Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] Dolne listwy drzwi


vieviur

Rekomendowane odpowiedzi

No to jestem w głębokim szoku, albo o innych listwach myśle niż mówicie :polew: Ale skoro tak to zwracam honor :hi: Jak moja tylna zaczęła niebezpiecznie odstawać to ją przykleiłem ... trzyma się super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy ktoś całkiem demontował te listwy??

Może auto lepiej będzie wglądać bez??

Jedynie jeszcze te zamocowania plastikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy ktoś całkiem demontował te listwy??

Może auto lepiej będzie wglądać bez??

Jedynie jeszcze te zamocowania plastikowe

Kiedyś przy okazji lakierowania auta klientowi (na jego życzenie) usuwałem listwy i mocowania do nich z obcinaniem bolczyków trzymających zamocowania włącznie. Wyglądało nieźle :) a parę tygodni temu przykleiłem oberwaną listwę na klej do szyb samochodowych i jak na razie trzyma.

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowych... ale cena :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest kosmiczna, dlatego lepiej za wczasu przykleić żeby później gdzieś nie zgubić bo wtedy to już nie ma wyjścia a jak zrobi się to dokładnie to wygląda ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajos Sp. z o.o., 81-856 Sopot, ul. Kasztanowa 4

przód cena-148.50

tył cena-99.59[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 06:59_________________________________________________A tu ma ktoś od nas http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_listwa_ochronna_drzwi_lewy_przod_8d0_853_959_b_oryginal-t136529.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pierwsze a4 nie mialy listew z tego co pamietam, wejdz w ogloszenia z np 95 roku i sam zobaczysz, wyglada smiesznie moim zdaniem. Listwy drogie, jak za kawalek gumy i metalu, trzeba dbac o nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem zamiennik, na nie poszła farba w spreju w środek sylikon montażowy jakiś i trzyma się rok i na najbliższe lata wygląda że będzie się trzymać. A wyniosło mnie jakieś 160 ziko za komplet. A to że orginały sie urywają to standard, w środku blacha oblana plastikiem który pęka dostaje się woda, rdza robi swoje w efekcie listwa odpada. U mnie poprzedni właściciel wpadł na pomysł żeby jedną listwe na blachowkręty przymocować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się Audi nie popisało :thumbdown: Metalowe rynienkii dość szybko korodują, o czym ASO dobrze wie i listwy schodzą jak ciepłe bułeczki dlatego takie ceny za kawałek gumy. W nowych listwach rynienki są już plastikowe i to zdaje egzamin. Dziś wymieniłem przód od str. kierowcy-140zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...