Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka ręczna - mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zaczynamy 14 stycznia 2011 ze Słowacją

Grupa nie powinna być trudna, tzn. powinniśmy wyjść ;)

Polska

Szwecja

Korea Południowa

Słowacja

Argentyna

Chile

Ostatni mecz ze Szwecją mniemam że o pierwsze miejsce w grupie. :decayed:

Potem zdaje się, że czekają nasz mecze z pierwszymi trzema zespołami z grupy:

Chorwacja, Dania, Serbia, Rumunia, Algieria, Australia,

dalej to już faza finałowa[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:24_________________________________________________No to sprzedaż dziś zaczyna się impreza. :cool1:

Opublikowano

może i gorsze ale sama obecność w finale to już będzie sukces :naughty:

I tak myślą Polscy sportowcy przed każdym finałem :wallbash:

Opublikowano

może i gorsze ale sama obecność w finale to już będzie sukces :naughty:

I tak myślą Polscy sportowcy przed każdym finałem :wallbash:

no właśnie,nie maja myśleć tylko grać :cool1:
Opublikowano

może i gorsze ale sama obecność w finale to już będzie sukces :naughty:

I tak myślą Polscy sportowcy przed każdym finałem :wallbash:

no właśnie,nie maja myśleć tylko grać :cool1:

No właśne gdyby grali...

a oni są już w euforii,że są w finale no i niejedno złoto poszło się....

Opublikowano
  • Autor

Szwedzi roznieśli Chile ... ale wiele nie pokazali bo łatwy rywal... no poza dobrą dyspozycją bramkarza

jutro nasi :punk:

Opublikowano

Panowie niedługo STARTUJEMY z MŚ 2011

jakieś typy ...

wg mnie nasi medal przywiozą ... tylko jaki?

Do trzech razy sztuka... Złoto! :kox:

Opublikowano
  • Autor

Panowie niedługo STARTUJEMY z MŚ 2011

jakieś typy ...

wg mnie nasi medal przywiozą ... tylko jaki?

Do trzech razy sztuka... Złoto! :kox:

Framcuzom musiała by się powinąć noga ;)

Opublikowano

Panowie niedługo STARTUJEMY z MŚ 2011

jakieś typy ...

wg mnie nasi medal przywiozą ... tylko jaki?

Do trzech razy sztuka... Złoto! :kox:

Framcuzom musiała by się powinąć noga ;)

Zobaczymy. :wink4::good:
Opublikowano

Panowie niedługo STARTUJEMY z MŚ 2011

jakieś typy ...

wg mnie nasi medal przywiozą ... tylko jaki?

Do trzech razy sztuka... Złoto! :kox:

Framcuzom musiała by się powinąć noga ;)

im się złamie noga :kox:
Opublikowano

Nie tak miało to wyglądać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no i krok do przodu - wynik będzie sie liczył pewnie dalej. Ciekawe jak SLO zagrają jutro ze SWE?

Opublikowano

no i krok do przodu - wynik będzie sie liczył pewnie dalej. Ciekawe jak SLO zagrają jutro ze SWE?

remis :kox:

Opublikowano

Cienizną wiało strasznie. Koreańczycy naszych zabiegają

Opublikowano

zimny prysznic przyda się chłopakom :good:

Opublikowano

Ze Szwedami cieko to widze

Opublikowano
  • Autor

no musżą się zebrać - mają trochę czasu

Opublikowano

ze szwedami ciężko będzie, zwłaszcza, że mamy ich po meczu z koreą, z którą też pewnie spacerkiem nie wygramy - chociaż wydaje mi się, że i tak z tej grupy jako trzecia drużyna wyjdzie słowacja

Opublikowano
  • Autor

no i po męczarniach w pierwszej połowie druga wkońcu wyglądała jak należy

faktycznie skośnoocy mogą namieszać ale liczę że tak doświadczeni gracze nie dadzą się zaskoczyć

Dobrze że przed szwedami mamy dzień przerwy - przyda się wypoczynek i ułożenie taktyki bo tak naprawdę może to być już mecz o pierwsze miejsc II fazy i dobra pozycja wyjściowa na półfinał

Opublikowano

licze ze zajmiemy miejsce w pierwszej 3jce :)

Opublikowano

ja nie jestem fanem recznej ale ogladam jak sa mistrzostwa swiata i europy bo Polska dobrze sobie radzi w reczna :good: ogladalem mecz z argentyna i chile,mam nadzieje ze zdobedziemy medal a Dania nie. wtedy w pracy bede mogl sie tym cieszyc bo unikam gadania z dunami o pilce noznej w wykonaniu naszej kadry :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.