-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
buteleczka tego Forte kosztuje ok.65 zł
-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
słuchajcie, a coś takiego??? http://www.forte-nwe.com/PL/Forte+products/Paliwo/Preparat+Diesel+Fuel+Conditioner.html z tego co wiem nie można tego specyfiku dostać w detalu. Mają go jedynie serwisy. Mój kumpel ma Mazdę 6 i na forum www.mazdaspeed.pl znaleźliśmy masę przychylnych opinii na temat tego środka np. czyści wtryski. Dodaje się go raz na 15 tys. km do baku 400 ml na 100 l. paliwa. Kumpel twierdzi, że silnik pracuje ciszej. Nabyłem buteleczkę ale zanim ją zaaplikuję wolę się zapytać fachowców
-
Piłka ręczna - mężczyzn
aż popusciłem w końcówce
-
[ALL] Chip do nowszych modeli B6 B7 B8
Taki papierek bardzo może sie przydać przy sprzedaży auta, skoro podam w ogłoszeniu, że mam 270 PS i 540 Nm to kto mi w to uwierzy bez papierka???
-
[ALL B7] czy się zmieszczą???
Jezu.... to musze kupić nowe letniaki. buuuuuuuuuuu
-
[ALL B7] czy się zmieszczą???
do A4 B7 Avant dostałem koła od RS4/6 z oponami o wymiarze 245/45 R18. Czy ktoś stosował taki rozmiar opon??? Czy zmieszczą w nadkola i nie będą zawadzać??? Auto stoi teraz na zimówkach a koła są z letnimi oponami. Wiem, że 245/40 R18 wchodzą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, jeszcze nie mam A4 ale jak sprzedam swoje auto to zamierzam zakupic A4 3.0 TDI
CAM-VID
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta