Treść opublikowana przez sivy79
-
[ALL B5] Jak wyjąć zamek z drzwi tylnych??
1. Dwie śrubki na krzyżak po lewej i prawej stronie na wysokości okna + śrubka na uchwycie od zamykania 2. Wyciągnąć uchwyt od zamykania dolną część - kolejna śrubka na krzyżak do odkręcenia 3. Cały boczek na drzwiach podnieść do góry ( odpiąć linke od klamki wewnętrznej ) 4. Śruby typu torks 4 szt - odkręcić całą ramkę z oknem ( nie bać się szyba nie wypadnie ) 5. Odpiąć linkę 6. Odkręcić zamek 2 śruby typu torks i wypiąć linke ( pręcik ) od klamki zewnętrznej 7. Wymienić zamek jeżeli taka potrzeba jest ( ja wymieniłem, brak szczelności nie dało się naprawić ) 8. Złożyć wszystko w odwrotnej kolejności. I po robocie :>
-
[ALL B5] Naprawa dmuchawy nawiewu
Witam, dołączam się do tematu. U mnie tak samo wiatrak nie kręcił. Chciałem już go wymieniać, ale oddałem auto do elektryka i wymienili mi w module 2 rezystorki. I wszystko wróciło do normy. A jaki to był moduł to nie mam pojęcia, bo nie widziałem jak on nawet wygląda.
-
[ALL B5] Problem z radiem Concert
wpisuje i nic nie moge znalez a tym bardziej jak wpisuje concert to podaje ze nic nie odnaleziono.
-
[ALL B5] Problem z radiem Concert
Siema wszystkim. posiadam radyjko concert na plyty i mam problem takiego typu ze: 1. nie mam podswietlonych klawiszy i pokretel ( moze cos zle jest podlaczone ale nie znam sie na tym ) 2. nie wiem czy mam aktywne glosniki w polce z tylu ale czasem sie nie wlaczaja a na wyswietlaczu radyjka pojawia sie napis BOSE ( jak sie nie pojawi wszystko fajnie gra ) 3. prosze o pomoc co z tymi pkt co wymienilem zrobic. dzieki i pozdrawiam all
-
[B5 AGB] Jakiego Concerta mam kupić ?
Siema wszystkim. ja ma takie samo radyjko jak przedstawil na zdjeciu kosiniak, i mam problem takiego typu ze: 1. nie mam podswietlonych klawiczy i pokretel ( moze cos zle jest podlaczone ale nie znam sie na tym ) 2. nie wiem czy mam aktywne glosniki w polce z tylu ale czasem sie nie wlaczaja a na wyswietlaczu radyjka pojawia sie napis BOSE ( jak sie nie pojawi wszystko fajnie gra ) 3. prosze o pomoc co z tymi pkt co wymienilem zrobic. dzieki i pozdrawiam all
-
[B5 ADP] Numer ori czujnika temperatury 4 pin.
Dziś wymieniłem czujnik temp. wody i wsadziłem o nr 078 919 501 B i jest koloru czarnego.Wszystko działa bez zarzutów. Pozdro for
-
[B5 ABC] Klimatyzacja - tylko cieple powietrze
Też tak miałem - pojechałem na sprawdzenie i było 0% wiec nabiłem i teraz hula jak talala :th: także proponuje sparwdzić najpierw klime później vag-ować
-
[B5 ADP] Zamontowanie tłumika sportowego
klubowiczów.Czy muszę odłączyć akumulator żeby wspawać migomatiem sportowy tłumik.Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Help nie dzialaja tylne glosniki !!!
adapter podlaczylem do wyjscia z radia na wzmacniacz czinczami + kabel sygnalowy
-
[B5 ADP] Help nie dzialaja tylne glosniki !!!
Pobawic tzn co mam zrobic.Sprawdzic sygnal to nie problem ale co dalej jak nie bedzie gdzy przelaczam na CD
-
[B5 ADP] Help nie dzialaja tylne glosniki !!!
