Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka ręczna - mężczyzn


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Z gospodarzami zawsze się ciężko gra - patrz 2 lata temu, przecież przegrana 1 bramką w finale to zasługa sędziów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gospodarzami zawsze się ciężko gra - patrz 2 lata temu, przecież przegrana 1 bramką w finale to zasługa sędziów

Masz oczywiscie duzo racji. Chorwaci to jednak bardzo dobry team i szczerze watpię aby musieli im pomagać sędziowie.

Grają u siebie, kibice, wieksza mobilizacja itp

Będzie bardzo cieżko a limit szczęścia chyba wyczerpaliśmy z Norwegami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem (jako obrotowy) w ręczną 8 lat (do końca ogólniaka), fakt, ze to szkolna drużyna ale troszkę mam pojęcie.Szkoły specjalizowały sie w szczypiorniaku.

Nie należała się Naszym wygrana. Szmal jak zwykle - poziom światowy. Gdyby chłopaki strzelili 50% tego co Szmal złapał .... kilka brameczek przewagi i zdrowe serca :) , a tak ? Dobrze że BÓG też grał kiedyś w szczypiorniaka i nie lubi ... Skandynawów :polew:

15 min przed końcem wyszedłem z domu, bo serducho sie juz "kupy" nie trzymało. Wyskok do knajpy na browara, 2 min. do końca, 2 bramy w plecy...

i po 120s CUD!!! CUD!!! CUD!!! , w knajpce (taka sportowa, dla kibiców) taki krzyk, ze mało szkła nie popękały.

Jak dla mnie dwa słowa :

KLĘKAJCIE NARODY !!!

ja waliłem w fotel z bani :wallbash: :wallbash: :wallbash:,rzucałem się po podłodze :polew: :polew: :polew:,w końcu na 4 min.przed końcem wyszłem zajarać :cygaro:-a tu matka wychodzi i mówi,że jest ok.myślałem,że jaja sobie robi-a jednak nie.po meczu dwie godziny dochodziłem do siebie.sport mnie kiedyś wykończy :ad: :ad: :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka była niesamowita nie mogłem nawet ustać w miejscu, dużo szczęścia, ale jak powiadają szczęście sprzyja lepszym. :radocha: :radocha: :radocha:

Z Chorwatami będzie b.ciężko gospodarzom pomagają nawet mury, ale ja wierze w naszych chłopaków. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\

Z Chorwatami będzie b.ciężko gospodarzom pomagają nawet mury

mury mogą im pomagać :gwizdanie: oby tylko sędziowie byli bezstronni :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też grałem w szkolnych latach i kibicuję im bardzo. Moja ulubiona drużyna reprezentacyjna. Co ciekawe, trzeba zaznaczyć że są w półfinale, a brakuje ważnego ogniwa - Grześka Tkaczyka, który skupiał na sobie obrońców, przez co Karol, Lijewscy i młody Jurecki mieli więcej miejsca. Idealnie grał z Bartoszem J.

Kurde, Siódmiaka nigdy nie lubiłem, bo to typowy drwal, który minimum 2 razy na mecz schodził na 2 minuty i to w ważnych momentach...karta się odwróciła...przepraszam za te wszystkie bluzgi Artur - 2 bramki, dzięki którym utrzymywał się wynik + golazzzzo masakra.

Ale.....K.Lijewski i Jaszka to straszna porażka na tych mistrzostwach. Nie wiem, czy nie powinien ich posadzić na lawie. 15 strat w całym meczu, kiepska gra przeciw Loke (myslę, że każdy kołowy świata by z nim przegrał walkę) i brak współpracy przy zasłonach. Niestety właśnie przez tę grę z Loke, nie zawsze nasi decydowali się dochodzić do rzucającego. Ja się załamałem po kontrze Norwegów i bramce dobitce (kiedy Szmal obronił 1na1). Reszta to już historia, którą będziemy dzieciom, wnukom opowiadali.

Co do Chorwatów...myślę, że będzie wielki problem. Publika będzie szalała, sędziowie będą pod jej ogromnym wpływem, gospodarze turnieju, a do tego fantastyczni zawodnicy (w Chorwacji są chyba bardziej popularni niż piłkarze i piłkarze wodni). Także czeka nasza kadrę baardzo trudne zadanie (ale to przecież półfinał MŚ - każdy wiedział, że lekko nie będzie - jednak łatwiej byłoby grać z Francją).

Już nie mogę się doczekać piątku...... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwko już się chłodzi ... mam nadzieje że wowalczą skutecznie i będzie finał z Polakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wielki mecz. Mam nadzieję że powalczą, nie będzie tylu błędów i może się uda ograć gospodarzy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy półfinał bez większych emocji ... no poza czerwoną kartkę za rzut w czapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 2 :wink4:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 20:04_________________________________________________oby tylko niemcy dobrze sędziowali :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tylko niemcy dobrze sędziowali

Mnie też Ci sędziowe martwią :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...