Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zychu1992

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Aktualizacja
  2. zychu1992 odpowiedział(a) na e2rd-85 temat w 1.9TDI
    Moje cykanie ustało okazał się przestawiony rozrząd. Pompa była o 2 zęby przesunięta ale teraz gra i buczy Uszkodził się napinacz Radze nie olewać tego cykania
  3. zychu1992 odpowiedział(a) na e2rd-85 temat w 1.9TDI
    Witam nie bede tworzył nowego postu to się przypnę Pacjent A4 B5 1,9 TDI AFN Silnik nowo wsadzony 200 Km bylo ok i potem spadek mocy i taki dziwny klekot Filmik: https://youtu.be/0RHAJhNPexg W silniku świeczki uszczelki nowe od kolektorów misy pokrywy egr Olej Motul Nowe filtry Jakieś propozycje
  4. Może się na niego skusze tylko lusterka dorwę i zobaczymy czy będzie to wyglądać ładnie
  5. XD hehe Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
  6. Może to fajnie wyglądać a jak nie to się zmieni Aktualizacja postu ^
  7. Myśle jasna zieleń znajomy zrobił wizualizaje i nawet ładnie wygląda do tego w ten sam kolor znaczek i lusterka org
  8. Powiem ci ze org tylko czarne klosze ale jak kasa bedzie na tych nic w nocy nie widac a lusterka za male do takiej limuzyny Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
  9. Juz lezy w domku z halogenami boczkami tylnymi Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
  10. Nawet jakos wyglada jak umyte ale orginalne ladniejsze Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
  11. Moja żabka Rok: 1996 Lakier: ly6p Silnik: AFN Można powiedzieć prawie golas XD No to tak Wiem hejt za lusterka i światła będzie no trudno Kupiłem niunie z takimi lampami a lusterka ... rozbił mi zimą jakiś koleś to kupiłem te za grosze byłem młody i głupi ale zmienię Autko delikatnie siedzi no już poprzedni właściciel dokładkę wyrwał Planów dużo kilka już zrobionych ale wiele do zrobienia. Plany: FIS (Zrobione ale wyświetlacz padł ) Kratki nawiewu podświetlone (Zrobione ) 1 DIN polift Halogeny Audio (2 wzmaki kondensator 16 dokoła w derzawi ) Wygłuszenie 17 lato pomalować Lusterka ORGINAŁ (PRAWE DUŻE ) Zmiana świateł przednich ORGINAŁ!!! Zmiana podciśnień (Zrobione ) Poprawki lakieru Może kiedyś zderzak polift Przyciemka szybek na 100% Zmiana foteli na grzane d*py (welurek jakiś ) Oklejanie środka 4 szyby elektryk Mieszek (Zrobione ) Kiera S-line (Zrobione ) Gril S-line ?? Może kiedyś gwint musze zobaczyć jak u kumpla się jeździ XD Rozrząd (Zrobione ) Tak wyglądało to na początku Przyszedł czas na zabawę. Montaż FIS pieprzone kabelki XD zmiana podświetlenia oraz mały dodatek i przemalowanie wskazówek Efekt łał Nadeszły święta a tu pod choineczką niespodzianka Więc trzeba było dokupić kilka żeczy i montować Miedzy czasie dodanie młucka do bagażnika (więcej na http://a4-klub.pl/index.php?/topic/259832-car-audio-by-zychu/) Miedzy czasie regeneracja turbo oraz pompa zaczęła lać to regeneracja :)Wymiana wszystkich płynów, filtrów, Termostatu, Pompy hamulcowej, Klocków, Końcówki drążków,Mieszek. Auto zaczęło zamulać co się okazało podciśnienia to kupno i wymiana przy kilku żywcach I prezentacja 12.12.2015 Wczoraj fotele dostałem wiec trzeba było założyć a po wszystkim spotkanie ze znajomymi z Jaworzna pod GALENĄ i może małe zdjęcie Krateczek i licznika wieczorem. Zostało założyć szyby 4 drzwi, halogeniiki i konsole ma kroś schematy do grzanych d*p 03.04.2016 No to się stało silnik padł naprawa nie opłacalna urwał się zaworek i rozwalił tłok głowice wtryska i blok. Więc trzeba było coś znaleźć na netcie Znalazło się coś fajnego więc trzeba było go doprowadzić do wmiare dobrego stanu więc -Nowe sprzęgło z dociskiem i simeringiem na wale Musiał być 3 najdroższy z obudową XD -uszczelka pod misą -uszczelka pod klawiaturą -uszczelka pod pokrywą -uszczelka pod kolektorem wydechowym -uszczelka pod kolektorem dolotowym -uszczelka przy turbie -nowy olej -nowe filtry -nowy płyn od spomagania -nowy termostat -nowy płyn chłodniczy -Założone nowe lampy org Przedlift no trudno ale wreszcie org które wyglądają normalnie i świecą XD Za niedługo kolejna relacja 30.04.2016 Po całej naprawie autko zaczęło coś nierówno cykać Błąd nowicjusza. Nie zrobiłem na nowym silniku rozrządu i pompa o 2 ząbki uciekała a napinacz skręciło. Więc mając chęci i troszkę czasu, szybka wymiana i sprawdzenie wtrysków i regeneracja turbo. -Nowa uszczelka pod klawiaturą -Nowy napinacz INA -Nowa rolka INA -Nowy pasek Continental I szybkie foto z VAGZZERS Jaworzno
  12. No to przewód kupiony całe 7 metrów jak wymienię powiem ile na 100 potrzeba I Sprawdzę ci kolego to podłączenie
  13. A jaka grubość i ile metrów potrzeba do wymiany wszystkich mierzył ktoś
  14. Jak spotkam się z kumplem to coś tam spróbujemy Może się udo xD V pewnie z jakieś 25 powinny być ale jak coś Pocudujemy to napisze
  15. zychu1992 odpowiedział(a) na zychu1992 temat w Audi A4 B5
    Ok a tak w skrócie co trzeba zrobić ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.