Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] Dolne listwy drzwi


vieviur

Rekomendowane odpowiedzi

a silikonem da się to przykleić?

Da się możesz próbować :wink4:

Silikon szklarski (silikon do szyb i trzyma ponad rok) Jak kołki zostawisz to dodatkowo będzie trzymać. Ważne żeby były oryginalne kołeczki które dodatkowo będą trzymać i do okoła dokładnie uszczelnić co by woda nie leciała(ładne fugi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to sobie płać w aso i 2000 ziko za listwy xD twój wybór mi się podobają takie i takie mam. I nie zawsze oryginalne rozwiązania są najlepsze i żadnej fuszerki tu niema. Nie jeden jeździ z oberwanymi bo go na nowe nie stać a nie założy nic oprócz oryginału

I czemu gaz założyłeś sobie? Czyżby cię na wahe cię nie stać? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom zaczyna nieźle to brzmieć , jak na forum poloneza albo jakiegoś auta na "F" :(

Macie kompleks z tymi autami na F i polonezami nie ma to tamto... Jezdzilem wieloma samochodami na F, kijankami, kolejnymi na F francuzami i tym podobnymi - KAZDE mialo swoje plusy i minusy, identycznie jak "ałdi"

Sam z kobieta mialem mala przygode z Fiatem... baaardzo fajne autko (co prawda nowszy fiat), latało po zakretach 2x fajniej niz zawias 1ba w b5. Do tego mialo wiele gadzetow ktorych brakuje w naszych struclach. Zmienilem bo byla to benzyna...gdyby to bylo JTD lub cos podobnego jezdzilo by do dzisiaj.

Kazdy robi co chce, krytykowac to wszyscy, robic to nikt. Silikon sanitarny jest podobno ok do klejenia czegokolwiek na blache, reszta slyszalem ze zjada (przez swoj odczyn) po malu blache :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli już podklejać listwy zamiast zakupu nowych to chyba najlepiej kleić listwy na kleju do szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli już podklejać listwy zamiast zakupu nowych to chyba najlepiej kleić listwy na kleju do szyb :)

albo klej montażowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest klej do szyb czarny dlaczego? Tylko on wytrzyma napreżenia, które z ramy przenosza sie na szybe, do tego w zestawie powinienes otrzymac małą puszke do odtłuszczenia i zaimpregnowania danego elementu, całość za ok 20-30PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest klej do szyb czarny dlaczego? Tylko on wytrzyma napreżenia, które z ramy przenosza sie na szybe, do tego w zestawie powinienes otrzymac małą puszke do odtłuszczenia i zaimpregnowania danego elementu, całość za ok 20-30PLN

Takim czarnym klejem do szyb przyklejam za każdym razem środkowe listwy i po każdej zimie muszę je na nowo przyklejać, bo ten klej wkońcu puszcza, więc listy dolne też po jakimś czasie pewnie odkleją się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, załóżcie sobie listewki od eski i nic sie nie bedzie odklejac, na lata :cool1:, predzej ukradną :kwasny:

a co co nowych listw do A4 b5 99-01, 4szt 400zl, niewiem czy to duzo, to zalezy kto ile ma,

na kolejne 10 lat powinny wystarczyc lub 200tys km,

moje zdanie, odzalowac sobie kilka paczek fajek , szesciopak piwa, i pol zbiornika paliwa,

kupic nowe - stare sprzedac

__

przepraszam jesli kogos urazilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi poleciała listwa od kierowcy, długo się zastanawiałem czy ją przykleić czy kupić nową, ale uciapać drzwi klejem do szyb to później tego się już nie doczyści z lakieru ;/ w końcu zamówiłem nową koszt 148 zł i nie żałuję, przynajmniej po zimie się nie odklei ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za zestaw 4 listew w Bydgoszczy w AUDI ASO to prawie 500 zł. Masakra, na allegro ze zestaw trzeba zapłacić 400 plus wysyłka. Przy okazji mam takie pytanie bo od paru dni próbuje zmienić listwy na nowe, wszystkie 4 od spodu strasznie skorodowały i po ich usunięciu zostały mi śrubki mocujące od wewnatrz z nakładaką która była wtopiona w listwe i za cholere nie moge tego odkręcić. Śruba kręci się razem z nakładką, nie pomogło zastosowanie WD 40 i dobrych kombinereki :( Pomocy :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje pewne pytanie-czy listwy dolne drzwi pasuja z polifta do przedlifta? :confused4:

Z tego co sie orientowałem jak szukałem do siebie gdy mi sie urwała to niestety nie pasuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...