Treść opublikowana przez mentryb
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Uniden 520XL sirio as100 i jest tak
-
[ALL B5] Jak przywrócić hamulce do dawnej sprawności?
Mi duzo pomoglo przesmarowanie zaciskow. Wczesniej wymienilem tarcze i klocki i nie bylo takiego efektu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Data ena clock
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
To odpadam
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
A jak z fakturami vat?
-
[ALL] VAG a przebieg
u mnie vcds 908 nie dal rady ale 912 juz dal rade i potwierdzil przebieg licznikowy :>
-
Warszawa - miejsce, gdzie można spokojnie pogrzebać przy aucie-dostęp do kanału
To nie to. Mowili o tym w radiu itp.
-
[ALL B5] Navigation plus slabo gra tył
U mnie tesz wszystko ori. Wzmak jest w jednym z glosników
-
[ALL B5] Navigation plus slabo gra tył
Kurde to dziwne. BO na jakims naviheaven zadapterem do tylnich glosnikow graly elegancko. A z navigation plus to porazka
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Wiec nie rozumiem po co Fmic i 216 zbędne koszta. Tak to w 1000zl ogarniesz jak dobrze pójdzie, a nie 2000-2500zl
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?
Ciekawe jak ze spalaniem na 205 a 216?
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Jeśli masz większy budżet i planujesz ponad 150Km to kupuj 216.
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Kolego wkładaj wtryski od AFNa są tańsze od 216 tylko sprawdzone u pompiarza. Mi po samej zmianie stuknęło 137Km a po programie 147KM. Wtryski uzywki sprawdzone 400zl a za stare wziołem 200zl. Program 800zl
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?
Źle mnie zrozumiałeś. Wtryski 205 dałem 400zl od Cowboya. On je sprawdzi lu Bogdana i ustawił ciśnienie. Za stare dostałem 200zl wiec nowe wyszły mnie 200zl
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?
Wszystko zalezy ile funduszy ma kolega. Ja nie zamierzam przekraczac 150Km. Bo pozniej to koszta a przyrost mocy maly. Ja napisalem mu tansze rozwiazanie. Okolo 1000zl bo na 216 2000zl
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?
Tal ale cena za 216 to okolo 1000zl a 205 300-400zl . Od tych cen odjąć sume za stare wtryski okolo 200zl. Mnie nowe wtryski wyszly 200zl plus program 800zl
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?
Kolego a przeczytales co napisalem. Mi w AHH plus wtryski od AFNA 137Km po programie 147KM. Na 216 bylo by to samo. Moze sreria mocniejsza. Tylko ze na wtryskach od afna mozna jezdzic na seri a 216 nie zalecaja bo za duzo kosksu jest.Kolega ma AHU wiec inna pompa ale wedlug mnie jak ktos nie chce przekraczac 150Km nie ma sensu 216. Tak samo powiedzial mi Rogal jak z nim gadalem
-
[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?
Zalezy w jakie moce celujesz. Jak do 150Km wkladaja od AFNA 205 bo nie ma sensu 216. Ja za wtryski dalem 400zl kupilem od CCowboya z forum golfa. Sprawdzone u pompiarza i ustawione na cisnienie do mego auta (afna ma inne). Po zmianie wtryskow wyplulo 137Km. Auto puszczalo dymka ale tragedi nie bylo. Teraz mam 147KM
-
[ALL B5] Navigation plus slabo gra tył
Witam. Przez pewien czas mialem nie ori radio z adapterem do glosnikow z tylu i tyl b. ladnie gral (mily basik itp). Teraz mam navigation plus i tyl gra tak normalnie. Generalnie z przodu auta wogole go nie slychac. Czy tak ma byc w navigation plus? A moze padl mi wzmacniacz z tylu? Czy z padnietym wzmacniaczem beda graly tylne glosniki? Bo one graja ale bez rewelacji.
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Kolego. Tego sie nie demontuje. Na te nakladki nasuwa sie nowe listwy
-
Nokia 6700 problem z simlockiem
Z tego co pamietam jest pare rodzaji turbosimow. Najtansze starsze i najdrozsze (obsluguja nowe mofele) ale najlepiej spytac sie sprzedawcy.
-
[B5 AHH] Wywalenie kata - gdzie w Krakowie
A nie lepiej kupic cos takiego http://allegro.pl/katalizator-zamiennik-audi-a4-a6-vw-passat-19tdi-i1185799957.html zamontowac a stary sprzedac na allegro? Ja za swoj wziolem 130zl. Potem zaloz wtryski od AFNA mi po zmianie wtryskow wpadło 137KM potem korekta i jest 147KM
-
[B5 AFN] Jakie Amortyzatory do mojego Audi
Jakie te tansze kupiles?
-
[ALL] VAS 5052 vs. VCDS 908
A was nie jest przypadkiem po bluethoothie?
-
[ALL] Kpower, EasyDiag hamownia za pomocą Vaga??
Szperajac po necie cos takiego znalazlem http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=57835 Ktos probowal tego? Ciekawa alternatywa dla sprawdzenia osiagow auta