Treść opublikowana przez mentryb
-
Info RDS z RADIA + FIS
Potrzebuje tuner tmc (mam na srzedaz) ktory zmieni sygnal can z radia na sygnal can do zegarów (muszamiec piny can h i canl
-
[ALL] Kupić tradycyjny skaner czy ręczny??
Ja mam brothera ale dcp-j125. jesli chodzi o wymiary to napewno jest wiekszy od poprzednika Hp ale to dlatego ze kartki do drukwania sa w drukarce, a w hp w podajniku. Ja jade na zamiennikach tanich jak barszcz. Bo to jest tak. Kupujesz tania drukarke to na tusze wydasz, dasz drozej i tusze masz tansze (minus tanie tusze ale glowice sa w drukarce, tania drukarka drogie tusze ale glowice sa w katridzach)
-
[ALL] Kupić tradycyjny skaner czy ręczny??
Wymiar czy taki sam skaner czy drukarka bedzie podobny, kartka A4 :> tylko wiadomo z drukarka bedzie wyższy
-
[ALL] Kupić tradycyjny skaner czy ręczny??
A nie lepiej kupic kombajn. Skaner drukarka??
-
[B5 AJM] CAN GATEWAY w audi a4 B5 jest mozliwe?
Ale nie miales go podlaczonego w aucie?? On ma za zadanie polaczyc sygnal can z zegarow z sygnalem can z radia. Radio i zegary maja jakie rozne Cany (czy jakos tak).
-
[B5 AJM] CAN GATEWAY w audi a4 B5 jest mozliwe?
Ten gateway potrzebny byl by polaczyc navi z licznikiem i wyswietlala komunikaty na fisie
-
Ciężko teraz sprzedać auto ?
Ja swoje A4 sprzedawalem tydzien czasu. I gosc jeszcze czekal drugi bo chcialem jeszcze nim jechac na wakacje. Wziolem 18000zl za 1.9 Tdi AHH z 2000r
-
Jakim kurierem wysłać drzwi? Chodzi o cenę. Nie mam podpisanej umowy.
http://www.tanikurier.com/
-
[B5 AHH] Wymiana turbo
170Km powinno wypluć. Ja po zmianie wtrysków od AFNA i programie miałem 147KM
-
ASO nie sprawdza histori serwisowej
Jak jestes zainteresowany jest gosciu naforum passata co ci sprawdzi. Tylko opis bedzie po niemiecku
-
[ALL] Szkoda całkowita
Dostałem kosztorys ale pomogło pismo ze jeśli go nie dostane sprawę daje kancelarii adwokackiej. Ale co z tego jak kosztorys dla mnie czarna magia
-
[ALL] Szkoda całkowita
Wyslalem im takiego maila: Witam. Zwracam sie z prośba o przesłanie kosztorysu naprawy szkody oraz o protokół szkody w moim pojeździe. Dziękuje za przesłanie wyceny pojazdu w stanie sprzed szkody i arkuszu ustalenia wartości pojazdu w stanie uszkodzonym. Proszę o dostęp do tych dokumentów na podstawie art. 14 ust. 5 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych. dot.: szkody komunikacyjnej nr BREU/2011 w sam. VOLKSWAGEN PASSAT, nr rej. Do wiadomości : 1. Profibiz Sp. z o. o. ul. Marsa 56B 04-242 Warszawa 2. BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. ul. Ks. I. Skorupki 5 00-963 Warszawa 3. Biuro Rzecznika Ubezpieczonych al. Jerozolimskie 44 00-024 Warszawa A w odpowiedzi dostałem: Witam, W załączeniu ot uszkodzonego pojazdu I znowu jestem w punkcie wyjscia
-
[ALL] Szkoda całkowita
A te dokumenty co załaczylem to nie jest to??
-
[ALL] Szkoda całkowita
Nie chce sprzedać auta, kupiłem je 2 miesiące temu. Już nic nie czaje. Jak argumentować wysokość odszkodowania bo ubezpieczyciel pisze szkoda całkowitą i tyle.
