Treść opublikowana przez nikos172
-
Problem z zamkiem klapy bagażnika i zamkiem centralnym A4 B5
Jak kolega wyżej, sprawdz przedewszystkim czy nie zalewa Ci tam woda, łatwo to ocenić, następnie spójrz do pompki centralnego co się dzieje Jeżeli Ci zalewa to może po prostu zamarzło i zablokowało centralny... Miałem tak raz w drzwiach kierownika
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
249500 - ARL z 2001 roku i nie czuć jeszcze zmęczenia
-
[B5 ALG] 2.8 30V quattro sedan - moje pierwsze Audi
Fajne auto, szkoda że TIP, ale + za quattro oraz V6... Co do wyposażenia nie podobają mi się zbytnio te dekory w drewnie, ale to kwesti gustu, skóra rekompensuje wszystko Obniżenie jakieś jest więc wkładaj tylko 17 i szerokiej drogi POZDRO
-
[B5 ATJ] Boje się o moje autko
Powodzenia jeżeli myślicie że zagrzeje się po kilometrze że w ogóle wskazówka ruszy d*pę
-
[ALL B5] PADŁ SILNIK
O to chodzi, że nie wymieniałem rozrządu wcale. Auto kupiłem w październiku i zostałem "zapewniony", że rozrząd był wymieniony. Wiem, że mogłem paść ofiarą oszustwa ale było minęło. Człowiek całe życie się uczy. Dodam, że pasek wieloklinowy raz mi się już zerwał i był już wymieniony wraz z tzw. kołyską ale widocznie coś jeszcze było trzeba wymienić[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 17:45_________________________________________________aha i dodam że teraz jedna z rolek, ma lekkie luzy, i chodzi głośno tak jak zatarte łożysko...
-
[ALL B5] PADŁ SILNIK
Witam, dziś stała się tragedia... to znaczy w sumie wczoraj ... Przy rannym odpalaniu silnika zerwały mi się paski t.j. klinowy i ten od klimy.. Myslalem ze to przez napinacz wiec zabralem sie do naprawy, po czym chciałem zapalić auto.. Zawsze odpalał ze strzału a teraz zagruchotal i zgasl... Znowu spróbowałem odpalić, kręciłem jakies 5 sekund i załapał, tylko uslyszalem jak cos strzelilo i zagrzechotalo i zgasilem... I nie wiem co zrobic z tym fantem, prawdopodobnie pojdzie do wsadzenia nowy silnik, choc najpierw trzeba bedzie sprawdzic co walnelo... mysle ze rozrzad, zawory... nie wiem, aj bieda silnik to 1.9 TDI AFN..
-
[B5 ADP] Hamulec ręczny nie chce się zaciągnąć
również jestem ciekaw, znajomy ma ten sam problem, może ktoś pomoże?
-
[ALL B5] Jaki wosk na zimę
Kolego ja również polecam Wosk CARNAUBA Formuła F1, jest wytrzymały i doskonale zabezpiecza lakier, pozdrawiam
-
[B5 ALL] Termometr temperatury zewnętrznej nie działa po wymianie
Nie znam się na VAgu ale łączenie pod Polski Vag 2.5 oraz Polski Vag 4.9 nie powiodło się, dodam że okablowanie było oryginalne, ciągle wyskakiwał brak komunikacji No nic, chyba muszę jednak odwiedzić tego elektryka, odezwę się jak coś wyjdzie
-
[ALL] Płyn hamulcowy Jurid?
Płyn jak najbardziej odpowiedni, sam miałem swego czasu taki zalany i nic się nie działo, nie masz co się spieszyć z wymianą
-
[ALL B5] Brak paliwa i jazda automatem
Bez przesady kolego Wystarczy że gasisz silnik, robisz dolewkę i jeżeli Ci sie nie zapowietrzy, to odpalasz i jedziesz, pamiętaj oby nie ciągać Automatu na pozycji N na zgaszonym silniku bo zatrzesz skrzynie i
-
[B5 ALL] Termometr temperatury zewnętrznej nie działa po wymianie
Sprawdzałem z Vagiem i nic, nie łaczy mi VAG z autem, wyskakuje komunikat: BRAK KOMUNIKACJI... więc dlatego nie wiem o co tu chodzi, coś z elektryką może??
