Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mentryb

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mentryb

  1. http://allegro.pl/problem-z-2-0-tdi-audi-vw-skoda-rozwiazany-i1347976108.html
  2. Wtryski nie podejda ale koncowki tak
  3. Kolego mylisz pojęcia. Opcom to nazwa interfejsu i jest na USB. To odpowiednik VCDSA tez od ADAKO. Obsłuży ople do 2010.
  4. Przeciez to jeden ciort tylko gora sie roznią. Poza tym znam osoby co w 2.2 padla. ja mialem 2.2 i u mnie bylo ok
  5. Kolego szukaj opcoma. Lepszy od niego jest tylko tech2 oryginal. To cos jak vcds w audi. Szczegoły PW jak jestes zainteresowany
  6. Postaw auto tyłkiem do gory. Żeby bak byl troche wyzej niz silnik.
  7. Tylko cena lekko przesadzona. Tusze sa tanie ale jak za urządzenie zabulisz wiecej
  8. Panowie to gratis ale przy zamowieniu 4szt opon zimowych 17 :polew: :polew: :polew:
  9. Cały czas jechałem przeważnie na HP. Raz kupiłem zamienniki to czarny ok ale kolor zasechł a w oryginale nie
  10. Tylko który model? Żeby też nie przepłacić za bardzo za zbędne bajery czy inne wodotryski?
  11. Wlasnie mi Hp padlo 1510. Tylko jak patrzylem ceny tuszy to do HP jedne z drozszych
  12. Zamierzam kupić jakiegoś kombajna do drukowania,skanowania, ksero itp. Co polecacie? Cena do 300zl. Co macie używacie? Koszty tuszy, głośność itp??
  13. JESLI CHODZI O CENY. mBANK oc 350ZL
  14. Mbank nigdzie nie bylo taniej. Do tego mam skladke na raty i sama sie pobiera z konta
  15. Pokaz zdjecie uchwytu ale pewnie jakis stary model.
  16. Znajdź tylko do wifi i jest taki program ibma co sam ci znajdzie na serwerze i zainstaluje. Zrobiłem tak w t42
  17. JINX (czyt DŻINKS)
  18. Włożono mi stare amorki i stukanie ucichło i komfort się poprawił. reklamuje te monroe ale ciekawe czy uznają?
  19. Kurde na szarpakach na diagnostyce nic nie stuka ale jak jadę to już stuka. I nawet jak jadę 100km/h to tez potrafi puknąć
  20. Jestem świeżo po wymianie amorków. Zamontowano mi monroe reflex. Przy okazji wymieniono 2 wahacze górne i łączniki stabilizatora. Po tej operacji zaczęło mi się stukanie z przodu. Zauważyłem ze i po lewej i prawej stronie. Bylem na diagnostyce i podobno wahacze sztywne itp. Wiec co może być? Mechanik dal ciała przy montażu? Może amorki lipa? Miał ktoś taki przypadek??
  21. Do 10 km ale raczej 8 powiedziałbym. Zasięg to im antena dłuższa tym, zasięg większy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.