-
[ALL] Szkoda całkowita
Czyli mam upominać się o kosztorys?? Bylem w ASO to powiedzieli ze naprawa przekroczy 70% Mogę coś tu wywojować?
-
[ALL] Szkoda całkowita
Dostałem dziś wycenę ale kurde trochę jej nie czaje :zeco Dostalem tez dane oferenta na moje auto ale nie na kwotę 13400zł a mniejsza 1850zl
-
[ALL] Szkoda całkowita
Napisali że naprawa przekracza 70% wartości auta. Pewnie wyliczyli ceny ASO. Miał ktos podbne doswiadczenia?
-
[ALL] Szkoda całkowita
Ty masz z OC wiec to troche inaczej. Ja mam AC i mnie reguluja ogolne warunki ubezbieczenia. Co do kosztów naprawy to jestem zorientowany. Lakiernik za sama robotę powiedział 2 tysie. Do tego części znaczy się błotniki i lampy (jedna dostała a wymienię parę) Dalem ciała jak ubezpieczałem auta pisząc najniższa sumę ubezpieczenia (myślałem ze w razie szkody patrzą i tak z katalogu) oraz wybrałem 0 % amortyzacji Zastanawiam mnie czy naprawa auta według ich wyniosła by 70%?? Czy wartość auta z przed kolizji biora z katalogu czy tez z sumy na jaka ubezpieczyłem. Patrzyłem w ich katalgu info ekspert to auto stoji 19800 zl Z kad oni wzieli cena 13400 za samochod w takim stanie? Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL] Szkoda całkowita
Potrzebuje pomocy w sprawie odszkodowania z ubezpieczenia. Jakiś miesiąc temu miałem mała stłuczkę, raczej obtarcie. Stało sie z moje winy wiec zglosilem to BRE ubezpieczenia AC. Po jakimś czasie dostaje odpowiedz od ich likwidatora Profibiz że szkoda całkowita itp Informujemy, że zakres uszkodzeń ww. pojazdu oraz wstępnie oszacowany koszt naprawy pozwalają stwierdzić, że jego naprawa jest technologicznie i ekonomicznie nieuzasadniona. W związku z powyższym odszkodowanie zostanie ustalone jako różnica miedzy wartością pojazdu w stanie nieuszkodzonym a wartością pojazdu w stanie uszkodzonym. Wartość pojazdu ustalono na 17 400.00 zł Wartość pozostałości pojazdu ustalono na 13 035.00 zł Wysokość szkody w pojeździe: 4 365.00 zł Auto było ubezpieczone na 17000 ( najtaniej :: ) wartość według Info-ekspert 19800zl Czym mam jakieś szanse się odwoływać? Załączam fotki auta:
-
[INNE] Prosze o sprawdzenie logow passat 1.9 TDI PD AVB 101KM
Prosze o sprawdzenie logow passat 1.9 TDI PD AVB 101KM Statyczne Log (0 - 001) Log (1 - 023) Log (2 - 018) Log (3 - 007) Log (4 - 000) Log (5 - 003) Log (6 - 013) Log (7 - 004) Basic Setings Log (0 - 011) Log (1 - 000) Log (2 - 003) Dynamiczne Log (0 - 000) Log (1 - 008) Log (2 - 003) Log (3 - 011) Log (4 - 010) Log (5 - 004) Log (6 - 001)
-
Ceny paliwa marzec 2026
4,6zl brutto na fakture ale trzeba minimum 1000l
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Panowie tema chyba nieaktualny bo dziś doszły zapachy do mnie
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
1.Siwydym2-22 zł 2.Matius 18zł 3.novwy - 22zł 4.obsession - 42zł 5.Adriano007: 22zł 6.Mariusz90r - 22zł 7. Mentryb - 22z
-
[B5 1Z] Galletto 1260
Służy do wgrywania i zgrywania softu silnika przez OBD
-
[B5 1Z] Galletto 1260
w AHH daje rade