mirek31071977

Ostatnie wizyty

1005 wyświetleń profilu
  1. mirek31071977

Za to u Ruskich radocha.Już wyszli i pytanie czy tacy dobrzy,czy ta reszta taka słaba.Jak Urugwaj jutro wygra,to się w ostatnim meczu tego nie dowiemy.
  2. mirek31071977

No i już krytyka za bramki Senegalu,że żadna nie taka,jak Krychowiaka.Żenada.I,że jeszcze są 2 mecze.Pierdu pierdu.Z taką grą,to będą 2 ostatnie.Znowu o wszystko następny.Też idę jeszcze zrobić coś pożytecznego.
  3. mirek31071977

I znowu te jęczenie Szpakowskiego.Ciekawe,jak się znowu będą tłumaczyć.Na co,kogo zwalą
  4. mirek31071977

No i to by było na tyle.
  5. mirek31071977

No i co?Nie ma słabych patrząc,co się dzieje na tych mistrzostwach.Ja zawsze jestem realistą i pesymistą.Jak mówię,że 3 mecze i do domu,to wszyscy wokół mnie chcą bić.Tabela drużyn podobna do 2002 i układ meczy w tych okolicznościach wyjdzie taki sam.Jak się nie podniosą i nie wezmą za siebie,to z Kolumbią replay ,jak z Portugalią i się może tak samo zakończyć.Ten nadmuchany balon znowu znowu zaczyna pękaćWidmo z 2002 i 2006 że 2 mecz,który miał być meczem o 1 miejsce w grupie staje się meczem o wszystko z każdą minutą będzie coraz bliżej,jak się szybko nie podniosą.
  6. mirek31071977

1,8T w Q to jest na czym zarobić.Jeszcze sedan z fajnym poszukiwanym w BFB 6 manual.Jest popyt,to są i takie ceny i to schodzi
  7. mirek31071977

No 17,niski profil,drogi kijowe,to i zawias cierpi i do wymiany.Poczytaj forum.Komplet wahaczy z chwalonego Mastersporta dostaniesz za 500-600 zł.W używanym aucie świeżo kupionym przeważnie jest coś do roboty.Czasem na spora kasę.Ty musisz podjąć decyzję,bo tylko ty widziałeś i jechałeś tym autem.Jeśli chcesz dłużej tym pojeździć,to zbijać cenę,brać i zrobić pod siebie na tip top.Od takiego wiekowego samochodu nie ma co wymagać cudów.Jeśli się jeszcze w miarę wszystko kupy trzyma,to negocjować i kupować.Przy padniętym turbo samochód na pewno będzie mulasty.Słabo będzie jechał.Prawie wszystko można sprawdzić po podpięciu do kompa.Trzeba tylko poczytać forum żeby wiedzieć,co i jak.
  8. mirek31071977

Cena nie gwarantuje u nas niestety jakości.W Radomiu jest mnóstwo ofert.Szczególnie ze Szwajcarii.Jak ktoś miejscowy,to może szukać i oglądać.W przeciwnym razie za duże ryzyko straty czasu i kasy.Można trafić tam fajne auto,ale to jak pokazuje historia zakupionych samochodów-rzadkość.
  9. mirek31071977

B5 mają już swoje latka,więc na dobra sprawę trzeba patrzeć na wszystko.Q akurat czy jest łatwo sprawdzić.Spróbuj gwałtownie ruszyć i spalić kapcia.Nie da się?Q jest.Poza tym,jak zwrócisz uwagę na komfort jazdy,to nawet na idealnej nawierzchni poczujesz,że jest coś nie halo,inaczej,że "coś tam z tyłu jakby trzyma"Czy nie ma jakichś odgłosów,stuknięć z napędu w czasie jazdy.Blachara,podłączyć kompa,jakie błędy ewentualnie.Żeby auto było zimne,czy nie słychać terkotania łańczuszka,jak odpalisz dłużej niż 2-3 sekundy.Jaki olej lany i najlepiej kogoś kumatego ze sobą,co ostudzi zapał i podejdzie do zakupu na chłodno.Zauważy coś,czego ty podjarany nie zauważysz.Jak trafisz dobry egzemplarz pakiet startowy nie powinien wynieść więcej,jak 1500.
  10. mirek31071977

Ciekawy Mundial.Każda seria ma swój koniec.Niemcy pierwszy raz w końcu przegrali z Polską,to i 1 raz mogą nie wyjść z grupy.Poza tym na 4 ostatnie mundiale 3 razy obrońca tytułu nie wychodził z grupy z tego na 2 poprzednich.Tak,że ten,tego teraz taka seria może trwać dalej.
  11. mirek31071977

Kiedy ostatnio klima była nabijana?U żony w BEX działała,jak u ciebie na początku,u mnie już w ogóle.Za mało czynnika chłodzącego było.U żony 130 mg i działała jak mówisz,a u mnie 105 i już lipa.Po sprawdzeniu szczelności i nabiciu jest git.Podjedź na klimatyzację i sprawdź to,jesli dawno już nie miałeś serwisu klimy.
  12. mirek31071977

13. mirek31071977

Zmień na 5W-40 polecanych tu sprawdzonych marek.Jestem prawie pewny,że zużycie ci spadnie na innym niż Castrol.Ja tez się przekonałem.Fabryka tez leje Castrol,a to od jakiegoś czasu dziadostwo jakich mało.
  14. mirek31071977

Był kiedyś kolega Dominik,który posiadał taką firmę i miał swoich inspektorów od sprawdzania samochodów w całym praktycznie kraju.Był własnie z Warszawy.Ale od 2 lat słuch na forum po nim zaginął.Trzeba by poszukać po nickach dominik itp.bo nick miał właśnie od imienia.
  15. mirek31071977

Czyli było ok i coś się pochrzaniło na pewno.Jaką masz pojemność butli?Ile zawsze tankowałeś do pełna?Ja u żony w BEX 2 razy wymieniałem wielozawór na gwarancji.Za mało do butli wchodziło w stosunku,do deklarowanej pojemności.Też BRC.Może faktycznie być wina po tej stronie.