Jump to content
IGNORED

Jaki laptop do domu?

Recommended Posts

Witam :)

Potrzebuje pomocy w wyborze laptopa do domu, budżet ok 3k, jeśli będzie warto to dołożę ale sprzęty za 4k odpadają ;) laptopa potrzebuje głównie do codziennego normalnego użytku, bardzo bym chciał 17 cali najlepiej w full HD ale z tego co widziałem na necie to ciężko o coś w rozsądnych pieniądzach, dobrze by było jakby się dało oglądnąć film na dvd i troche na necie posiedzieć bez kabla ;) do tego miło by było żeby uciągnął jakąś grę od czasu do czasu i CAD`a.

Pozdrawiam!

niestety musi być laptop :) all in one na uczelnie nie zabiorę w razie czego ;)

Polecam z serii hp

https://m.hpdirect.com/hp/product/detail.do?itemId=B2S72AV&categoryId=1750384&path=Home%257CLaptops%257CENVY%257CHP%2BENVY%2BSleekbook%2B%2B6z-1000

Popatrz na te serie ja jestem zadowolony, tylko DVD nie maja ale tak to cieniutkie szybki rozejrzyj sie za nimi w pl nie pamietam czy mam dokładnie ten ale z tej serii i zawałem za swój koło £650

W opisie jest że bateria trzyma do 4h, realnie pewnie max 3, jeśli masz zamiar często korzystac z baterii to szukaj z większą pojemnością.

W opisie jest że bateria trzyma do 4h, realnie pewnie max 3, jeśli masz zamiar często korzystac z baterii to szukaj z większą pojemnością.

powiem tak.. lapek o takich gabarytach zdecydowanie bedzie stał w jednym miejscu a co za tym idzie może być non stop pod kablem ...

Ja zakupiłam Asusa Lamborgini. Bateria trzyma 3, 4 godz. Niewielki, wszędzie można zabrać. Dla mnie rewelacja, bo odpowiada moim potrzebom jeśli idzie o lapcika.

Słyszałem, że czerwone są dobre.

Ostatnio stalem przed podobnym wyborem i kupilem samsunga rf511 (i5, 1tb, 6gb ramu i gf 540). Wczesniej mialem vaio i ten samsung mega pozytywnie mnie zaskoczyl. Bateria przy filmach i kozystaniu z fifirifi ok 3-4h bez wiekszego jekniecia. Granie z baterii mija sie z celem, ale na kablu ida na nim praktycznie wszystkie nowsze tytuly. Kupilbym go 2 raz ;)

Słyszałem, że czerwone są dobre.

Wszystkie czerwone ?:D moj lambo jest koloru wściekłej papryczki ale ja kobieta i wolę kolor a są białe , czarne i ostry pomarańcz. Wybór zawsze zależy od tego do czego ma służyć (parametry), bateria, szybkość i cena oczywiście. Ja z grubsza wiedziałam czego szukam :] wątek motoryzacyjny był niezbędny :decayed:

Wszystkie czerwone ?:D

Wszystkie bez wyjątku :decayed: Tak samo jak białe rowery są najszybsze :grin:

Wszystkie czerwone ?:D

Wszystkie bez wyjątku :decayed: Tak samo jak białe rowery są najszybsze :grin:

:grin:

Ok już wiem mój to HP envy 6-1006ea, polecam głośniki ma beats audio grają niezle, jest to ultrabook także cieniutki, grafika radeon 7800 chyba procek, amd a6 bateria ok4-5h nowe gry smigaja, cenowo się mieści, kolor czerwono:decayed: czarny

wybrałem samsunga 550p7c z dyskiem ssd, i5, 8GB ram, głównie przez duża wydajność i niskie temperatury podczas obciążenia.

wybrałem samsunga 550p7c z dyskiem ssd, i5, 8GB ram, głównie przez duża wydajność i niskie temperatury podczas obciążenia.

no i good bezawaryjnosci:decayed: