Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 z Jaworzna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:banan2: Moja żabka

Rok: 1996

Lakier: ly6p

Silnik: AFN

Można powiedzieć prawie golas XD

No to tak :) Wiem hejt za lusterka i światła będzie no trudno :) Kupiłem niunie z takimi lampami a lusterka ... rozbił mi zimą jakiś koleś to kupiłem te za grosze byłem młody i głupi ale zmienię :) Autko delikatnie siedzi no już poprzedni właściciel dokładkę wyrwał :) Planów dużo kilka już zrobionych ale wiele do zrobienia.

Plany:

FIS (Zrobione :banan2: ale wyświetlacz padł :( )

Kratki nawiewu podświetlone (Zrobione :banan2: )

1 DIN polift

Halogeny

Audio (2 wzmaki kondensator 16 dokoła w derzawi :) )

Wygłuszenie

17 lato pomalować

Lusterka ORGINAŁ (PRAWE DUŻE )

Zmiana świateł przednich :) ORGINAŁ!!!

Zmiana podciśnień (Zrobione :banan2: )

Poprawki lakieru

Może kiedyś zderzak polift

Przyciemka szybek na 100%

Zmiana foteli na grzane d*py (welurek jakiś :) )

Oklejanie środka

4 szyby elektryk

Mieszek (Zrobione :banan2: )

Kiera S-line (Zrobione :banan2: )

Gril S-line ?? :)

Może kiedyś gwint musze zobaczyć jak u kumpla się jeździ XD

Rozrząd (Zrobione :banan2: )

Tak wyglądało to na początku

5aef03cb8f49a672med.jpg

Przyszedł czas na zabawę. Montaż FIS pieprzone kabelki XD zmiana podświetlenia oraz mały dodatek i przemalowanie wskazówek :) Efekt łał

a288c11df53c4230med.jpg

57714fd11fbea12cmed.jpg

Nadeszły święta a tu pod choineczką niespodzianka :) Więc trzeba było dokupić kilka żeczy i montować :)

f5f2a3be0d3869f2med.jpg

Miedzy czasie dodanie młucka do bagażnika (więcej na http://a4-klub.pl/index.php?/topic/259832-car-audio-by-zychu/)

822e5e72971daa73med.jpg

Miedzy czasie regeneracja turbo oraz pompa zaczęła lać to regeneracja :)Wymiana wszystkich płynów, filtrów, Termostatu, Pompy hamulcowej, Klocków, Końcówki drążków,Mieszek.

e260337cca5dd82bmed.jpg

e98980595451e193med.jpg

Auto zaczęło zamulać co się okazało podciśnienia to kupno i wymiana przy kilku żywcach

5542bd6ca3abd451med.jpg

I prezentacja

a99576df8da43b84med.jpg

1f011c5aca2b18e3med.jpg

4202c8ec88409590med.jpg

37eb0be529388fb2med.jpgf29d46062b38506fmed.jpgb9b0044ad291a094med.jpg

12.12.2015

Wczoraj fotele dostałem wiec trzeba było założyć a po wszystkim spotkanie ze znajomymi z Jaworzna pod GALENĄ :) i może małe zdjęcie Krateczek i licznika wieczorem. Zostało założyć szyby 4 drzwi, halogeniiki i konsole ma kroś schematy :) do grzanych d*p :hi:

595b3e54dca01fa9med.jpgdbca9095ff4183d9med.jpg919e3de4e4651059med.jpg

03.04.2016

No to się stało silnik padł :( naprawa nie opłacalna urwał się zaworek i rozwalił tłok głowice wtryska i blok. Więc trzeba było coś znaleźć na netcie 27434d3c097c20c9med.jpg0cde86f33c47447bmed.jpge75c6d83c9ec3c69med.jpg

Znalazło się coś fajnego :) więc trzeba było go doprowadzić do wmiare dobrego stanu więc

-Nowe sprzęgło z dociskiem i simeringiem na wale Musiał być 3 najdroższy z obudową XD

-uszczelka pod misą

-uszczelka pod klawiaturą

-uszczelka pod pokrywą

-uszczelka pod kolektorem wydechowym

-uszczelka pod kolektorem dolotowym

-uszczelka przy turbie

-nowy olej

-nowe filtry

-nowy płyn od spomagania

-nowy termostat

-nowy płyn chłodniczy

-Założone nowe lampy org :) Przedlift no trudno ale wreszcie org które wyglądają normalnie i świecą XD

15bd2e61d42468a5med.jpg17f7676a3527e212med.jpg

Za niedługo kolejna relacja :)

30.04.2016

Po całej naprawie autko zaczęło coś nierówno cykać :) Błąd nowicjusza. Nie zrobiłem na nowym silniku rozrządu :shock3: i pompa o 2 ząbki uciekała a napinacz skręciło. Więc mając chęci i troszkę czasu, szybka wymiana i sprawdzenie wtrysków i regeneracja turbo.

-Nowa uszczelka pod klawiaturą

-Nowy napinacz INA

-Nowa rolka INA

-Nowy pasek Continental

66a9361f53c139e8med.jpg611f1448e77c72b3med.jpg798b78bca0e8a685med.jpg

I szybkie foto z VAGZZERS Jaworzno

f66573579c54599dmed.jpg

Edytowane przez zychu1992

Opublikowano

Baaardzo ładne :):banan: Według mnie koło pasuje do tego koloru :decayed:

Opublikowano

Fajny samochodzik, ale wgl mnie nie przekonują te green eye, żadne eye nie wyglądają dobrze :decayed:
Powodzonka w modzeniu :)

Opublikowano
  • Autor

Nawet jakos wyglada jak umyte ale orginalne ladniejsze

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak co to na dniach bede mial czarne 1din polift w idealnym stanie z mojej esy do sprzedania ;)

Opublikowano
  • Autor

Juz lezy w domku z halogenami boczkami tylnymi

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Felga ładna, ale albo sie nie znam albo... :kox:

lampy tylko ori lift, tak to widze i lusterka boczne :facepalm: fajnie bo z kierunkami, ale...

...to tylko moje zdanie. Pozdrawiam i powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

Powiem ci ze org tylko czarne klosze ale jak kasa bedzie na tych nic w nocy nie widac a lusterka za male do takiej limuzyny

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeździłem kiedyś na tych lusterkach i jeśli chodzi o moja wrażenia z jazdy to... Plecy bolały od bujania się i wychylania żeby coś w nich zobaczyć :decayed: Zamiana nawet na ori lewe duże + prawe małe to niewielki wydatek, a gwarantuję Ci, że momentalnie zobaczysz o ile wygodniej będzie się jeździło. Na temat "endżel ejsów" się nie wypowiadam bo tylko bmw wygląda z tym tak jak powinno. A tak jest bardzo przyjemnie, powodzenia w dalszym modzeniu :hi:

Opublikowano

Ogólnie bardzo ładna ale na ori lampie kozaczyłaby bardziej :P koło eleganckie pasuje można dodać im jakiś agresywny kolorek oby nie za ciemne :hi:

Opublikowano
  • Autor

Myśle jasna zieleń znajomy zrobił wizualizaje i nawet ładnie wygląda do tego w ten sam kolor znaczek i lusterka org :)

Opublikowano

Powiem ci ze org tylko czarne klosze ale jak kasa bedzie na tych nic w nocy nie widac a lusterka za male do takiej limuzyny

Potwierdzam w nocy NIC ! nie widać xD Śliczna niunia śliczna ;)

Opublikowano

Nie polecam ci znaczka w kolor. Sam miałem i na wiosnę wypada razem z grillem ;) Masz śliczne Audi to je podkreśl.

Opublikowano

fajny lecz ten zielony hmmm :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Może to fajnie wyglądać a jak nie to się zmieni :)

Aktualizacja postu ^

Opublikowano

jak cie ciagnie tak do zieleni to kawasaki sobie kup :decayed:

Opublikowano
  • Autor

XD hehe

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

jak nie chcesz niszczyć znaczka a chcesz spróbować to PlastiDip i możesz działać :)

Opublikowano
  • Autor

Może się na niego skusze :) tylko lusterka dorwę i zobaczymy czy będzie to wyglądać ładnie :)

Opublikowano

niezła choinka :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.