-
Uszkodzony blok silnika
Witam. Sprawa dotyczy 1,8tsi w superbie. Silnik brał już ok 1l/1000km oleju więc zdecydowałem się na wymianę pierścieni. Mechanik po rozebraniu silnika stwierdził że blok nadaje się do wymiany ponieważ ma uszkodzenia widoczne na zdjęciach i przebarwienia na gładziach cylindrów. Moje pytanie jest takie. Czy szukać nowego bloku czy zdecydować się na zostawienie tego ew jego regeneracje (możliwa?). Pozdrawiam. http://imgur.com/m8na0O8 http://imgur.com/DdOKgAe http://imgur.com/mKsIM4f http://imgur.com/UXf2QXG http://imgur.com/OvapYN4 http://imgur.com/2dEGphB http://imgur.com/6HRtA5y
-
Car Audio By Zychu
Musisz sam pogrzebac po forum... ja jesli chodzi o sprzet nie jestem na bieżąco.. zastanowo sie nad uzywanymi czesciami bo czesto graja lepiej niz nowki z reklamy za te same pieniadze...
-
Car Audio By Zychu
Zychu... jak jestes na koncercie to glosniki masz przed soba a nie za... wg mnie 400zl z tylu mozna wykorzystac przy lepszym przodzie i wygluszeniu.. efekt furgajacych nogawek tez sie da uzyskac jesli chcesz nie ma co inwestowac w pasazerow tym bardziej ze potem trzeba to zasilic jakims dobrym wzmacniaczem... przemyslany przod i Ci ktorzy doradzaja tyl dadza Ci spokoj...
-
Car Audio By Zychu
Tyl sobie odpuść. Lepiej zainwestowac w normalny zestaw na przod, koniecznie odseparowany + wygluszenie i dystanse mdf.
-
Spociki Łódzkie
koledzy, potrzebuje opinie o komisie Auto Fibak w Konstantynowie Łódzkim, wyszukiwarka wywala mi ten temat ale nie zdążę przekopać 2800 stron... Proszę o jakieś opinie..
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
getem, ceny i tak k 400zł ale zawsze taniej niż ASO.
-
Sezon Rowerowy 2016
Koledzy pomóżcie, chce w swoim rowerze wymienic standardowy amortyzator ( judy tt) na coś normalniejszego... skok k 100mm z fajna amortyzacja do lasu i moze z blokada na asfalt. Cena 500-700zl.. jezdziec k 90kg;)
-
Prośba o głosy dla mojej małej znajomej :)
Bardzo proszę o kliknięcie lubie to pod zdjęciem KONKURS 1 | Facebook zróbmy małej przyjemność
-
Wyciek z poduszek silnika
Było już troche tematów o poduszkach, raczej tylko oryginały trzeba kupić żeby 2 razy nie wymieniać... a co do ceny w Aso to k 350zł za sztukę.. sprawdź cene na getem.pl a mumery części znajdziesz w etce on line (wpisz w google). pozdrawiam
-
Poduszki silnika
jeśli chodzi o poduszki to podobno tylko oryginały dają rade więc dużego manewru poza ASO nie masz...
-
Karcher K 5.700 do oceny:)
mam myjkę z seri K2 i szczerze mówiąc to bardziej się nadaje do mycia roweru niż samochodu ale tragedii nie ma, z tym ze szkoda wydawać więcej pieniędzy na serie 2 niż te 250zł... no i krótki przewód jest w zestawie, ale dokupiłem nie orginalny 7m i już 3 rok to fajnie działa a z myjką nic się nie dzieje, jeśli tylko bedą fundusze to na wiosnę planuje zakup już czegoś "normalnego" )
-
Jaki laptop do domu?
wybrałem samsunga 550p7c z dyskiem ssd, i5, 8GB ram, głównie przez duża wydajność i niskie temperatury podczas obciążenia.
-
Jaki laptop do domu?
niestety musi być laptop all in one na uczelnie nie zabiorę w razie czego
-
Jaki laptop do domu?
Witam Potrzebuje pomocy w wyborze laptopa do domu, budżet ok 3k, jeśli będzie warto to dołożę ale sprzęty za 4k odpadają laptopa potrzebuje głównie do codziennego normalnego użytku, bardzo bym chciał 17 cali najlepiej w full HD ale z tego co widziałem na necie to ciężko o coś w rozsądnych pieniądzach, dobrze by było jakby się dało oglądnąć film na dvd i troche na necie posiedzieć bez kabla do tego miło by było żeby uciągnął jakąś grę od czasu do czasu i CAD`a. Pozdrawiam!
-
Prośba o głosy na psa :)
Witam! Proszę o głosowanie na Bruna, ten z czajnikiem w pysku dziękuje Najsympatyczniejszy pies w Jaworznie. Głosuj! Zobacz WYNIKI - Naszemiasto.pl
Orange
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta