Treść opublikowana przez mentryb
-
[B5 AGB] Jaka nawigacja do Audi S4 B5?
u MNIE NIE JEST JESZCZE ZAMONTOWANA. mUSISZ POMYSLEC O JAKIEJS RAMCE. http://www.allegro.pl/item811056810_811056810.html Tylko trzeba by wytciac ten srodkowy plastik by radio 2 din weszlo lub ta http://www.mse.pl/index.php?p975,ramka-montazowa-radia-audi-a4-2din-2000-kod-2419
-
[B5 AGB] Jaka nawigacja do Audi S4 B5?
Z bose niema problemu. musisz kupic adapter i bedzie gralo. Potrzebujesz tez separator do anteny. W tej cenie szukaj czegosc z divixem, mp3, gps, dvd mam cos takiego i nie wiem czy nie sprzedam http://www.allegro.pl/item892326633_naviheaven_2din_gps_dvd_cd_mp3_usb_tv_lcd_7.html Dla jasnosci jest to radio juz z modulem gps samo radio bez modulu kosztuje http://www.allegro.pl/item892320791_radioodtwarzacz_naviheaven_lcd7_2din_dvd_tv_fv.html 929 . Ja mam 2 tygodniowe z paierami i gwarancja. Jak jestes zainteresowany pisz PW a sie dogadamy. Dokladam karte z automapa
-
[B5 AGB] Jaka nawigacja do Audi S4 B5?
Jaki budżet?
-
[B5 AGB] Jaka nawigacja do Audi S4 B5?
Tylko do ceby rnse dolicz can adapter i juz nie robi sie tanio. Poza tym navi bedzie miala inny odcien i beda szpary po bokach. Ja swoja navi sprzedalem (musialbym dokupic zmieniarke i tuner) i kupilem takie radio 2 din http://www.allegro.pl/item900440895_naviheaven_2din_gps_dvd_cd_mp3_usb_tv_lcd_7.html. Jest navigacja automapa itp. divixy, mp3, dvd tv , bluethoth i mase innych bajerow
-
[B5 AGB] Jaka nawigacja do Audi S4 B5?
Tak.
-
[B5 AGB] Jaka nawigacja do Audi S4 B5?
Do tv potrzebny tuner tv wartosc 300zl. Sama navi nie otwarza plyt audio potrzebna zmieniarka
-
[B5 AGB] Jaka nawigacja do Audi S4 B5?
- [ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia
To jak uruchomiles fisa? Rnsd z a4 cz a6?- [ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia
Masz wersje DX? I uzyles can adaptera?- Montaż Navigation Plus od A do Z
Ja mialem Chorusa i wstawilem navi i wszystko smiga. Ale policzyc wszystko jak masz kosz 2 din wedlug mnie lepiej kupic radio 2 din z navigacja. W navigation plus musi byc zmieniarka zeby czegosc posluchac. Za 900zl mozna kupic pionera AVIC D3 z navi divixem i mp3- Montaż Navigation Plus od A do Z
Aju kupil od A4 ale czy DX bo to wazne zenby byla mapa PL. Navi od a6 jest minimalnie wezsza ale nie ma tragedi. Widzialem taka navi na zywca i jest git. Do schematu brakuje jeszcze opsiu kostek w navi. Trzeba podac napiecie na 2 pin safe. I podciagnac gale i zasilanie po kluczyku do kostki 26 pin. Jesli navi jest z a6 i ma dzialac fis (zegary musza byc z cyfrowym zegarkiem) trzeba podlaczyc zegary pinami Can h i Can l przez tuner TMC. Wtedy bedzie info na fisie. Tu jest podlaczenie na przykladzie nawigacji mfd ale to to samo co Nasza Navi Tu jest info z numerami navi i info czy jest dx czy nie i z jakiego modelu pasuje Trzeba jeszcze ustawic rozmiar kol i sygnal Gala w navi. Gala ustawic na 8. Mozna to zrobic vagiem lub w menu radia- [ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia
Tak ale nie dotyczy nawigacji rns-d dx czyli po 99 poza tym jest po niemiecku- [ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia
Ciekawe. A nie wiecie gdzie znalezc kodowanie (adaptacje) Navi plus- [ALL B5] Navi w wersji przed liftem??
