Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wtryski 216stki fratelli czy bosch?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

kupujac 216 uzywane, patrzec na to czy sa na bosch'u czy fratelli?

jest jakas roznica? Ktore sa lepsze ktore gorsze?

Jaki sa opinie na ten temat?

pzdr :hi:

Opublikowano

fratelli to włoski badziew, a bosch wiadomo renomowana firma.

Pamiętaj że jak zaczną Ci lać to wypalisz tłoki i będzie pozamiatane.

Nie pchaj się w badziew, tylko kup boscha.

Opublikowano

rogal zapytaj cowboy'a na forum vwgolf o opinie,bo z postu wyzej widac,ze kolega nie ma pojecia, a powiela jakies bzdury gdzie,gdzies wyczytał.

Opublikowano

Cowboy też poleca Boscha :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178268.0

Ja mam Fratelli od Cowboya, montowane i ustawione w Nadarzynie ale NOWE. Używane wolałbym Boscha.

Opublikowano

Ja mam Boscha i na strojeniu Wojtek z Dynosoftu myślał że to są 230-tki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam Boscha i na strojeniu Wojtek z Dynosoftu myślał że to są 230-tki :kox:

No i kupilem BOSCHa :naughty:

łiiii :yeah:

Opublikowano

Ja mam Boscha i na strojeniu Wojtek z Dynosoftu myślał że to są 230-tki :kox:

No i kupilem BOSCHa :naughty:

łiiii :yeah:

:good: Będzie pan zadowolony :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Ja mam Boscha i na strojeniu Wojtek z Dynosoftu myślał że to są 230-tki :kox:

No i kupilem BOSCHa :naughty:

łiiii :yeah:

:good: Będzie pan zadowolony :wink4:

mam nadzieje :decayed:

ter poskladac puzzle i do tjunera :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 20:22_________________________________________________

Ja mam Boscha i na strojeniu Wojtek z Dynosoftu myślał że to są 230-tki :kox:

No i kupilem BOSCHa :naughty:

łiiii :yeah:

:good: Będzie pan zadowolony :wink4:

mam nadzieje :decayed:

ter poskladac puzzle i do tjunera :naughty:

foto zapozyczone z forum golfa

20100621049.jpg

po odkreceniu tych "uchwytow" ktore dociskaja wtrysk wtrysk wyjdzie w miare latwo?

Opublikowano

Odkręcasz tą śrubkę co trzyma ten przewód metalowy (paliwowy) i potem tą z dołu. Jak masz to odkręcone pokręć trochę wtryskiem w lewo i w prawo i powinien wyjść bez problemu :wink4:

Opublikowano

od Kogo Rogal wyrwales wtryski ? :decayed: same szpryce wymieniasz czy dmuchawke tez?

Opublikowano
  • Autor

od Kogo Rogal wyrwales wtryski ? :decayed: same szpryce wymieniasz czy dmuchawke tez?

z alledrogo na boschu juz mam je w lapie :naughty:

niedlugo bede montowal

turbo awx, fmic, ssacy awx, wszystko jest w moim watku :good:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 08:54_________________________________________________

od Kogo Rogal wyrwales wtryski ? :decayed: same szpryce wymieniasz czy dmuchawke tez?

z alledrogo na boschu juz mam je w lapie :naughty:

niedlugo bede montowal

turbo awx, fmic, ssacy awx, wszystko jest w moim watku :good:

wracajac jeszcze do tematu

to: http://allegro.pl/wtrysk-wtryskiwacz-vw-lt-t4-2-5tdi-2-5-tdi-sdi-i1386930559.html sa 216? podejda do afna?

Opublikowano

Nie podejda. Bo u nas sa tylko koncowki

216 a caly wtrysk jest inny

Opublikowano

a że tak się zapytam to ile powinny chodzić nowe wtryski fratelli? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a że tak się zapytam to ile powinny chodzić nowe wtryski fratelli? :mysli:

na alle sa po 990 z wroclawia

Opublikowano

wracajac jeszcze do tematu

to: http://allegro.pl/wtrysk-wtryskiwacz-vw-lt-t4-2-5tdi-2-5-tdi-sdi-i1386930559.html sa 216? podejda do afna?

Wtryski takie bez problemu podejdą do AFN-a, sam na takich jeżdżę już prawie dwa lata, ale żeby były to 216-stki, muszą być od silnika 2.5 TDI 150 kM ozn. AHY lub AXG.

Przy montażu dobrze jest wymienić oryginalne śruby z łbem sześciokątnym na śruby z gniazdem sześciokątnym pod imbus. (łatwiej dokręcić kluczem dynamometrycznym).

Opublikowano

bolo73 rozumiem ze uzywki kupowałes :wink4: zastanawiam sie czy kupic same koncówki czy całe wtryski :mysli: bo na alle sa rózne ceny tych wtrysków. ale to wyjdzie z czasem na razie rozeznaje sie z tematem :cool1:

Opublikowano

a że tak się zapytam to ile powinny chodzić nowe wtryski fratelli? :mysli:

na alle sa po 990 z wroclawia

źle sformułowałem pytanie :wallbash:

chodziło mi o przebieg ile mniej więcej powinny one wytrzymać? czy ktoś się orientuje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.