Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka ręczna - mężczyzn


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Cała masa błędów i nieskuteczność ... Chorwaci niczym nie zachwycili to my daliśmy ciała. Zagramy z Danią ponownie tym razem o brązowy medal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką grą jak w drugiej połowie to nie było czego szukać w półfinale :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Polska tradycja niestety :wallbash: jak już jesteśmy na dobrej drodze to zawsze coś popsujemy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak już się dostaje od losu taką szansę to trzeba ją wykorzystać, nasi wczoraj byli jacyś zblokowani, szkoda bo można było się pokusić o uciszenie tej 15tyś hali :wink4: natomiast organizatorzy się trochę nie spisali, w takim meczu żeby robić przerwy na poprawę wykładziny to trochę niepoważne :kwasny:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 09:38_________________________________________________ciekawe ile w tym prawdy http://sport.wp.pl/kat,65242,title,Tajemniczy-protokol-odebral-szanse-Polakom,wid,10803344,wiadomosc.html?ticaid=476bb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak zle nie sedziowali, tylko nasi nie umieli akcji wykozystać :embarrassed: :embarrassed:

Ale z ta wykładzina to juz przesada :confused4: mogłby ktorys z naszych zawodnikow to zrobic raz a dobrze i bylo by spokój a tak to biegali co chwile w tych garniaczkach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo ze skutecznością w ataku ale trzymam kciuki [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 15:25_________________________________________________Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo ze skutecznością w ataku ale trzymam kciuki [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 15:25_________________________________________________Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i mamy medal ... BRAWO!!! i życzę kolenych sukcesów

ostanie mecze oglądało 7-8 milonów widzów, Kubicę raptem około 5 milionów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem fanem Pilki recznej,ale wlaczylem sie do ogladanie,na ostatnie 10 minut i jestem pod wrazeniem...powiem jedno,ze bardzo jestem dumny z naszej Reprezentacji... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan1: :banan2:bravo bravo,jakby tak grali w innych meczach złoto pewne.najlepsze dwa mecze i to z mistrzami europy.sukces wielki. :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...