-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota i za baaardzo miła atmosferę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Narazie nie przyjmują na etat od około roku . L4 płatne z ZUS 35 zł dzień hahaha a co do reszty to niestety cała prawda , zacisnąć zęby i cisnac do przodu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wolę zrobić 220 godzin razy stawka aktualna A co to historii czy chodzi ci o ikarusa na os. Piastów ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja akurat jestem ajentem z wyboru nie liczę na emeryturę w tym chorym państwie, ale puki brakuje kierowców ( i to sporo ) to godzin w brud a po wypłatę taczkami się jedzie xD A tak btw będziesz dzisiaj ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Autobusy , aktualnie Wola ale myślę od stycznia na Plaszow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hahaha dokładnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kończę pracę o 19:44 zbieram się na spota dobre pół roku ale nie mialem kiedy bo ciągle praca na popołudniu zazwyczaj do 00:00 albo później ale w końcu się udało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko w którym miejscu w galerii tzn który parking i czy mogę się chwilę spóznic , będę 1 raz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy jutro coś będzie bo jak tak to bym wpadł
-
[A4 B5] Avant by n-x
Znam to doskonałe
-
[A4 B5] Avant by n-x
Zawsze możesz włożyć 6 tłoka z porsche albo chociaż 320 mm z golfa r
-
[A4 B5] Avant by n-x
Tak wiem, sam nawet klocek wymaga rozgrzania bo jest do 900 stopni celciusza
-
[A4 B5] Avant by n-x
Nic specjalnie przy niej nie robiłem miała wymienione świece, olej zmieniony na 5W40 Castrol Edge , i komplet filtrów Knechta Zapomniałem dodać że lampy jadą do malowania I będą czarne środki oraz tylne lampy oklejone delikatnie czarną folią Znaczek Audi i znaczek modelu też idą do lakierowania do lakiernika - kolor czarny pół mat tak jak grill Oprócz tego zamierzam dekory okleic folią a la carbon 3M 3D matowa z wyczuwalna fakturą . W Krakowie na ul. Zbożowej mają te folię jest genialna w dotyku Witam, sorry że mnie trochę nie było ale jak widzę zainteresowanie tematem też jakieś ogromnie nie było, heble przód gotowę , tarcze przednie ebc turbo groove + klocki yellowstuff + przewody HEL performance stal wszystko zalane płynem Motul 660 RBF poniżej wrzucam fotki hebli W czwartek robię tył na ATE Co dalej już wkrótce
-
[A4 B5] Avant by n-x
Mam sentyment do tego auta , dodatkowo buda jest bezwypadkowa a po drugie lubię sobie dlubac przy nim
-
[A4 B5] Avant by n-x
Cos wiekszego na pewno wyląduje pod maską , to tylko kwestia czasu A jeżeli nie BAM to może coś innego , co polecić? AVJ też odpada ?