Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. W tym telefonie rozwiązano problem z zasięgiem tym, że z obudowy zrobiono antenę. Zasięg, dobry, porównywalny z moim starym telefonem Moto Razr. Sieć Orange. Wysłane z mojego M7 przy użyciu Tapatalk 4.
  2. Wracając do TT, jeśli ktoś ma tą wersję na tablety (HD tylko na tablety), może testować Tapatalka 4 Tapatalk 2 i Tapatalk 4 BETA - porównanie | Android Now
  3. Zapomniałem dodać że, na tablecie
  4. Tapatalk HD - to jest dopiero przeglądanie Forum
  5. Cześć, gratulacje dla tifosi Juve!
  6. Najlepszy to Titanium Backup Pro & Free, ale root wymagany. Bez roota np. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.backup&rdid=com.koushikdutta.backup&rdot=1&feature=md
  7. Poczekaj do połowy maja na prezentację Motoroli X Phone Jeśli macie tablety, i wkurza Was ten dolny nawigacyjny pasek (zwykle czarna belka) to możecie skorzystać z full!screen - fajna sprawa, gdy gramy w gierki, oglądamy filmy lub przeglądamy internet. Ekran wypełniony jest w całości treścią. Działa również na smartfonach, osobiście używam od kilku tygodni na TF300 oraz Razr. Rewelacyjna Oczywiście root potrzebny. Nazwa: full!screen Link do Google Play
  8. Przede wszystkim przeglądasz forum znacznie szybciej niż na przeglądarce, i do tego jeśli zależy Ci na zminimalizowaniu transferu danych, to instalacja TT jest polecana
  9. Android bez konta G, to jak Audi bez VAGa Co do Tapatalka,jihaad to miałeś wiadomość że to Forum obsługuje taką formę komunikacji, tylko tyle. Często jest uaktualniany, być może w przyszłości będzie taka możliwość klikania w linki, z bezpośrednią odsłoną tematu w aplikacji.
  10. Oficjalny z Moto: 3.26.92.38727 W tym temacie znajdziesz najnowsze wersje.
  11. Raczej nie, ja mam Swypa na każdym sprzęcie. Nigdy nie miałem problemów z GP. p.s. Jedyna aplikacja, bez której nie umiem żyć. ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- @ devastation, wklej screena to coś się wymyśli...
  12. Jaka blokada? Promocja trwa 5 dni. Każdego dnia mają być inne gry i aplikacje.
  13. Z tego co gadają w mediach, to Kosecki dużo zyskuje.
  14. Nowa, duża promocja w GP: https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_celebrate_25_billion
  15. Grzegorz Lato wycofał się z kandydowania na prezesa PZPN. To znaczy, że związek będzie miał nowego prezesa. Dziś o północy mija termin zgłaszania kandydatur.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.