Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka ręczna - mężczyzn


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są tu fani piłki ręcznej - ja jako były zawodnik oczwiście kibicuję naszym i mam nadziję że dzisiejszy mecz otworzy naszym drogę do ... złotego medalu.

Dziś oglądająć mecz Niemcy Dania można było odczyć przy 40-52 minucie że mecz jest ustawiony pod remis który eliminował naszych z dalszej gry ... wygrali duńczycy teraz nasi muszą wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam forum i zerkam na mecz.Jestem pełen obaw.Przeważnie jak ktoś nam zrobi przysługę to my sami tego nie umiemy wykorzystać.Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była piękna akcja ... :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrali i to w ostatniej sekundzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany ciśnienie mi podskoczyło bo w drugiej połowie nie mieli recepty na obronę Norweską, pomału pomału i bramka na sekundy przed gwizdkiem dała awans!!! szok jaka dramaturgia ... na minute przed końcem wchodzili Norwedzy 30 sek później Niemcy a na końciec liczy się tylko Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenta: "panowie spokojnie mamy dużo czasu" (15 sek. przed końcem spotkania) :kox:

Ogólnie to zagrali słabo... I mieli dużego farta. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem (jako obrotowy) w ręczną 8 lat (do końca ogólniaka), fakt, ze to szkolna drużyna ale troszkę mam pojęcie.Szkoły specjalizowały sie w szczypiorniaku.

Nie należała się Naszym wygrana. Szmal jak zwykle - poziom światowy. Gdyby chłopaki strzelili 50% tego co Szmal złapał .... kilka brameczek przewagi i zdrowe serca :) , a tak ? Dobrze że BÓG też grał kiedyś w szczypiorniaka i nie lubi ... Skandynawów :polew:

15 min przed końcem wyszedłem z domu, bo serducho sie juz "kupy" nie trzymało. Wyskok do knajpy na browara, 2 min. do końca, 2 bramy w plecy...

i po 120s CUD!!! CUD!!! CUD!!! , w knajpce (taka sportowa, dla kibiców) taki krzyk, ze mało szkła nie popękały.

Jak dla mnie dwa słowa :

KLĘKAJCIE NARODY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytknął bym parę błędów ale nie zagrali tak słobo poprostu styl obrony Norweskiej nam nie leży. Zabrakło przygotowania taktyki z zagrań na koło i wbiegnięć na koło skrzydłowych skoro w drugiej połowie dość skutecznie izolowali naszych rozgrywających. Ogólnie skrzydłowi nie pograli tak jak by mogli. W obronie nasi staneli na 6 metrzez z wysunięta "jedynką" może i słusznie bo Norwegowie idealnie mają opanowane dobrywanie do kołowego ... za to z 9m metra nam trochę dowalili (szczególnie bolą te po bloku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówka niesamowita :kox:

a tu wzmianka o strzelcu zwycięskiego gola: :polew:

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Artur_Si%C3%B3dmiak&direction=prev&oldid=15720561

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... za to z 9m metra nam trochę dowalili (szczególnie bolą te po bloku).

Strasznie mnie to wnerwiało.Prosty schemat. "Podsłona" od ich prawego skrzydłowego, Rzut lewego rozgrywajacego i brama.

Tyle, że ten skrzydłowy miał "daleko" do tej "podsłony" i na długo przed rzutem było wiadomo co się będzie działo. Mimo to Nasi nie mogli sobie z tym poradzić.

Szkoda, że półfinał z Chorwatami. Myśle, że to bedą mistrzowie świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...