Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Orange

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Orange opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Witam. Sprawa dotyczy 1,8tsi w superbie. Silnik brał już ok 1l/1000km oleju więc zdecydowałem się na wymianę pierścieni. Mechanik po rozebraniu silnika stwierdził że blok nadaje się do wymiany ponieważ ma uszkodzenia widoczne na zdjęciach i przebarwienia na gładziach cylindrów. Moje pytanie jest takie. Czy szukać nowego bloku czy zdecydować się na zostawienie tego ew jego regeneracje (możliwa?). Pozdrawiam. http://imgur.com/m8na0O8 http://imgur.com/DdOKgAe http://imgur.com/mKsIM4f http://imgur.com/UXf2QXG http://imgur.com/OvapYN4 http://imgur.com/2dEGphB http://imgur.com/6HRtA5y
  2. Musisz sam pogrzebac po forum... ja jesli chodzi o sprzet nie jestem na bieżąco.. zastanowo sie nad uzywanymi czesciami bo czesto graja lepiej niz nowki z reklamy za te same pieniadze...
  3. Zychu... jak jestes na koncercie to glosniki masz przed soba a nie za... wg mnie 400zl z tylu mozna wykorzystac przy lepszym przodzie i wygluszeniu.. efekt furgajacych nogawek tez sie da uzyskac jesli chcesz nie ma co inwestowac w pasazerow tym bardziej ze potem trzeba to zasilic jakims dobrym wzmacniaczem... przemyslany przod i Ci ktorzy doradzaja tyl dadza Ci spokoj...
  4. Tyl sobie odpuść. Lepiej zainwestowac w normalny zestaw na przod, koniecznie odseparowany + wygluszenie i dystanse mdf.
  5. Orange odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    koledzy, potrzebuje opinie o komisie Auto Fibak w Konstantynowie Łódzkim, wyszukiwarka wywala mi ten temat ale nie zdążę przekopać 2800 stron... Proszę o jakieś opinie..
  6. getem, ceny i tak k 400zł ale zawsze taniej niż ASO.
  7. Koledzy pomóżcie, chce w swoim rowerze wymienic standardowy amortyzator ( judy tt) na coś normalniejszego... skok k 100mm z fajna amortyzacja do lasu i moze z blokada na asfalt. Cena 500-700zl.. jezdziec k 90kg;)
  8. Bardzo proszę o kliknięcie lubie to pod zdjęciem KONKURS 1 | Facebook zróbmy małej przyjemność
  9. Było już troche tematów o poduszkach, raczej tylko oryginały trzeba kupić żeby 2 razy nie wymieniać... a co do ceny w Aso to k 350zł za sztukę.. sprawdź cene na getem.pl a mumery części znajdziesz w etce on line (wpisz w google). pozdrawiam
  10. Orange odpowiedział(a) na krisjaworski temat w 2.0TDI
    jeśli chodzi o poduszki to podobno tylko oryginały dają rade więc dużego manewru poza ASO nie masz...
  11. mam myjkę z seri K2 i szczerze mówiąc to bardziej się nadaje do mycia roweru niż samochodu ale tragedii nie ma, z tym ze szkoda wydawać więcej pieniędzy na serie 2 niż te 250zł... no i krótki przewód jest w zestawie, ale dokupiłem nie orginalny 7m i już 3 rok to fajnie działa a z myjką nic się nie dzieje, jeśli tylko bedą fundusze to na wiosnę planuje zakup już czegoś "normalnego" )
  12. wybrałem samsunga 550p7c z dyskiem ssd, i5, 8GB ram, głównie przez duża wydajność i niskie temperatury podczas obciążenia.
  13. niestety musi być laptop all in one na uczelnie nie zabiorę w razie czego
  14. Witam Potrzebuje pomocy w wyborze laptopa do domu, budżet ok 3k, jeśli będzie warto to dołożę ale sprzęty za 4k odpadają laptopa potrzebuje głównie do codziennego normalnego użytku, bardzo bym chciał 17 cali najlepiej w full HD ale z tego co widziałem na necie to ciężko o coś w rozsądnych pieniądzach, dobrze by było jakby się dało oglądnąć film na dvd i troche na necie posiedzieć bez kabla do tego miło by było żeby uciągnął jakąś grę od czasu do czasu i CAD`a. Pozdrawiam!
  15. Witam! Proszę o głosowanie na Bruna, ten z czajnikiem w pysku dziękuje Najsympatyczniejszy pies w Jaworznie. Głosuj! Zobacz WYNIKI - Naszemiasto.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.