Treść opublikowana przez mentryb
-
[B5 AHH] Poprosze o ocene logów A4 1.9 TDi AHH
Załaczam 01 dynamiczny Log (0 - 001)
-
[B5 AHH] Poprosze o ocene logów A4 1.9 TDi AHH
Log (0 - 008) Log (1 - 007) Log (2 - 003) Log (3 - 004) Log (4 - 011) Log (5 - 010) Log (6 - 000) [mod]Czy nie potrafisz z okna wyboru wybrać prawidłowego silnika tylko wstawiasz [b5 ALL]? - poprawione[/mod]
-
Akcja prostestacyjna przeciw wysokim cenom paliw.
I tak nie kupuje bo nie mam takich stacji w poblizu
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Wierci sie 2 dziury w polce i tam sie przykreca. Chyba gdzies mam instrukcje montazu
-
Orange - Kara za zerwanie umowy ?
Kwota za zerwan ie umowy zalzey tyez jaki tel wzioles itp. Ja zerwalem i przeszlem do playa. I rachynki spadly o polowe za 2 telefony. Tel co dostalem z pleya poszedl na allegro i bylo na kare
-
[ALL B5] Kierownica multifunkcyjna
Były kierownice 3 ramienne multifunkcujne?
-
[ALL B5] Jaką grubośc ma nowa tarcza sprzegła w a4 19 tdi
Witam. Szukam po necie i nie mogę znaleźć. Jaką grubość ma nowa tarcza sprzęgła w a4 1,9 tdi?
-
[ALL B5] Z jakich elementow zbudowany jest parktronic w a4 b5 2000r
A masz kabel do czujnikow? Sklada sie z 2 czesci. Zeby przy demontazu zderzaka nie wypinac prz centralce. Glownie potrzebujesz centralke http://allegro.pl/czujnik-modul-sterownik-audi-vw-i1412763042.html , glosniczek(mozna zamontowac od kompa, ja tak mialem chwilowo) i kostki czarna i szara dostepne w aso. Zamiast kostek mozna zastosowac piny od instalacji kompa http://allegro.pl/kabel-audio-wewnetrzny-cd-dvd-k-muzyczna-i1456335194.html Tu masz strone jak to wyglada w pasku http://passat-vw.blogspot.com/2008/11/pdc-parktronik.html Jakbys nie milal calej wizaki od czujnikow mam rozpiske jak podlaczyc ja na krotko
-
[ALL B5] Z jakich elementow zbudowany jest parktronic w a4 b5 2000r
Tylko tam są 3 kostki
-
[ALL B5] Z jakich elementow zbudowany jest parktronic w a4 b5 2000r
Teraz pytanie za 100 punktów który to pin i jaki ma kolor kabel
-
[ALL B5] Z jakich elementow zbudowany jest parktronic w a4 b5 2000r
Czujniki zamontowane. Jak co to służę pomocą . Potrzebuje jeszcze do centralki podłączyć linie K. Centralkę umieściłem koło pompki centralnego. Czy tam przypadkiem nie dochodzi linia K??
-
[B5 AHH] Srebrna strzała!
Ładuj wieksze wtryski i program i masz ponad 140KM. jak nie wiesz w twoim aucie jest pompa 11mm idealna do tuningu
-
[INNE] Ford Focus 1.8TDDI problem z rozruchem (VIDEO)
Jesli dobrze kojarze tam siedzi pompa VP44 i moze padla. A sprawdzales czy palio sienie cofa??
-
[ALL B5] Jaki numer tarczy sprzegła i docisku a4 1.9 tdi 99r
Trafilem ciekawa aukcje http://allegro.pl/silnik-sprzeglo-audi-a4-1-9tdi-rok99-i1446604635.html Gosc ma oryginalne sprzeglo luka tylko mi cos numery nie pasuja LUK 64001 028141 035M 69301 Jakie ma numery oryginalne sprzeglo i tarcza?
-
[ALL B5] Z jakich elementow zbudowany jest parktronic w a4 b5 2000r
Super. Potrzebuje jeszcze rozpiske pinów centralki. Chodzi mi o ta kostkę co podłącza się buzer, zasilanie, sygnał cofania i linie K.
-
[ALL B5] Z jakich elementow zbudowany jest parktronic w a4 b5 2000r
A dałbyś rade znaleźć nr przewodów połączeniowych
-
[ALL B5] Z jakich elementow zbudowany jest parktronic w a4 b5 2000r
A nie jest to z b6?? Bo zdaje mi sie ze b5 nie mialo czujnikow z przodu.
-
[ALL B5] Z jakich elementow zbudowany jest parktronic w a4 b5 2000r
Witam. Udało mi się kupić zderzak pod kolor razem z czujnikami parkowania. Niestety sprzedawca nie miał centralki i głośnika. Z jakich elementów składa się zestaw cofania w a4 b5. Mam w sumie zderzak z czujnikami i kawałkiem kabla z kostka. Potrzebna centralka , głośnik i jakieś kable pewnie. Potrzebny mi numer i rysunek tego z etki
-
[B5 AFN] Wtryski 216stki fratelli czy bosch?
Nie podejda. Bo u nas sa tylko koncowki 216 a caly wtrysk jest inny
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
26 dni, 2 godz. 20 min.
-
[B5 AHH] Pytanie o wtryski
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145846.0;highlight=ahh
-
[B5 AHH] Pytanie o wtryski
Kolego ja mam AHH i pompe 11 :decayed: po programie mam 147Km i 325Nm
-
[B5 AHH] Pytanie o wtryski
Tylko ze w dieslu liczy sie moment. A AJM ma cos kolo 300Nm??
-
[B5 AHH] Pytanie o wtryski
u mnie po zmianie wtryskow od AFNA wskoczylo 137KM na seri
-
[B5 AHH] Pytanie o wtryski
A puszcza dymek przy przyspieszaniu?? Bo ja jak zalozylem wtryski od AFNA to z tylu byl batory.