Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]


juropek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na forum ale, jednoznacznie odpowiedzi nie uzyskałem więc piszę , zmienili mi skrzynię biegów (manual) ale, odnoszę wrażenie że, mam teraz mniejsze prędkości przy większych obrotach ( skrzynia ma identyczne oznaczenia jak ta stara ale, nie pamiętam symbolu), jeśli możecie mi podać w przybliżeniu ile jest u was obrotów przy 100 km/h.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80km/h to mam przy 2tys obrotow na 4 biegu chyba[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 15:48_________________________________________________jutro sprawdze dokladnie. ale na 135km/h przy 3tys to pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie na 4 tylko na 5 ku...a nerwa mam już na tego gościa znowu coś sp...ił :wallbash:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 15:49_________________________________________________Na 5 biegu mam:

78 km/h 2000 obrotów

100 km/h 2800 obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to nie możliwe mieć inne prędkości czy obroty mając te samą skrzynię i nie zmieniając wielkości kół..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie na 4 tylko na 5 ku...a nerwa mam już na tego gościa znowu coś sp...ił :wallbash:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 15:49_________________________________________________Na 5 biegu mam:

78 km/h 2000 obrotów

100 km/h 2800 obrotów

to wyglada jak jakas skrzynia z przelozeniamy prawie jak w sdi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może porostu masz krótsze przełożenia w tej skrzyni :naughty:

jesli tak to spokooo :kox: chyba ze zalezy ci na ekonomi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo twierdzi że, oznaczenia są takie same... pięć razy regenerował moją starą skrzynię i zawsze coś było nie tak w końcu wymienił na inną i też spie...ił gdyby nie to że, robi to w ramach gwarancji chyba bym go ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ekonomii jakoś wybitnie mi nie zależy ale, niekompetencja tego złamasa po prostu powala :wallbash:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 18:01_________________________________________________ja zrozumiałem tylko jak to jemu wytłumaczyć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie o co chodzi... tez kiedys mialem problem z mechanikiem...mial mi wymienic kolumne kierownicza powiedzial ze to zrobil a na przegladzie facet mi pokazal ze kolumna nie byla ruszona tylko nasmarowana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...