Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Stukanie po wymianie amortyzatorów


mentryb

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżo po wymianie amorków. Zamontowano mi monroe reflex. Przy okazji wymieniono 2 wahacze górne i łączniki stabilizatora. Po tej operacji zaczęło mi się stukanie z przodu. Zauważyłem ze i po lewej i prawej stronie. Bylem na diagnostyce i podobno wahacze sztywne itp. Wiec co może być? Mechanik dal ciała przy montażu? Może amorki lipa? Miał ktoś taki przypadek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem, zawieszenie OK, amorki OK po 66% ale jak jadę po większych dołkach to w lewym przednim kole słychać głuche pukanie pomóżcie co to może być luźny amor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożono mi stare amorki i stukanie ucichło i komfort się poprawił. reklamuje te monroe ale ciekawe czy uznają?

a jakiej firmy masz te amory ja mialem podobny problem z bilstein tesz zaraz po wymianie zaczelo pukac lekko,po 2 miechach zaczelo sie wrecz tluc diagnoza glosna praca amora.Jezdzilem po 4 sdg i nikt nie wyczuwal nigdzie luzow tylko jeden wykryl na badaniu skutecznosci amorow delikatny stukot,dodam ze oprocz stukow tlumienie w normie,wiec do reklamacji czekam na decyzje po zalozeniu nowego cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam takowy przypadek,jestem po wymianie magla koncowek i drazkow i mimo to najglosniej po dluzszym postoju slychac stuki a tak ogolnie dzwiek wystepuje przez caly czas ale juz puniej troszke cichszy??!! Bylem na stacji sprawdzic zawieszenie czyli szarpaki i trzepaki ,amortyzatory BDB zawieszenie bez najmniejszych przeciwskazan??!! wiec halo co jest,ale z kolesiem na stacji jak juz auto stalo na kolach maska do gory i z jednej strony dociskalismy blotnik takk aby poruszac autem i slychac pukanie!!!!!!!!! Myslalem ze moze amor sie poluzowal czy cos...niestety tam wszystko gra poduchy itd.ok

No i jestem w kropce niewiem czy stukac moze przeglub bo tego jedynie nie wymienialem?

Dodam ze ma amortyzatory MTS Technix maja rok i sprezyny -30 i jeden kolega powiedzial mi ze stuki sa od amorka wlasnie ze juz gdzies w nim zaczyna stukac???!!!

Powiedzcie czy moze miec racje iz amorki sa w pelni sprawne jednak stukaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...