-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ja nie wiem jak Wy jeździcie, że takie niskie przebiegi macie.... u mnie 577 tyś przekroczone
-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
Bakteria padła
-
Szybkie pytanie o tarcze ABS na tyle
Pierścień ABS powinna być sztywna na tarczy hamulcowej. Może im pękł przy demontażu/montażu.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jutro będę tarabanił do Ciebie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kanał i narzędzia udostępniam, pomocą też służę, a będziesz miał satysfakcję z własnej pracy.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
A ja uważam, że Jo Nesbo stworzył kultową postać. Larsson wciąga, jak zacząłem wieczorem to skończyłem rano. Teraz seria Universum Metro 2033.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Proponuję zacząć od początku historii Harego Hole czyli od "Człowiek Nietoperz"
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Marcin ile to się po Piłsudskiego jeździ??? Wpuszczałem Cie wczoraj pod kinem i śledziłem do momentu kiedy dodałeś troszkę gazu
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W jakiej cenie? Potrzebuje w sumie jedną sztukę pod nogi kierowcy.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to w wojsku d*pa Na szczęście ten przywilej mnie ominął, więc mnie nie dotyczy...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
JA
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
tak jest, czarny avant w b6
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Czyje 1.8T na WS 6.... u mnie rano na ulicy na pełnym gazie leciało?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
bede dzis na kwiatowej Sent from my телефон Tam koło tego domu uciech?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja chętnie.... browarka zawsze strzelę :")