Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marjon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. marjon odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    pasuje bo ja takie kładłem u siebie i jest to samo tylko tarczą sie różni
  2. marjon odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    10x1,25 długość zmierz bo nie pamiętam kup z łbem szesciokątnym zwykłym
  3. marjon odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    tokarke żeby piaste przetoczyć. aczkolwiek ja bicie piasty u siebie zeszlifowałem bez demontażu z auta i jest ok.
  4. jestem po wymianie sprzegła na sztywne. koło zamachowe uzywka z audi 80 2.0 benzyna ABK sprzegło nowe luk z audi 80 1.9 tdi 1Z wszystko pięknie pasuje, ale szarpnięcia przy szybszym puszczaniu sprzegła przy ruszaniu i zmianie biegów są ogromne w porównaniu do dwumasy do tego gdy odpale zimny silnik i natychmiast chce ruszyc z małych obrotów to silnik dostaje jakby drgawek, pewnie dlatego ze koło zamachowe jest za lekkie. na ciepłym silniku zjawisko nie wystepuje robota ogólnie niepotrzebna bo moj stary dwumas tak nie szarpał jak to sztywne sprzegło plus taki ze było tanio: koło zamachowe ze srubaki kpl 80zł i sprzegło luk 380zł. no i leciutko działa pedał sprzegła, jednym paluszkiem sie wciska
  5. marjon odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    nie bede pisał szyframi jak poprzednik................mi nie musisz robic laski zebym ci napisal: niepotrzebnie dawałes ten smar bo on przycąga brud i wtedy prowadnice sie zacierają
  6. marjon odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    nie popieram złodziei ale jeszcze bardziej nie popieram konfidentów a na marginesie ukraść złodziejowi to nie grzech
  7. marjon odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    zdaj sobie sprawe ze bycmoze dlatego jeszcze żyjesz
  8. marjon odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    co z ciebie za kierowca jak kolegom takie zdjecia robisz?? żal mi cie.....
  9. a nie lepiej najpierw sprawdzic co sie dzieje z tymi zaciskami??
  10. marjon odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    moge zapytac co dają te kierunki usa??
  11. im mocniejszy samochód tym dalej trzeba po niego ciągnikiem jechać
  12. korek spustowy w chłodnicy i obudowa termostatu z termostatem. inaczej nie spuscisz wszystkiego, chyba ze pompe wyjmiesz no i z nagrzewnicy trzeba wydmuchac bo samo nie wyleci
  13. ja wsypałem chyba 6 saszetek na cały układ. jak spuszczałem to gnojówa leciała...
  14. w cieplejsze dni spusc plyn i pojezdz na wodzie destylowanej z kwaskiem cytrynowym zapomnisz o wymianie nagrzewnicy
  15. marjon odpowiedział(a) na trochon temat w 1.9TDI
    233tys minus 226tys to mi wychodzi 7 tysi a nie 59 jak piszesz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.