Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

dobra cena[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 19:59 _________________________________________________no chyba ze mozesz z chin sobie sciagnac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam sam sie tym interesowalem i pytalem juz duzo i jest lepsze niz zmieniarka bo przynajmniej ci laser nie padnie i nie musisz sie bac o bufor:]

ja sam za niedlugo bede kupowal dvd :D ale ja mam navi+ i tuner tv i dla mnie wieksza korzyscia bedzie dvd a teraz kozystam z taniego transmitera fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu ktoś się na to zdecydował :) chyba też dziś zalicytuje, wneria mnie już słuchanie radia, kaset nie bede przecież nagrywała na ori navi albo zmieniarke audi mnie nie stać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja tez zamowilem leci z chin mam nadzieje :) w opisach amerykanskiego ebaya jest wszedzie model concert wymieniony, w przypadku radia kasetowego problemu nie ma jak myslicie jak sprawa wyglada w przypadku radia concert 2 na cd. Jest ono przystowsowane do zmieniarki ale ktorym przyciskiem wybiera sie zmieniarke. Normalnie wlaczajac cd tylko zamiast plyty w srodku zalacza sie zmieniarka pierwsze audi pierwsza zmieniarka wiec nie bardzo mam doswiadczenie. Plus dodatkowe pytanie czy w sytuacji jesli nie mam sterowania radiem w kierownicy jest mozliwosc dolozenia tego czy to raczej grubszy problem? dzieki i pozdrawiam

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emulator +radio chorus 2 :good: wszystko dziala :good: dzwiek wydaje mi sie ze jest takiej samej jakosci jak z cd ja jestem bardzo zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, również dziś zalicytowałem:)

dropsone - fajnie ze jesteś zadowolony :)

pewnie teraz posypie się masa tych emulatorów na forum :D

Jak do mnie dotrze to napisze jakie jest moje zdanie na jej temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena razem z przesylka 333zl[br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 09:08 _________________________________________________99ba59276c827530m.jpg

902ce98a0490c136m.jpg

bbe4ffb104aa91e1m.jpg

33ece33c1b027cb1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że zamiast zmieniarki podpinacie taki emulator?? Do niego odtwarzacz mp3 przez kable jack-jack?? Pendrive lub karte pamięci (czyli to ma juz w sobie odtwarzacz mp3)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście niezły wynalazek. Chyba będzie trzeba zainwestować :) Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki emulator od tygodnia.Z moim radiem concert 1 dziala bez problemu.Jakosc dzwieku bardzo dobra.Mozna sterowac guzikami z radia.

Wkladasz pendriva i muzyczka leci. Moim zdaniem lepsze od zmieniarki.Polecam. :good:

Mozna zajzec jeszcze tutaj:

http://www.emide.pl/xcl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...