Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TDI99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TDI99

  1. to Gryfino, na wprost masz Komende Policji[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 12:17_________________________________________________ miał ale nie na ZGR i chyba inny kolor najlepiej niech sam się wypowie
  2. 13.00 Głębokie a dokładnie polana po prawej jadąc na Osowo od strony Wojska Polskiego
  3. :decayed:1. CORN - Kluczewo 2.Kazikboy - Kluczewo 3. Maciej - Kluczewo 4. Yamahayzfr13 - Głębokie 5. Cor72z -Głębokie 6. Xsystoff - Głębokie 7. Aruzzz - Kluczewo 8.TDI99- jak już ustalono Głębokie 9. Węgiel i kiełbacha już kupione tylko grilla brak. Może weźmie ktoś jeszcze grilla co by nie stać w kolejce. Bo jeden może nie wydolic :gwizdanie:
  4. Pozdrawiam Kolegę [br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 20:40_________________________________________________ Kręciłem się tam wieczorem i szorowałem Adelajdę po ''ptasim ataku" więc może to Ja. Widziałem też jakąś srebrną B6-ke, więc jeśli o to chodzi to pozdrawiam sąsiada
  5. Dzięki Galec za info na priwa. Niestety nie było mnie w Szczecinie a żałuje bo z tego co "widzę" to spot się udał. Wklejcie jakieś fotki jak macie.
  6. Jeśli chodzi o termin spotów to mi pasi bardziej w tygodniu wtorek lub czwartek. Z weekendem to różnie bywa Co do sportu to odpadam. Limit kontuzji już wyczerpałem na ten rok
  7. Org. antena i tak idzie do szafy a w jej miejsce chcę wsadzić coś lepszego.Plusem jest to, że jak zamontujesz ten wynalazek to kable idą bezpośrednio do wnętrza auta
  8. Co sądzicie o takim wynalazku? http://allegro.pl/antena-cb-sirio-twin-car-fm-gratisy-sklep-w-wa-i1884896598.html zależało by mi właśnie na przeróbce i wkreceniu tam jakiegoś większego bata. Tylko czy większa antena nie będzie podrywać przy większej prędkości całej obudowy co skutkowałoby przepuszczaniem np. wody? Może ma ktoś takie coś u siebie?
  9. Pozdrawiam kolegę Niestety nie zauważyłem Twojej maszyny, a szkoda. O ile się nie mylę to jakieś pięć minut wcześniej widziałem Cor72z na Gdańskiej lecącego w kierunku basenu. Pozdrawiam
  10. Miałem podobny przypadek w starej 80-ce 1Z 90PS. Wymienili mi skrzynie i okazało się , że przy 100km/h na 5 miałem 2500obr/mn. Po odczytaniu symbolu z korpusu skrzyni: 2,6 benzyna 150PS. Szła jak burza ale ekonomia jazdy zostawała daleko w tyle. Powodzenia w wymianie
  11. Witam ponownie
  12. Dziś denveco na Kopernika w swojej czerwonej strzale - Orlen
  13. Lepiej jechać do ASO i kupić nowe. Koszt niewielki Ja tak jeżdżę od zeszłego lata i jest ok ale ja wkleiłem coś takiego http://allegro.pl/wygluszajaca-pianka-gabka-mata-akustyczna-50x30-i1506579594.html
  14. :mysli:będzie chyba 500
  15. Karson? :> Też polecam, mają kumatego montażystę Wstawiałem u Nich alarm i przy okazji zrobili mi domykanie szybek z pilota. Polecam
  16. pozdrawiam ponownie
  17. Oj działo się,działo! :gwizdanie: Byłem sam i 18.15 pojechałem do domu bo nikogo nie było
  18. Kupiłem cztery takie pompy. Wszystkie ,,ZF'',,nowe'',każda kosztowała 400zł.Efekt: każda wytrzymała około 8000km i padała. Pompa do reklamacji, dostawałem nową i montowałem.Przy czwartej pompie robiłem to u innego mechanika, który zauważył że pompa ma polskie śruby co może oznaczać iż jest regenerowana.Teraz wsadziłem ori używkę i śmiga aż miło :> Tak więc odradzam. Szkoda kasy i pracy. Biorąc pod uwagę ile wydałem kasy na montaż i olej to kupiłbym nową w ASO
  19. :shocked:WYPAS! Dobra robota i super efekt Jeżeli kolega jest fanem motocykli to na pewno ucieszy się z takiego prezentu.
  20. Koreb-Miodowe 7.2% :drool:
  21. pozostały dystans do przejechania na paliwie, A to ciekawe bo Mi nie pokazuje czegoś takiego.
  22. Ja będę. Chyba, że będzie lało to sobie odpuszczę.
  23. kupiłem "niemiecką" ZF i wytrzymała 8000km
  24. Witam. Montował może ktoś taki zamiennik? http://moto.allegro.pl/pompa-wspomagania-vw-passat-audi-skoda-nowa-i1256819369.html http://moto.allegro.pl/pompa-wspomagania-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-nowa-i1251485180.html Jaka jest żywotność takiej pompy? Bo cena jest śmieszna w porównaniu do oryginału.
  25. Korzystał może ktoś z usług tej firmy: http://regeneracjaprzekladni.republika.pl/index.html bo chyba czeka mnie regeneracja magla.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.