Ja wlasnie zamontowalem i jestem bardzo zadowolony. Mam mape z 2010 i jest bardzo dokladna. Do tego w nocy za***iście wyglada- GALA zamiast ABS w Navi Plus - jak ustawić?
Naciskasz AS i strzalke w dol i pokazuje ci menu serwisowe potem naciskasz pokretlo zeby pokazalo wersje softu potem flaga i ustawiasz rozmiar opon i gale- [ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia
Jesli Rns-d jest z a4 b5. Ja mam z A6 i bez can adaptera chodzi sciemnianie i nie wylacza sie co godzine. Natomiast nie mam pinow data enable clock. Aby u mnie dzioala Fis musze kupic tuner Tmc (Can gateway inaczej) i przez niego podlaczyc zegary. Tu opis podlaczenia- [ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia
Ja mam problem ze nie moge ustawic strzalek i komunikatow na Fisie. Nie mam can adaptera ale dziwne podsweietlenie dziala ok i chodzi tez sciemnianie, radio nie wylacza sie co godzine. Podlaczalem cany z rns-d do licznika i lipa nadal ciemnosc- [B5 AFN] Dwumasowe koło zamachowe i sprzęgło - CAŁA PRAWDA - Sachs, Luk, oryginał
Jaki koszt regeneracji? I czy montuja na miejscu??- [ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia
Interfejs ktory ma cana tzw. VCDS- [B6 AWX] Co to za czujnik na desce rozdzielczej?
Jest to czujnik naslonecznienia. Jest elementem klimatronica w aucie. W vectrze tez taki grzybek mialem- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A włączałeś zapłon na odpiętej poduszce? Podpiąć Vaga i skasować błąd poduszki.- [ALL B5] Potrzebuje pomocy w montażu radia Symphony
:polew: :polew: nie jest za wąska tylko jest szpara... no tak Poprostu do forda ktos ja gora podszlifowal. Ale kup w tej cenie navi dx Co do poradnika to pomagal mi kolega z forum telefonicznie. Najwiecej zeszlo sie z docieciem tunela srodkowego bo poprostu nie bardzo wiedzialem gdzie. Nie mam zdjec wiec manual bez zdjec bedzienie wiele wart. Ale jak ktos ma pytania chetnie odpowiem. Teraz walcze zpodlaczeniem navi do fisa- [ALL B5] Potrzebuje pomocy w montażu radia Symphony
Po to że Ja ją kupiłem. I nie jest ani za dluga czy wąska tylko gora jest szpara 2 mm po jednej i drugiej stronie ale pracuje nad tym- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
http://www.allegro.pl/item845455438_kostka_mini_iso_6_pin_zolta_vw_audi_skoda_seat.html- [ALL B5] Potrzebuje pomocy w montażu radia Symphony
Kolego znowu w blad go wprowadzasz Konsoli nie ma sensu kupowac skortomozna ja dociac delikatnie i stara pasuje i nic nie widac. Kosz co pokazales jest nie do a4 a od a6 ato roznica i nie jest to kosz a ramka ramke na biegi tez delikatnie podciolem i jest git bez zbednych kosztow A tak wyglada kosz i jest do tego jeszcze ramka jak ja pokazales ja ta kupilem http://www.allegro.pl/item845448159_ramka_konsoli_srodkowej_audi_a4_99r.html Navi http://www.allegro.pl/item827055703_audi_navigation_plus_polskie_menu_bcm.html Klimatronic http://www.allegro.pl/item854130285_panel_klimatyzacji_klimatronik_audi_a4_b5_99_01.html I ta sa wszystkie koszta. zamontowane i wszystko jest cacy i mam navi za 545. Sprzedam radio i swoj klimatronic i wyjdzi emnie 345zl - [ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia