Treść opublikowana przez mentryb
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Oto moj sprzet http://www.youtube.com/watch?v=fcLwPFZzpoU Jest na sprzedaz poniewaz zakupuje kupilem symphony i 216
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ale tu chodzi o data ena i clock
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ciekawe. Daj foto naklejki z gory i z boku
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Daj foto naklejki na navi bo ta rozpiska nie uwzglednia dx i nie dx
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ja też się wku...łem jak zobaczyłem, że dół nie wchodzi. Szybkie cięcie i gotowe. Na zdjęciach widać, że w trzech miejscach trochę przesadziłem, ale na żywo niec nie widać. Tnie się łatwo. zdjęcia z komórki więc jakość do bani. Zastanawiam się jeszcze co zrobić ze szparami po bokach. Planuje zakupić gumowy, okrągły pasek napędowy (taki od magnetofonu na kasety na przykład) odpowiedniej średnicy, i wcisnąć go w szparę. [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:07_________________________________________________ Rozumiem ze navi nie Dxowa? po czym wywnioskowałeś że nie dx? bo moja np jest dx. A CAN i tak nie zadziała bez tunera tmc. Z moich obderwacji wynika ze nie dx ma data ena clock a dx nie ma tych pinow. Probowalem sie bawic z tunerem tmc ale mi nie chcialo gadac:/
-
Prosze o numer odmy a4 1,9 tdi AHH
Potrzebuje numer odmy. Tej czesci co jest na pokrywie zaworów taki grzybek :>
-
AC - ile to kosztuje?
Polecam ubezpieczenie w mbanku. Taniej nie znalazlem nigdzie
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Rozumiem ze navi nie Dxowa?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Chiński TOI TOI :polew: :polew: Ogladajcie do końca
-
[B5 AFN ] Czy warto zastosować końcówki wtrysków 0.216 czy całe wtryski 0.216 ???
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t107091.0.html;highlight=fratelli
-
[B5 AFN ] Czy warto zastosować końcówki wtrysków 0.216 czy całe wtryski 0.216 ???
Koncowki koszt 550zl kompltne 950zl za stare ze 200zl wezmiesz czyli wyjda 750zl
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ogladalem tv w a ale ori i ladnie smigalo. Chcialem kupic aka antene do siebie ale poczytalem komentarze i malokto byl zadowolony
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ale antena ori?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Przerabialem temat z fisem i lipa. Moze zly tuner kupilem bo nie byl faryczny audi. Chodzi ze can w navi i can zegarach sa inne. Jeden boscha drugi vw. Potrzebny jest can gateway (tuner tmc) i przez niego laczymy sie z zegarami tu jest opis polaczenia.
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Przeciez napisalem ze mam z a6 a w linku jest do a4. Jest foto . Poza tym kupujacy przyslal mi wymiary tylko 149zl
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Sa. To sa maskownice zeby zamiast symphony wlozyc radio 1din. Trzeba poprzeczke spilowac. Mam w tej chwili taka z a6 i pasuje tylko szpary po bokach jak z rns-d z a6. http://www.allegro.pl/item811056810_811056810.html z tej aukcji gosc wyslal mi wymiary i pasuja idealnie do a4 b5 tylko ta cena 149zl
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
ja bym wzial stale bo jak bedziesz chcial wlaczyc bez kluczyka to kod bedzie chcialo
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Jak mozesz wrzuc na forum jej wwymiary
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Panowie znalazlem ramki w PL Tylko trzeba srodkowa poprzeczke wyciac i powinno byc ok http://www.allegro.pl/item811056810_811056810.html http://www.mse.pl/index.php?p975,ramka-montazowa-radia-audi-a4-2din-2000-kod-2419
-
[B5 AVG] Kosz 2 DIN oraz konsola do polifta 99r ?
Czesci do b5 zaczynaja sie od 8D a b6 8E
-
[B5 AVG] Kosz 2 DIN oraz konsola do polifta 99r ?
Ale on nie jest do b6? Poza tym przed liftem nie wiem czy byly radia 2 din?[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 10:10_________________________________________________Tu masz aukcje. Gosc sprzedaje na czesci. http://www.allegro.pl/item893390446_a4_lift_kierownica_konsola_klimatronik_licznik_00.html za ksoz z radiem i klimatornikiem chce 500zl tylko cos radio nie chodzi ale mozna sie dogadac.
-
[B5 AVG] Kosz 2 DIN oraz konsola do polifta 99r ?
Jasniej? Potrzebuje nr kosza z Etki do kosza na radio 2 din do a4 po lifcie
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Ale gala porzebna jest w kostce navi 26 pin
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
od A4 masz tutaj jesli o to chodzi http://www.allegro.pl/item899905597_navi_navigation_plus_nawigacja_audi_a4_idealna.html A4 B6
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Chyba zasilanie na pin safe musisz dac ale tak to kosmetyka. Noi kostke to do navi musisz miec. I tam gale, napiecie albo kupisz gotowa na allegro lub samemu. Ja mialem z tasmy od dyskietek