Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zamiennik lampki oświetlenia rejestracji LED


Mati_RZ

Rekomendowane odpowiedzi

zamówiłem identyczne-jak przyjdą-myślę,że jakoś w przyszłym tygodniu-dam znać i wkleję jakieś foto... :wink4:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 23:58_________________________________________________...no i przyszły :wink4:

link do aukcji z Ebaya KLIKNIJ TU

1eedcd222e3b6128m.jpg

f27681b6b44b69e0m.jpg

tu fotki,jak to wygląda na aucie i najważniejsze-nie ma błędu spalonej żarówki,bo jest oprnik wlutowany

cc11b17107f8fabem.jpgad7a5489062914f9m.jpg...oczywiście biorąc pod uwagę trudność z wykręceniem lampki-było rezanie i rozwiercanie starej-nowe poszły na klej- :wink4:

polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick zrob lepsze zdjecia, bez lampy.. :)

Bo w ogole nie widac ze cos swieci :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w ogole nie widac ze cos swieci

to ma oświetlać rejestrację,a nie drogę za mną :tongue4: najlepiej widać różnicę na zdjęciu z lampką ori :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick chcialem zobaczys jak swiatlo sie rozklada :)

Zrob foty w ciemnosciach bez lampy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick chcialem zobaczys jak swiatlo sie rozklada :)

Zrob foty w ciemnosciach bez lampy :)

jutro zrobie -specjalnie dla Ciebie-bez lampy :cool1:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 01:15_________________________________________________tu są fotki w całkowitej ciemności-tylko lekko zamazane,bo mi się ręka zatelepała :gwizdanie:

ale widać ,co trzeba...

fb9619ccfe27e614m.jpg507e9639c3597917m.jpg43e8a6d9ebc12ab5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie świeci to za mocno czasem? Bo mam wrażenie, że konkretnie po oczach wali. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie świeci to za mocno czasem? Bo mam wrażenie, że konkretnie po oczach wali. :przebiegly:

właśnie,że to tylko tak na fotce wyszło-normalnie jest na prawde jaśniejsze od ori,ale nie jakieś oślepiające... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same zarowki rurkowe wrzucic w led i jest bardzo ladnie :good:

tylko niektóre żarówki błąd wywalają-nie wiem,od czego to zależy-mój koleś miał B6-wstawiał dokładnie takie same żarówki ,jak ja -u niego błędy,a u mnie nic...mam w postojówkach SMD,ledy z tyłu,teraz te i żadnych błędów :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo nie każemu wywala błąd :> Pewnie chińczyki wywalaja bład :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie co do dwóch styków zasilających. Widzisz jakąś różnice w jakości. w ori lampkach jest to kompletna kicha :wallbash:

jest na to sposób. bo czy ori czy te z ebaya i tak po czasie je ruda zeżre :evil:

trzeba te styki wysmarować wazeliną techniczną. również nie zapomnij posmarować śruby trzymającej całą oprawkę.

ja zawsze po zakupie kolejnego auta tak robię i nigdy później nie miałem problemu z wymianą żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie co do dwóch styków zasilających. Widzisz jakąś różnice w jakości. w ori lampkach jest to kompletna kicha :wallbash:

jest na to sposób. bo czy ori czy te z ebaya i tak po czasie je ruda zeżre :evil:

trzeba te styki wysmarować wazeliną techniczną. również nie zapomnij posmarować śruby trzymającej całą oprawkę.

ja zawsze po zakupie kolejnego auta tak robię i nigdy później nie miałem problemu z wymianą żarówki.

dzięki za radę :notworthy: widzę że wazelina dobra na wszystko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam do wymiany tylne osw. rejestracji i problem z wymontowaniem tego.Ale cena tych LED-ów jest szokująca. Muszę coś wykombinować bo znowu sie potem męczyć z wykręcaniem tego nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam do wymiany tylne osw. rejestracji i problem z wymontowaniem tego.Ale cena tych LED-ów jest szokująca. Muszę coś wykombinować bo znowu sie potem męczyć z wykręcaniem tego nie mam zamiaru.

nawet ,jak wyłamiesz i wstawisz takie,jak ja kupiłem SMD-to raczej auto prędzej na złom pójdzie niż one się spala...można przykleić na jakiś elastyczny klej i wtedy nie ma problemu z odklejeniem i wymianą...cena-no cóż-trochę dużo,ale efekt sam widzisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick ladnie to daje.. :naughty:

Pomysle nad tym.. W nowych lexach seryjnie montuja ledy do podswietlania tablicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...