Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BRZEZIN

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a w sprawie oklejania felg.... wycielem kawalek foli odpowiadajacy wymiarom felgi.... wymylem i odtluscilem felgi... przykleilem folie na cala felge.... pod wplywem cieplego powietsza folia sie poddaje(suszarka do wl...) i oklejalem ramie po ramieniu..,,,, a nie malowalem od razu bo chcialem sprawdzic jak autko sie bedzie prezentowac na czarnych felach... i wyglada zajebi..... tak wiec te nowe felgi pomaluje na czrno ....a z tych sciagne folie i bedzie
  2. duzo przerabiania przy montarzu turbiny AWX???
  3. a jaki koszt takiego zestawu..turbo AWX + FMIC ..????
  4. zamiast nadkoli ....bardziej zajme sie silnikiem..... i tu pytanie cz zaslepienie ger-u poprawi prace silnika....i ne bedzie problemu z dogrzewaniem sie silnika???
  5. myslalem nad zmiana lamp ...na depo...ale gosciu mi powiedzial se silniczek z regulacji swiatel nie jest w tym samym miejscu co umnie..i me bede mial regulacji swiatel....wiec zrezygnowalem...ale myse nad lampami od s4 z dzielonym kierunkiem i na soczewce...
  6. a co do felg to tylne sa 9.5'.....i opona jest 225...... jak zalozylem to nie wystawala ale chaczyla o amortyzator....i musze zalozyc dystans..jakies 15-20mm
  7. pisalem juz ..ze z tylu tez mam mikody....jak dla mnie daja rade... :> i nie malowale lamp ani kierumkow ...
  8. hamulce hamoja tak jak maja hamowac....i po co mi wieksze jezeli nie mam az tak dozej mocy
  9. ladny kolorek ...i jak sie swieci czyzby nowy lakier...? v6 quatro
  10. no Remik autko calkiem niezle sie prezentuje [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 15:19_________________________________________________za tarcze na przod dalem okolo 190zl za sztuke i 150zl za tyl .............sprawuja sie naprawde dobrze [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 15:23_________________________________________________z tego co tu wyczytalem ...to miles ta blach w aucie i czaszke na galce zmiany bieg...i inne chromowane pier..... i nie umiesz sie i pozbyc....czyzby przywiazanie [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 15:46_________________________________________________nie bede malowal siatki na srebrno......czarny matowy zostaje .....autko bedzie czrno-srebrne...
  11. bo widze ze koledzy sie na mnie uwzieli ile bebzie kosztowal tylni zderzak z dyferencialem???
  12. ile taki zderzak z dyfrem ?
  13. tak zamowilem je zkatalogu....nonie byly tanie.. ... laminat czy nie mi sie podoba ... wiem ze nie ktorzy tego nie pochwalaja ... ;(
  14. a co mnie obchodzi PABLO i jego lusterka ...jak mu sie pododaja to jego sprawa a widze ze kolega sie wystraszyl i zmienil na inne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.