mirek31071977

Ostatnie wizyty

1185 wyświetleń profilu
  1. mirek31071977

Jak jest kierowca pipa,to ciągle mu mało koni.1,6 nie jest taki muł.Zależy do czego porównasz.Na gabaryty A4 uważam,że dobrze sobie radzi.We 2 plus trochę bagażu w trasie też da rade i gadanie o osiągach Matiza jest sporym nadużyciem.Miałem to 8 lat i miło wspominam choćby na znikomą awaryjność i tanie naprawy,Tylko to była buda B5.W B6 może być gorzej.
  2. mirek31071977

Miałem też napisać o tej wiosce,ale znowu by było,że się czepiam i krytykuję wszystko,co nie moje.Ta 2 jeśli jest porobiona i z lpg,to nie ma dziwne,że tyle chce za nią wziąć.Najszybciej ta Szwecja.
  3. mirek31071977

I palenie gumy na 4.Hamulce już ma,bo o tym też się zapomina,to Q by pasowało też dołożyć,bo lipa ośka z takimi mocami.
  4. mirek31071977

Możesz bez kompa.Ale powiem ci na swoim przykładzie,że auto może jeździć normalnie,nic się nie dzieje,a po podpięciu się okazuje,że coś jest,czy w najbliższym czasie będzie jednak do roboty.Ale,jak masz mechanika,to dużo rzeczy ci wyłapie nawet bez kompa.
  5. mirek31071977

Jeśli za 900 masz możliwość wyłapania takich Prelek,to tylko brać.
  6. mirek31071977

7. mirek31071977

Bo normalni kupujący szybko biorą w dobrej kasie auta,które są w jakimś tam sensownym stanie.Wymyślacze i cudaki szukają miesiącami. To kolejny ASN,który zszedł szybko,a gruzy BEX po 18 czekają na nabywców.
  8. mirek31071977

Sline,recaro,1,8T i można zbić na aucie kokosy.Już pomijam ten sline,ale takie materiałowe Recaro,to rodzynek.Widziałem może 2-3 B6 z takim czymś.22 za dużo.Ani Q,ani jakiegoś szału w wyposażeniu.W tej kasie można B7,jak wyżej poszukać.Nie powiem fajny jest,ale pojedziesz na miejsce i się może okazać,że nie jest już tak kolorowo.I nie kupuj oczamiStandard komp.Niech auto będzie zimne,to sprawdzisz,czy przy odpaleniu nie ma"grzechotnika".Jak tak,to masz sławetny łańcuszek z napinaczem do roboty.Jak terkocze już na ciepłym,to w ogóle na już do roboty.Jazda próbna,zczytanie błędów ewentualnie itd.
  9. mirek31071977

A co chwaliłeś się,że z klubu?.Tego ASN też już nie ma.Dobra oferta,to i zszedł.Ludzie nie wybrzydzają tylko biorą,co sensowniejsze egzemplarze w dobrej kasie.Wisał tylko przez weekend
  10. mirek31071977

Jakbym miał szukać byle jakiego BEX,jak ten i miał do wydania 18,to bym wolał np.tego https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-audi-a4-b6-3-0-quattro-CID5-IDxC6ym.html#a5bd9c27e2;promoted Jest gaz Q i 2 komplety kół..Sprawdzasz na kompie,robisz dobrze jazdę próbną i jak nic grubszego nie wychodzi bierzesz za 13..Zostaje ci 5,która nawet w przypadku ASN jest dosyć sporą kasą w zapasie.
  11. mirek31071977

Tak obserwuję,czytam te tematy.Co ludzie wystawiają i za ile,a potem posty kupujących,kiedy nastąpiło zderzenie ogłoszenie/rzeczywistość I....Stwierdzam,że moje 2 paździerze są jednak w dobrym,nawet i bardzo dobrym stanie w stosunku do tego,co oferuje większość sprzedających.
  12. mirek31071977

13. mirek31071977

14. mirek31071977

Jednak tamta mimo blachary,jednak do łyknięcia.To była dobra oferta.Ta widzisz słabo jednak.Jeździsz autkiem z profilu?AFN może?To mogłeś mieć uczucie słabego zbierania.B6 jest cięższe od B5 i te 150 koni szału nie robi.
  15. mirek31071977

I po co te docinki?Wiem,że mamy 21 wiek,internet itd.Ale naprawdę po kiego mam szukać,zamawiać i czekać,co przyjdzie,jak podjadę do sklepu i mam od razu widząc co.I często taniej dany model niż te wszystkie skąpce,oponea itd.Co w tym złego,że takie nówki?Płacisz za nowe,a nie,które fabrycznie są nowe,ale sobie 1-2 lata leżakowały w magazynie..Bo takie też sprzedają w tej samej cenie.