-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
to Gryfino, na wprost masz Komende Policji[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 12:17_________________________________________________ miał ale nie na ZGR i chyba inny kolor najlepiej niech sam się wypowie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
13.00 Głębokie a dokładnie polana po prawej jadąc na Osowo od strony Wojska Polskiego
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
:decayed:1. CORN - Kluczewo 2.Kazikboy - Kluczewo 3. Maciej - Kluczewo 4. Yamahayzfr13 - Głębokie 5. Cor72z -Głębokie 6. Xsystoff - Głębokie 7. Aruzzz - Kluczewo 8.TDI99- jak już ustalono Głębokie 9. Węgiel i kiełbacha już kupione tylko grilla brak. Może weźmie ktoś jeszcze grilla co by nie stać w kolejce. Bo jeden może nie wydolic :gwizdanie:
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Pozdrawiam Kolegę [br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 20:40_________________________________________________ Kręciłem się tam wieczorem i szorowałem Adelajdę po ''ptasim ataku" więc może to Ja. Widziałem też jakąś srebrną B6-ke, więc jeśli o to chodzi to pozdrawiam sąsiada
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzięki Galec za info na priwa. Niestety nie było mnie w Szczecinie a żałuje bo z tego co "widzę" to spot się udał. Wklejcie jakieś fotki jak macie.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jeśli chodzi o termin spotów to mi pasi bardziej w tygodniu wtorek lub czwartek. Z weekendem to różnie bywa Co do sportu to odpadam. Limit kontuzji już wyczerpałem na ten rok
-
[ALL] ANTENA CB SIRIO Twin car + FM -czy warto?
Org. antena i tak idzie do szafy a w jej miejsce chcę wsadzić coś lepszego.Plusem jest to, że jak zamontujesz ten wynalazek to kable idą bezpośrednio do wnętrza auta
-
[ALL] ANTENA CB SIRIO Twin car + FM -czy warto?
Co sądzicie o takim wynalazku? http://allegro.pl/antena-cb-sirio-twin-car-fm-gratisy-sklep-w-wa-i1884896598.html zależało by mi właśnie na przeróbce i wkreceniu tam jakiegoś większego bata. Tylko czy większa antena nie będzie podrywać przy większej prędkości całej obudowy co skutkowałoby przepuszczaniem np. wody? Może ma ktoś takie coś u siebie?
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Pozdrawiam kolegę Niestety nie zauważyłem Twojej maszyny, a szkoda. O ile się nie mylę to jakieś pięć minut wcześniej widziałem Cor72z na Gdańskiej lecącego w kierunku basenu. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
Miałem podobny przypadek w starej 80-ce 1Z 90PS. Wymienili mi skrzynie i okazało się , że przy 100km/h na 5 miałem 2500obr/mn. Po odczytaniu symbolu z korpusu skrzyni: 2,6 benzyna 150PS. Szła jak burza ale ekonomia jazdy zostawała daleko w tyle. Powodzenia w wymianie
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Witam ponownie
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Dziś denveco na Kopernika w swojej czerwonej strzale - Orlen
-
[B5 AFN] Porozrywana gąbka osłony silnika
Lepiej jechać do ASO i kupić nowe. Koszt niewielki Ja tak jeżdżę od zeszłego lata i jest ok ale ja wkleiłem coś takiego http://allegro.pl/wygluszajaca-pianka-gabka-mata-akustyczna-50x30-i1506579594.html
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
:mysli:będzie chyba 500
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Karson? :> Też polecam, mają kumatego montażystę Wstawiałem u Nich alarm i przy okazji zrobili mi domykanie szybek z pilota. Polecam
TDI99
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta