Treść opublikowana przez tatar123
-
[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|
Całkiem fajnie siedzi pod radio 1 din, ciekawe jak przy 2 din będzie wyglądało
-
[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|
Ta ramka pod 2 din to jest z allegro? eSka pierwsza klasa
-
A4 B5 z Jaworzna
Fajny samochodzik, ale wgl mnie nie przekonują te green eye, żadne eye nie wyglądają dobrze Powodzonka w modzeniu
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
flaty kozackie są, na następny sezon i tez do mojej wpadną
-
[A4 B5] Avant by n-x
Bardzo fajnie się zbiera
-
A4 B5 AFN+ /gwint/Gullideckel/2 din
Mógłbyś porobić więcej zdjęć tych dekorów i wnętrza jak to świeci ? Sam planuje sobie zrobić taki bajer
-
AEB
Już trudno skopiować i dodać coś od siebie
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Widać samochód bardzo zadbany, będzie przyciągał oko po kilku modach Bezawaryjności
-
A4 B5 Granat by Tatar
Możesz podesłać link skąd brałeś folię do sektorów? Wytapatane Nie wiem czy to nie jest ta folia niebieska : http://allegro.pl/folia-carbon-srebrna-czarna-niebieska-biala-152x10-i5120210584.html Juz dawno ja zamawiałem , ostatnio zamówiłem ale trochę ciemniejsza Teraz czekam na wyplate i jakaś stacja multimedialna wpadnie Cicho tutaj było, lecz nie próżnowałem Zrobiona została 3 etapowa korekta lakieru dla mnie bomba Niestety w mojej ADR'ce pada powoli napinacz łańcucha rozrządu, szykuje się swap na 1.8t+ cały osprzęt do 250km+ myślę ze na wiosnę uda mi się skompletować cały silnik i inne graty
-
Audi A4 1.9 TDI, czyli moje pierwsze auto :)
Wnętrze jak u mnie Z przodu załóż ori poliftingowe lamy, od młodzi trochę samochód powodzenia w modach !
-
Audi A4 B5fl 1.9 TDI AJM By patryk199112
Jak dasz felgi 18 przydałby się gwincik Podoba mi się zadbane wnętrze , czekam na dalszy bieg wydarzeń
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Próbował ktoś podłączyć te kierunki USA pod przycisk ASR ?
-
A4 B5 Granat by Tatar
cus takiego wyszło Mieszek został rezany ponieważ nie posiadałem 2 din najgorzej nie wygląda Więcej działania mniej pisania haha Stosunkowo nie sa drogie te grille Problemow nie było , tylko potrzebowałem trochę czasu nie robiłem wszystkiego na raz tylko stopniowo Ale na spokojnie można to robić bez problemow
-
A4 B5 Granat by Tatar
W rumuńskim bazarze czyt. allegro na pewno znajdziesz Dokładnie tak 2 din zamontowane ! czeka na radio Jutro fotki
-
A4 B5 Granat by Tatar
Dzięki Mowa o tylnych ?
-
A4 B5 Silver by Boosman
no ja mam polifta ,wiec chyba duży - moze ktoś wie dokładnie , odpowiedź mile widziana Na gwincie supersportu czuje się jak na kiblu
-
A4 B5 Silver by Boosman
Od zakupu mam takie lampy z tylu , mi szczerze bardzo się podobają i w nocy ładnie świeca
-
A4 B5 Granat by Tatar
Aktualnie jestem w trakcie ogarniania tej konsoli . Wszystko jest ładnie opisane na forum co do przycisków,mi zostało podłączenie zapalniczki i potrzebne są fundusze na jakieś fajne dotykowe radyjko
-
A4 B5 Granat by Tatar
No to czeka Cię wydatek | Kupuj i pokazuj jak siądzie
-
A4 B5 Silver by Boosman
Jak dla mnie ok , dwururka i znaczek eski out
-
Audi S4 B5 by grabiec
Patrząc na twój lakier przynajmniej mam porównanie jak moja niunia po detalingu może wyglądać
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Piękna lala
-
A4 B5 Silver by Boosman
Chymm , ciekawy pomysł z tym dachem . Czekam na fotki
-
A4 B5 Granat by Tatar
Gwincik SuperSport -40mm, ale głód przychodzi w mare jedzenia
-
A4 B5 Granat by Tatar
Witam wszystkich! Chciałbym przedstawić moja granatowa niunie Samochód zakupiłem od początku listopada 2013r. , wiadomo jak to na wsi o samochód wcześniejszy właściciel nie dbał , po zakupie spędziłem pól dnia na samym zbieraniu słonecznika I czyszczeniu dywaników , jednym słowem PORAŻKA Ale czułem sentyment do samochód bo jednak pierwszy samochód za własne ciężko zarobione pieniądze, postanowiłem go upiększać stopniowo i tutaj efekt moich prac oraz plan do dalszego działania : Motor : 1.8L Moc : 125km Kod lakieru : LZ5K Plany Mody po zakupie Zdjęcia modów/napraw 3 etapowa polerka Wymiana konsoli z przedlifta na poliftingowa 2 din Mechaniczne wymiany : 195 568km Luty 2014 rozrzad + pompa wody INA napinacz paska wielorowkowego wszystkie paski waz odmy tarcze + klocki wacharz prawa góra wszystkie filtry 201 289km Październik 2014 Świece bosch 4 elektrodowe zawieszenie gwintowane supersport zawor przełaczajacy kolektor dolotowy 203 567km Styczen 2015 Kable zaplonowe sentech Sonda Lambda bosch Zawór sterujący powietrzem dolotowym Węże podcisnienia Olej LIQUI MOLY 10W40 MoS2 filtr paliwa + oleju Jeszcze kilka zdjęć marzec 2014r. Marzec 2015r. Jak wykopie zdjęcia przed zakupem samochodu to wrzucę -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kilka fotek po ostatnim myciu Ostatnio nie miałem czasu robić przy audiczce,ale przynajmniej udało się usunąć listy dolne drzwi,dla mnie efekt na + Lipiec 2015r.