Treść opublikowana przez mentryb
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
connector for multifunction display, 32-pin, grey 1 -Switch menu guide (menu) 2 -Switch menu guide (out A) 3 -Switch menu guide (out 4 -Switch menu guide (Enter) 5 -CAN high speed Display (high +) 6 -CAN high speed Display (low -) 7 -CAN high speed Display (screen) 8 -Door contact, passenger side 9 -Door contact, rear right 10 -Door contact, rear left 11 -Enable 12 -Clock 13 -Data 14 -Brake light 15 -Washer fluid level 16 -Tail lights/dipped beams 17 -On-board computer, left 18 -On-board computer, right 19 -On-board computer reset 20 -not used 21 -not used 22 -not used 23 -Key branch 1 Navigation system 24 -Key branch 2 Navigation system 25 -Key branch Telematics 26 -not used 27 -not used 28 -not used 29 -not used 30 -not used 31 -not used 32 -not used Rozumiem ze cos takiego
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
podpinamy 2 kable czy trzy?
-
[B5 AEB] Problem z adaptacją nowego kluczyka
Do wyjecia pinu potrzebny interfejs vag tacho usb
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Fis wyreazny :kox: Jeszcze nie wiem pod które piny w radiu podlaczyc przewody z wyswietlacz zeby byl RDS na fisie
-
[ALL] Modyfikator plus
Tu masz sporo na ten temat. Sam Masters tego nie chwali http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=5841
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Polecam dodatki do paliw Forte. Może sporo kosztuja ale są b. dobre i przeważnie są używane tylko w serwisach. W handlu detalicznym są niedostępne. Czasem cos pojawi sie na allegro
-
[B5 AHU] Jakie świece żarowe do Audi A4 B5 Avant 1.9TDI 90KM AHU ?
Świece żarówe a zapłonowe to różnica!
-
[B5 AHH] Jak nazywa się cześć do której mocowana jest nakładka, pokrywa silnika?
Witam. Dzisiaj podczas odkręcania osłony silnik urwałem 2 śruby. Jak nazywa sie ta cześć? Jakiś numer bym prosil z etki
-
Polecane opony zimowe
jezdze na nokianach zimowych sa b. dobre ale ktorych? WR czy WRG2?
-
Polecane opony zimowe
A Ja zakupiłem Nokiany WRG2 http://www.allegro.pl/item754431674_2009_nokian_wrg2_195_65r15_warszawa_wwwmotohurtcom.html 7zl droższe od UG7+
-
[ALL B5] Problem z ustaleniem wersji
Nieczaje....10 poduszek??? 1 kierowcy.2 pasaze :kox:ra, fotel kierowcy3, fotel pasazera 4, a gdzie reszta ??
-
[ALL B5] Problem z ustaleniem wersji
Byly kurtyny w B5?
-
[ALL B5] Problem z ustaleniem wersji
10 poduszek powietrznych?????
-
[ALL B5] Jak ponownie przykleić lusterko ?
Samo odpaldlo. Mam taki klej do lusterk kupiony. Tylko chyba trzeba przykleic sama to blaszke. I potem do tego wkrecic lusterko. Tak jet w instrukcji. Tylko jak zdemontowac ta blaszke z tego lusterka?
-
[ALL B5] Jak ponownie przykleić lusterko ?
Kolego cos mi sie zdaje że mówimy o rożnych autach/ Tu jest foto jak to wyglada. Tego nie da sie wziąć w imadło ani kombinerki
-
[ALL B5] Jak ponownie przykleić lusterko ?
Wiec obudowe wkrecam w imadlo a jak wyjac to kółko (krązek)
-
[ALL B5] Jak ponownie przykleić lusterko ?
Jestes pewien czy wiesz o czym piszesz?? To kolko jest na rowno z korpusem mocowania lusterka i nie da rady wlozyc go w imadło
-
[ALL B5] Jak ponownie przykleić lusterko ?
Mozna jasniej? Z tego co wiem lusterko demontuje sie przekrecajac je w lewo o 90 stopni. Ale u mnie to metalowe kółko sie odkleilo. Probowalem przekrecic tym kołkiem ale nie daje rady ;(
-
[ALL B5] Jak ponownie przykleić lusterko ?
Witam. Wczoraj bez najmniejszej przyczyny odkleiło mi sie lusterko wsteczne. Kupiłem dziś specjalny klej do lusterek ale nie mam pojęcia jak odmontowac od lusterka to metalowe kółko co sie przykleja do szyby. Wie ktoś jak to zrobić??
-
Moje radyjko Audi Concert czyta płytki nagrane przez program NERO
Aile miesci ci sie piosenek na plycie?
-
[B5 AFN] Zanik mocy
Podlącz interfejs zrób logi. Może jakieś bledy sa zapisane
-
[B5 AFN] Czy po wymianie rozrządu silnik potrzebuje jakiś regulacji
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10913.0.html;highlight=kát+wtrysku
-
[B5 AFN] Czy po wymianie rozrządu silnik potrzebuje jakiś regulacji
Mozna sprawdzic poczatkowy kat wtrysku. Reguluje sie go kolem na pompie
-
[ALL] Mycie auta za pomoca pianownicy
Ja polecam ten preparat do mycia myjka http://allegro.pl/item728987142_plyn_do_tir_truck_clean_tenzi_aktywna_piana.html Daje sie go 0,5 l na 10 l . Zrasza sie auto opryskiwaczem plecakowym a nastepnie karcher. Efekt zajeb.... Auto dotego dostaje polysku. Juz dobre z 5 lat myje tym plynem rozne auta i nie ma zadnych efektow ubcznych.
-
[ALL B5] program vag
Do korekty przebiegu polecam Vag tacho USB