Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mentryb

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mentryb

  1. Panowie. A jak jest uwas z pokazywaniem spalania. U mnie fis sporo zaniza. Bralem kalibracje vagiem +15% ale nadal jest malo
  2. Panowie teraz się ja wypowiem. Mialem rns-d spoko radyjko tylko jak ktoś nie ma zmieniarki to Potem zamontowałem naviheaven 2 din. Spoko radyjko. Ale minus wyswietlacz w dzien malo widac. Potem mialem rns-e z a6. I tu duzy plus. Nie wiem w jakiej technologi jest wyswietlacz ale dzien i noc taka samo jasnosc i kontrast. Zajebi efekt tylko minus cena. ja dalem 1200zl sprzedalem 1800zl (jedyny powod sprzedazy)
  3. Pompa......... Częsta usterka w oplach DTi
  4. Po co o te wysyłki niech ci podeśle wymiary i będziesz wiedział jaka ma być.
  5. Wlasnie chodzi o to ze ona za bardzo dmucha i nie wazne czy dopiero wsiadlem do auta czy jade nim godzine zawsze dmucha przez przód
  6. Czyli kupiles jaka?? Do A4 czy A6?
  7. No tak ale leci powietrze tylko przez srodkowe nawiecwy? To jest denerwujace bo ile nie nastawie to i tak za mocno dmucha nimi
  8. Witam. Gdy klima działa w trybie auto to prawie cale powietrze leci kratkami z przodu. Nie powinno trochę lecieć gorą i dołem. Jak jest nastawione na auto to zdaje mi się ze za mocno dmucha mi tymi kratkami z przodu. Nawet jak temp otoczenia jest na równo z nastawiona na klimatroniku.
  9. Panowie czy to jest nawigacja DX? Sprzedajacy w aukcji napisal ze ma do tego mape polski z lektorem
  10. Daj znać jak ją kupisz bo też szukam.
  11. A jak rozwiążesz sprawę ramki do radia w b5??
  12. Przeciez sa to oslony do innych silnikow. Do aut z pompowtryskami. A oslone podszybia moze kupic. Ja w a4 b5 mam taka
  13. Wyjmij ramke co jest wokol klimaronika i radia potem radio i go sprobuj od tylu wypchnac
  14. Ale jak sprawę zgłaszałeś miałeś zawieszone konto? Ja tez miałem ostrzeżenia za podbijanie aukcji ale i zawieszone konto za to. Przeprosiłem i napisałem ze już nie będę tego robił i będę przestrzegać regulaminu. Według mnie powinni ci kasę oddać.
  15. Ale przecież jest program ochrony kupujących. Allegro oddaje kwotę do 10000zl. Mnie kiedyś gościu na telefon Zgłosiłem sprawę na policje i allegro. Po 3 mcach allegro oddało mi kasę. Za jakiś czas przyszło ze śledztwo umorzono bo nie znaleźli gościa.
  16. Ja tez wcześniej jeździłem Viki 2.2 dti 2001r na full wypasie. Dużo pracy i serca w nią włożyłem Pozwolę sobie pokazac fotki Należałem do VKP nick ALVARO1981
  17. Panowie ja odpadam. Nie dam rady finansowo w tym półroczu Sorry za zamieszanie Może ktoś na me miejsce wskoczy.
  18. A nie lepiej interfejs galetto i wgrac po kablu?
  19. Jak w temacie. Link do kiery http://www.allegro.pl/show_item.php?item=972146843&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
  20. Ja robie 850 km. Teraz zmienilem wtryski od afna i testuje ale chyba spalanie spadlo. Wtryski sprawdzane w warsztacie i ustawione odp cisnienie 220-300bar
  21. Duzo zalezy od chemi jaka uzyjesz. Bo zasada dzialaniajest ta sama. Standardowy prosze o kant ..... potluc. Dopiero proszek karchera jest git
  22. Ja mam taki tylko chyba nie St http://www.allegro.pl/item960893299_odkurzacz_pioracy_zelmer_919_0_sp_filtr_wodny.html Na razie pralem fotel i dywan. Chemia co jest w zestawie jest srednia. Najlepiej kupic proszek karchera
  23. Lej co 2 tankowania czarne stpdo czyszczenia wtryskow diesla. Po paru razach beda efekty
  24. Ile mm maja te zarowki do oswietlania tablicy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.