Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PrzemekC93

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Raczej na poboczu jadąc do pracy ciężko o jakieś narzędzia żeby wtryski poluzować A wydaje mi się że pompa bo chwilkę trzeba nim kręcić żeby odpalił
  2. Witam Panowie moje audi 1.9 tdi afn po ostrym dodaniu gazu na 2 3 biegh do około 4.5 tysiąca obr gasnie następnie trzeba kręcić rozrusznikiem około 10 minut oczywiście z przerwami aż odpali tak jak by się zapowietrzał cały układ paliwowy co może być przyczyną pompa na wykończeniu ? Dodam że auto po delikatnych modach 0.216 turbo awx fmic z góry dziękuję za pomoc
  3. PrzemekC93 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    Jakie mody miałeś na 200 kuni ?
  4. PrzemekC93 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    Zamówiłem cały zestaw awx narazie nie planuje więcej modyfikacji bo to co jest spokojnie mi wystarcza tak że zakładam awx i będę obserwować jak będzie coś nie tak wysyłam tarcze z afn do okucia kevlarem i dalej podmianka
  5. PrzemekC93 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    A nie orientujesz się może czy znajdzie z awx ze sprezynkami? Muszę do sąsiada zadzwonić on w sklepie pracuje może będzie wiedział coś na ten temat
  6. PrzemekC93 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    No właśnie ta stara co mam to bez sprężynek jest A ta co na aucie już z jest i z na pewno by było lepiej Dwumas by miał lżej trochę
  7. PrzemekC93 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    A tarcze z afn jak tam do obicia kevlarem bo mam stara i założę sam docisk z awx można tak czy będzie nie będzie pasować ?
  8. PrzemekC93 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam temat wałkowany pewnie nie raz ale pytanie czy sprzegło z awx tarcza docisk będzie pasować na dwumase z afn gdyż przy gwałtownym przyspieszaniu sprzegło zaczeło sie poddawac i od 2 tyś wskakuje gwałtownie na 3200 dodam ze samochód posiada 350 nm i 155 km i to na pewno jest przyczyna a nie chciał bym wymieniac dwumasy na awx gdyż przejechane jest na niej okolo 30 ty km (wymienione kompletne sprzegło nie planowałem wtedy modów a wpadły 216 turbo awx i fmic)
  9. no walaśnie tak robi wlacze ecom i po chwili działa dalej nadmuch a wiesz moze jak rozwiazac ten problem?
  10. Wentylator dobrze dmuchać słychać bo jak wylecze klime to po chwili zaczyna działać normalnie tak jak by coś jakaś klapa zaczynała blokować
  11. Zero błędów kalibracja zrobiona nic nie pomogło
  12. Witam mam problem po włączeniu klimatyzacji wszystko jest ok po czym po około 10 minutach z kratek ledwo co wieje wentylator słychać ze działa nawet na najwiekszych obrotach z kratki prawie nic nie dmuch co może być przyczyna ?
  13. PrzemekC93 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    A więc założyłem turbo hybryda z że strona zimna awx fmic 550x180x75 i wtryski 216 które już były zrobiłem w tamtym roku na seryjnym programie wyszło 130 250nm kunia po programie 152 i 350nm niestety tuner jak to określił nie ma już czym podlać. Co o tym sądzicie? Bawić się dalej czy zostawić tak jak jest.
  14. PrzemekC93 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam . planuje tuning mojego afn na moc ok 160 170 km i chciał bym sie dowiedzieć jakie podzespoły będę musiał wymienić tzn czy pompa wytrzyma . z tego co się już dowiedziałem fmic będę musiał zainstalować i planuje zakupienie takiego co o tym sądzicie ? http://fmic.pl/zestawy-audi/46090-bmw-e46-diesel.html zostaje jeszcze sprawa turbo . dodam ze wtryski 216 zostały już założone .
  15. PrzemekC93 odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    odbojnika u mnie całkiem nie ma tak jakby ktoś go wykastrował ale planuje dokupić i jakoś dorobić żeby poduszki nie cierpiały oki będę szukać jeszcze jednej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.