Treść opublikowana przez klaus31183
-
[B5 AJM] Zapaliła się kontrolka ABS/Kontrola trakcji
kolega też tak miał okazało się że jeden czujnik i to z tyłu był delikatnie wysunięty
-
[ALL B5] Ząbkowanie opon tylnej osi
a jak tam sprężyny może są miękkie i nie tłumią tak jak trzeba no i wtedy beda zabkować opony.
-
[B5 AFN] Katalizator
po co wspawywać rurkę jak możesz opróżnić kata bez jego rozcinania!
-
[B5 AFN] ABS szaleje
za daleko czujnik od abs
-
[B5 AFN] ABS świeci się.
może za daleko jest odsadzony od koronki
-
[ALL B5] Trzeszczenie , jakies wasze sugestie co to moze byc.
prędzej wachacz
-
[ALL B6] Skrzeczy przy kręceniu
ja tak miałem u siebie i okazało się że jeden dolny więc sprawdź sobie to i wymień tylko jednego
-
[ALL] 40 tysięcy km a filtr paliwa..
kolego ja wymieniam zawsze po zimie
-
[B5 AFN] Ustawianie napinacza paska klimatyzacji
a może coś ze sprężarka może się przytarła i piszczy pasek bo ma ciężko?
-
[B5 ADR] Brak świateł długich
manetka do wymiany.
-
[B5 ADR] Dziwne zachowanie ogrzewania
silniczek który reguluje klapa ciepło zimno znajduje sie on od strony pasażera w nogach musisz odkrecic schowek i bedzie go widać
-
[B5 AFN] Ciężko pali
kolego spróbuj tak jak auto bedziesz miał rozgrzane to weź zimną wode i polej na głowicę pompy jak odpali to ta głowica pompy wtryskowej jest do wymiany jeśli to nie pomorze to musisz szukac dalej.
-
[ALL B6] Problem z nadmuchem na nogi
obstawiam silniczek klapy który reguluje temp.
-
[ALL B6] AirBag świeci po zamontowaniu tempomatu
kolego a tasma kierownicy tj airbaga jest cała nie przerwała sie przypadkiem
-
[ALL B5] Kierownica lekko piszczy, co na to poradzicie?
Kolego mi też tak piszczało i zrobiłem tak wd 40 odkręciłem tą dolną część konsoli koło nóg i psiknąłem na tą gumę gdzie idzie krzyżak kolumny kierowniczej i pomogło
-
[ALL B5] Podejdzie do B5?????
no i na pewno jest made in china :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
Ładne tylko trochę drogo jak za 16 bez opon
-
[B5 1Z] Pytanie o przebieg
niestety kolego nie da się sprawdzić dopiero w b6 jest taka możliwość ale jak ktoś dobrze to zrobi to też nie sprawdzisz
-
[B5 AKN] Brak mocy przy ok 3000obr/min
przyjedź kolego do mnie za 250 zł ci to zrobię czas około 4 godzin
-
[B5 AKN] Brak mocy przy ok 3000obr/min
odłacz przepływomierz i przejedż się tak komputer daje wtedy stałą dawke jeśli bedzie lepiej to przepływka jeśli nie to turbo do czyszczenia
-
[B5 AKN] Audi a4 b5 2.5 TDI 150KM co wybrać.?
koleżanko obstawiam że jest to uszczelniacz na wale ten od strony rozrządu więć jak ktoś ci bedzie wymieniał rozrząd to odrazu niech wymieni uszczelniacz
-
[B6 AVF] Szarpanie na jałowym
może któryś popowtrysk odbiega wartościami od pozostałych.
-
[B5 AFN] Problem w czasie jazdy z nierozgrzanym silnikiem
obstawiałbym turbo
-
[B6 AVF] Planowanie glowicy TDI
kolego samo planowanie głowicy to koszt 50 zł więc nie warto na tym oszczędzać!!!
-
[INNE] Problem z audi 80 1,9 tdi 1z
problem leży w ustawieniu nastawnika odpal auto jak zacznie falować to popuść nastawnik i przesuń go tyle aż się uspokoi