jak otrzymasz kilka odp: "nie wymieniaj, wytrzyma zime"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Masz ori wahacze czy już kiedyś był wymieniane? Jeśli ori to bym poczekał do końca zimy "ALE" zdarzają się przypadki że wyrobiony sfożeń może wyskoczyć z wahacza :gwizdanie:

Jeśli koledze się urwał wahacz to pewnie jakiś tani zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wymieniał. Jeśli masz już wyrobione końcówki to na tych zimowych wertepach dużo nie trzeba żeby którąś wyszarpnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary. No nie jestesmy jasnowidzami. Z tego, co piszesz, nie masz autostrady plaskiej jak stol pod sam dom, a wahacze juz masz do wymiany. Chcesz sie poczuc lepiej, jak otrzymasz kilka odp: "nie wymieniaj, wytrzyma zime"?

Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział: "Kto pyta nie błądzi" A forum jest chyba od tego żeby pytać, i uzyskać odpowiedz na pytanie, a nie od tego że jak ktoś pyta, to dać głupią odpowiedz. :wallbash:

Dzięki panowie. :notworthy: Właśnie o te sworznie sie boje. W takim razie będe wymieniał.

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________Sprostowanie:

Koledze właśnie ten sworzeń wyskoczył, a nie to że sie wahacz urwał :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak chcesz wymieniać to kup solidne nie jakieś gówna :good:

wedlug Ciebie wachacze firmy MG ktore sa u mnie to gowno?

komplet kosztuje 530zl.. przejechalem 47tys przy 40tys padl jeden gorny wachacz...

zly wynik??

wedlug mnie poprawny montaz to podstawa sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontuj dobre wahacze już teraz, to nie płyny lecz wahacze więc pora roku chyba niema za bardzo znaczenia??

Oprócz tego poprawi się twój komfort jazdy oraz komfort psychiczny, tak na to spójrz.

Poza tym "co masz zrobić jutro zrób dziś" jeśli tylko pozwalają ci środki na coś porządnego, jeśli nie to poczekaj lecz nie zwlekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniaj wymieniaj bo jak się któryś urwie to dopiero będzie problem(a najczęściej padają "banany") sam miałem taki przypadek, dobrze że mechanik nie był daleko to jakoś dojechałem bo tak to chyba tylko laweta :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najczęściej padają "banany"

Hmy, u mnie po 160tyś końcówki bananów są jeszcze ok, padły natomiast tuleje banana - jedna strona. Ostatnio natomiast wysypała mi się końcówka wahacza nośnego, tuleje natomiast były ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najczęściej padają "banany"

Hmy, u mnie po 160tyś końcówki bananów są jeszcze ok, padły natomiast tuleje banana - jedna strona. Ostatnio natomiast wysypała mi się końcówka wahacza nośnego, tuleje natomiast były ok.

u mnie po wymianie zawiechy one padły pierwsze a reszta była ok dlatego mam takie zdanie o nich :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...