Ale jak wlaczam najpierw radio to normalnie zaskakuja a jak przelacze tylko na CD to brak jakby sygnalu nie chca sie wlaczyc.nie kumam nic juz pozdro all
-
[B5 ADP] Help nie dzialaja tylne glosniki !!!
Help!!! Podlaczylem radyjko Sony do ori kabli z tym ze musialem kupic adapter zeby to wszystko podpiac. Dodam ze mam 4 glosniki i trzeba bylo podac sygnal zeby dzialaly.Cos jak wzmacniacz dzialaja.Tzn sa aktywne.I jest ok, ale tylko jak dziala radio(tylne glosniki sie wlaczaja(i nawet fajnie wszystko gra basy sa)) a jak przelacze na CD to tyl sie nie wlacza tak jakby synal nie dochodzil.Czy ktos mial podobny problem.Piszcie
-
[B5 AAH] Klima sama się wyłącza
Brak czynnika!
-
Zmiana z fabrycznego radia na inne... KOSTKA + ZAśLEPKI
Szukaj na allegro napewno znajdziesz tez kupowalem ale jakis czas temu.Koszt to okolo 27zl a tu masz linka http://www.allegro.pl/item217566795_ramka_radiowa_audi_a4_do_99_r_najlepsza_jakosc.html
-
Klima - Pomocy!!
Klima sprawdzona czynnikiem 2-gi raz i okazalo sie ze jest mini mikro dziurka na przewodzie.Juz zrobione wszytsko chula tak jak trzeba.pozdro
-
Klima - Pomocy!!
Witam.Autko stoi dzis na warsztacie beda sprawdzac czynnikiem.Wczoraj sprawdzali szczelnosc cisnieniem i okazalo sie ze nigdzie nic nie slychac.Zobaczymy co mi dzis powiedza.Zdam relacje co i jak bylo.
-
Klima - Pomocy!!
Witam.3 tygodnie temu nabilem klime a mialem tez awarie z nia mianowicie przetarly sie weze gumowe ale wszystko mi zrobili sprawdzili szczelnosc i odebralem samochod fajnie to hulalo az przestalo hulac jakies 1,5 tygodnia temu.Problem jest taki ze klima sie zalacza cos tam slychac jakby sie otwieralo ale zaden chlod juz nie leci a po 15-20sek. znowu slychac jakies przelaczanie ale i tez nic nie chlodzi.czy ktos mial podobny problem.Piszcie plis
-
ilość oleju w silniku 1.6 ADP
4 literki wystarczaja ja wlalem 3,2l z butli 4 litrowej
-
[B5 AFN] Przygasający panel klimatronika
Troche podobnie jest u mnie tylko jak zapalam swiatla to mi tak jakby przelacza sie na ciemniejszy ale nie wiem czy to normalne bo nie zauwazylem tego w podobnym samochodzie tego samego rocznika
-
[B5 ADP] Wakacyjny lifting mojej A4
WOW ładnie zrobione cudo
-
Jakie Audi Concert do mojego auta?
Audi conert jest rewelka a tym bardziej jak masz ori naglosnienie
-
Klima padla
Dzieki chlopaki za rady.mam tylko nadzieje ze na tych przewodach sie skonczy.Pozdro
-
Klima padla
Witam.Mam przetarte przewody (klimy) łaczące sprezarke z zbiorniczkim sa one w kazdym badz razie gumowe.Wiem ze to juz jest to koszt okolo 400zl wlacznie z nabiciem klimy.Ale mam pytanie czy jak nie uzywam klimy czy moge cos w niej spieprzyc.Piszcie Panowie bo nie chce chce naciagnac siebie na wieksze koszta.
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Dołączam sie do tego tematu bo sam jestem ciekaw ceny Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Czujnik tem.powietrza
Czy czujnik temp. zewnetrznej powietrza moze byc tylko klimy i nie musi wskazywac na wyswietlaczu temperatury.Piszcie Panowie bo nie wiem czy mam zdupiny i musze go wymienic czy nie.Pozdrawiam all maniakow