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie amortyzatorów
posadź obok jak będziesz jechał kogoś kto się trochę zna na zawieszeniach niekoniecznie Audi, i wtedy może się dowiesz o co chodzi, bo takie słuchanie nic nie da, a na szarpakach nic nie wykaże bo stuki masz w pionie, nie poziomie ///imo//
-
[ALL B5] Wymiana tylnych tulei
kolego, wymieniałem te tuleje wraz z amorami z kolegą, świeżo po technikum mechanicznym(laik), zajęło to nam 2 godziny, więc albo Twój mechanior się nie zna, albo szykuje Cię na niezłą wałkę gdzie za tą robotę policzy krocie, pozdro
-
[ALL b5] Regeneracja kierownicy?
Osobiście używałem Barwiko Renoskór, kolego nie rozumiem po co przepłacać za cos co kosztuje 30zł jak za POLSKIE barwiko płacisz chyba 4,50 od producenta !!! I to jest zaje*** moim zdaniem, sam malowałem i już 3miesiac na tym jeżdżę i zero zużycia, do tego tylko dokupisz jakiś rozpuszczalnik, zmywak do naczyń i jedziesz :gwizdanie: 30 zł toć to zdzierstwo!!!
-
[B5 AFN] Rdza pod spojlerem
Kolego tu nic nie poradzisz, klapa i spojler out, prosto do lakiernika. jedno i drugie mocny szlif, tylko czy ten spojler nie jest oby plastikowy
-
[INNE] A6 1999 AFN
Kolego sprawdź te kostki, może Ci gdzieś przewody pośniedziały, nie zaszkodzi zobaczyć
-
[B5 AJM] Szum tylnych opon / ścięta lewa opona
Może masz wy ząbkowane opony?? Albo jakiegoś guza?? Możliwy zbieg okoliczności z tymi oponami, kto wie
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie amortyzatorów
Kolego sprawdź może mechanik nie dokręcił śrub na kielichach, to wszystko ma chodzić na sztywno, nie może być luzu
-
[ALL B5] Nawiewy
Włącz obieg i zobacz czy dalej będziesz miał ten sam problem, na wyłączonym obiegu zawsze coś tam nam leci do wnętrza pojazdu z zewnątrz i czasem możesz poczuć lekkie wianie jak przystawisz łapkę do nawiewu szczególnie przy dużych prędkościach, ale oczywiście nie może wiać tak jak być miał ustawione wianie na klimie do połowy, bo wtedy już jest coś nie halo
-
[ALL B5] Wymiana tylnych tulei
Tylko różnimy się tym, że ja kupiłem te tuleje za 44zł po 45% zniżkach, czyli wyszłyby za komplet bez zniżek 80zł to po pierwsze, po drugie nie szukałem jakiejś dobrej firmy bo auto szło do żyda, więc po co inwestować? Kolega zapytał jak z kosztami, więc orientacyjnie odpowiedziałem, teraz może wybierać czy kupić jedną sztukę za 80zł czy od razu komplet za tą cenę, bądź będzie szukał dalej, pozdro
-
[ALL B5] Licznik B5 1997 rok
Odpowiedzią na Twoje pytanie są dwa słowa, nie powinna! Choć jak ktoś już wspomniał, możesz przy odrobinie zdolności manualnych zrobić czary mary i będziesz miał kontrolkę
-
[ALL] Siateczka na opraciu fotela - kremowa gdzie kupić ???
Dokładnie jak napisał kolega wyżej, bawełniana to będzie szit, szybko Ci się może zbrudzić, a co do syntetyka jak najbardziej, nie ma to jak sztuczny materiał, poszukaj czegoś odpowiedniego, zamów, pomierz i zabieraj sie do rezania, efekt może być całkiem cacy
-
[ALL B5] Wymiana tylnych tulei
Kolego ja za te tuleje zapłaciłem 2 miesiące temu około 40zl za komplet(2 sztuki) po zniżkach dla firmy w intercars, nie wiem czy to dużo czy mało ale orientacje masz, poza tym dołożyłem do tego nowe tylne amorki i wyszło mi wszystko ok. 310 złotych więc nie ma tragedii z ceną
-
[ALL B5] Ręczny trzyma,linka luzna
Kolego, znalazłem ostatnio temat o hamulcu ręcznym i jego naprawie poszukaj w dziale zrób to sam, znajdziesz tam wszystko na temat naciągania i naprawy hamulca ręcznego, pozdrawiam