Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Skrzeczy przy kręceniu


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dopadlo mnie jakies g..o...przy kreceniu kierownica skrzeczy mi cos i przenosi sie na kierownice... :wallbash:

Co to moze byc...musze wymieniac caly komplet wahaczy czy wystarczy tylko jakas czesc wymienic. :mysli:

wiem ze lepiej wymienic calosc ale kiepsko z kasa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slycahc leciutko wewnatrz i na zewnatrz...pytam bo moze ktos mial taki przypadek i wie, ktorego trzeba wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slycahc leciutko wewnatrz i na zewnatrz...pytam bo moze ktos mial taki przypadek i wie, ktorego trzeba wymienic

Wymienić trzeba tego, który ma uszkodzoną osłonę gumową na sworzniu (dostało się tam pewnie trochę syfu). Zdejmij koło i zobacz czy któraś jest pęknięta.[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 23:12_________________________________________________

wiem ze lepiej wymienic calosc ale kiepsko z kasa :wallbash:

A ja słyszałem od mechanika, że lepiej wymieniać od razu po jednym, bo jeden uszkodzony może drastycznie skrócić żywotność pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie którys z górnych niedomaga.Ja u siebie to przerabiałem ze dwa miechy rozbierałem dolne smarowałem itd. złozylem i cisza prawie była bo przy porzadnym bujnieciu autem skrzypiało.Złap reka za górny wahacz i spróbuj nim na boki przekrecic i zobacz czy nie zaskrzypi.Obydwa tak obadaj.A auto niech normalnie na kołach stoji.A potem sprawdź ruchami góra dól mocno czy nie stuka i nie rusza sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...