Jump to content
IGNORED

[All B5] Dolne listwy drzwi

vieviur
 Share

Recommended Posts

Witam,

naderwala mi sie ostatnio listwa na prawych przednich drzwiach, ta dolna (nie boczna). Okazuje sie ze jest wsuwana na takiej jakby metalowej malej szynie, ktora juz zupelnie przerdzewiala i nie moge juz tego z powrotem zalozyc, dlatego musialbym kupic nowa. Czy moglby ktos polecic jakis sklep z takimi czesciami? Internetowy albo w dolnoslaskim (Wroclaw)? bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam.

Jedz do ASO.. Na allegro czesto ceny tych listw sa wyzsze niz u dealera.. :rolleyes: Proboja wciskac kit bo nikt nawet nie zagladnie do dealera bo od razu jest przekonany ze jest drogi..

Popieram przedmówce, jedź do ASO nie koniecznie jest wszystko droższe u nich. Przekonałem sie na własnej osobie.

Ja u mnie miałem podobnie (odeszła zimą podczas mrozów) i też była przyrdzewiała ,pojechałem do blacharza i ją przykleił do mocowań w drzwiach . Minęły już 3-mce. i jak na razie jest wszystko ok (nie odchodzi)

Guest ostry

jeśli ktoś w UK chce kupić listwe dolną, to w salonie audi gumowa już nie na metalowej szynie, kosztuje 16 funtów to jest jakieś 88 zl, właśnie przed chwilą kupiłem :>

Ostatnio zmieniłem sobie lewą tylną listwę, którą zakupiłem w salonie VW :)

Jedz do ASO.. Na allegro czesto ceny tych listw sa wyzsze niz u dealera.. :rolleyes: Proboja wciskac kit bo nikt nawet nie zagladnie do dealera bo od razu jest przekonany ze jest drogi..

Zgadzam się w 100% :th:

A teraz uwaga: Najtaniej na allegro http://www.moto.allegro.pl/item200361446_audi_a4_listwa_listwy_tylne_oryginal_.html

czyli 83zł+9 przesyłka= 92

Cena w salonie.....68zł!!!!!!!!!!!!!:polew: :polew: :polew:

Listwa jest oczywiście Ori i idealnie pasuje. ;)

W Białymstoku w ASO przednie listwy kosztują 109 zl a na tyl 88 zł ori !!!!!!!!! :a4fan:

A jaka z kolorem( barwą ) nie będą sie odróżniać nowe od straych, bo mam ten sam problemik

A jaka z kolorem( barwą ) nie będą sie odróżniać nowe od straych, bo mam ten sam problemik

Troszke ..bez paniki :good:

Listwa tylna a ASO w Lublinie 53 zł :wink4:

Sorka, że odgrzewam kotleta ale mam pytanie : Czy listwa dolna będzie pasować z '98 do '99 bez problemu ? Bo w aso mi krzykneli 155zl , zadzwoniłem do kolesia i chce 40zl + przesylka, tyle że rocznik '98. Oba auta w sedanie.

Wizualnie to samo myslę że mocowania też się nie zmieniły

Mnie też czeka wymiana. W zakładce Warsztat-zrób to sam http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t75383.0.html;highlight=listwa+drzwi jest coś o regeneracji. Ale brak takowych narzędzi :( A tak swoją droga to zajeb... podrożały.

A czy potrzebujesz numeru części ?

Wiem, że w niektórych serwisach pracują pociotki i jełopy, ale żeby do takiego stopnia :blink:

kupiłem dolną tylną 2 miesiące temu w ASO Rybnik

koleś odrazu wiedział o co chodzi, spytał czy krótsza czy dłuższa ma być, chodziło mi o krótką czyli tylną, no i uwaga...

cena za dolną tylną to 105 zł, a dolna przednia to 178 zł

więc ja naprawdę nie mam pojęcia jak to może tak być że jest takie przebicie w różnych ASO :mysli:

image004ji.jpg

Czy numer tej częsci to :

8D0 853 959

??

tak jest to ten numer

dla Potomnych wrzuce numery wszystkich listw polift również :

8D0 853 959 B lewy-przód

8D0 853 960 B prawy-przód

8D0 853 969 B lewy-tył

8D0 853 970 B prawy-tył

mam pytanie chlopaki czy ta listwa dolna przednia to ona jest ochrona czy to tylko ozdoba bo ja mam ja urwana i przy wiekszej predkosci zaczynam slyszec szum jak by cos nie bylo szczelne to moze byc spowodowane tym ze listwa jest uyrwana ??

dzieki za opd

to tylko ozdoba nie spełnia żadnej roli niwelowania jakich kolwiek szumów,ochrona hm jak ktoś ci rypnie drzwiami otwierając auto w twoje drzwi i trafi w plastikowa listwe to wyjdzie ochrona jak nie to nie :decayed:

to tylko ozdoba nie spełnia żadnej roli niwelowania jakich kolwiek szumów,ochrona hm jak ktoś ci rypnie drzwiami otwierając auto w twoje drzwi i trafi w plastikowa listwe to wyjdzie ochrona jak nie to nie :decayed:

Funkcje ma chocby taka, ze nie masz zabloconego progu od wewnatrz.. :gwizdanie:

Funkcje ma chocby taka, ze nie masz zabloconego progu od wewnatrz..

jeździłem trochę bez listwy i nigdy nie miałem żadnego błota od wewnątrz progu a jeżdżę po rożnych drogach, chyba masz na myśli jakieś błotne drogi

niebedzie pasowała masz inna listwe progowa,