Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mój emulator, podobnie jak u dropson ejst w schowku. wyciągnąłem lampke w schoweczku, zrobiłem obok niej miejsce na kabel, przeciągnąłem kabel ze schowka do radia i tyle :)

Opublikowano

To super że się tak da - więcej nic nie potrzeba :)

Opublikowano

mój emulator, podobnie jak u dropson ejst w schowku. wyciągnąłem lampke w schoweczku, zrobiłem obok niej miejsce na kabel, przeciągnąłem kabel ze schowka do radia i tyle :)

to nawet schowka nie musiales sciagac?

Opublikowano

nie :) eyciągnąłem tylko światełko i tym wejściem było przejście do podłączeń radia :) też się ździwiłem :D

Pilniczek, 5 minut roboty i gotowe :)

Opublikowano

a czy ktos juz podpial to cudenko w B6?? :gwizdanie: bo zakupilem transmiter fm z wyzszej polki i ...ahh szkoda gadac :sick3:

Opublikowano

z wyższej półki tzn? to nasz jest jaki? :D Poka transmiter i jak wyglądają wtyczki, no i jakie masz radyjko w furze:)

Opublikowano

urządzenie bardzo ciekawe

mam pytanie do posiadaczy Audi Concert I - kaseciaka. jak tam wyglada sterowanie emulatorem, ktorymi przyciskami?

teraz mam kasete adapter - niezbyt sie spisuje, sluchac czasem szumy. a takie emulatorek bylby w sam raz

Opublikowano

A powiedzcie mi jakie jest najtańsze radio audi, które obsługuje tą zmieniarkę.

Nie będę się bawił w transmitery - chcę to zrobić porządnie.

Mam niestety radyjko gamma, takie jak tu: http://allegro.pl/item413527871_audi_gamma_cc_rds_audi_a3_a4_a6_a8_100_c4.html#photo

lub tu: http://allegro.pl/item413596613_audi_gamma_promocja_rachunek_warto_.html#photo

Nie wyciągałem go, ale nie ma chyba obsługi zmieniarki i muszę je zmienić przed zakupem emulatora?

Jakie polecacie?

1) najtańsze z obsługą zmieniarki

2) najtańsze z CD i obsługą zmieniarki

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

concert I i to chyba jedyne rozwiazanie w twoim przypadku

Opublikowano

taaaa i nikt mi nie udzielil odpowiedzi... :gwizdanie: czy ktos juz podpiol emulator w B6?? :mysli:

Opublikowano

symphony II ma mozliwosc podpiecia zmieniarki czyli nie powinno byc problemu z emulatorem mp3, pozatym w opisach tych urzadzen pisze ze sa kompatybilne z symphony

Opublikowano

No i jak kolego działa bez problemu emulator?

Opublikowano

Nie miałem niestety czasu w tym tygodniu i jeszcze go nie założyłem.

Ale jutro albo pojutrze go założę.

Opublikowano

[b6] radio chorus i śmiga aż miło :))

polecam zakup karty SD, ja na razie używam pena, ale zauważyłem, że potrafi się

czasami rozłączyć przy jakimś większym wstrząsie i mam zamiar to wyeliminować przerzucając całą muzę na SD.

Czy ktoś sprawdzał może czy karty o pojemności 4GB działają??

Pozdrawiam

J

Opublikowano
Witam!

> 1. Cudo to ma jakąś wbudowaną pamięć ?

Jak się wsunie kartę SD to będzie prawie wbudowana. :)

> 2. Jakie pamięci najlepiej do niego podłączać,

> jeśli chodzi o PENy i SD,

Ja oficjalnie polecam karty SD, z dwóch podstawowych powodów:

1. chowają się całe w adapterze, nie są zatem narażone

w schowku na uszkodzenia

2. nie są podatne na zakłócenia z tel. kom.

tak jak to bywa w przypadku kiepskiej

jakości penami

> z którymi firmami i pojemnościami najlepiej sobie radzi ?

Producent twierdzi że SD to max 2GB, ja uruchomiłem

na karcie Transnec 4GB - działa. Podstawa to czysty

format SD. SDHC i inne nie działają. Naturalnie

microSD w przejściówce SD jak najbardziej działa.

No, po za tworami Nokii - ale to dlatego że jest

to prawdopodobnie w formacie MMC

Peny testowano 8GB - działają.

Ja polecam używać przemiennie 2-3 kart o pojemności 1GB.

Zwłaszcza jeśli ma się albumy płytowe i lubi panować nad muzyką.

W innym wypadku mogą być i 4GB - oczywiście aby znaleźć określony

utwór trzeba mieć spoooore szczęście. ;)

Nie polecam używać w samochodzie CardReadera SD,

ani przedłużacza USB - nie są ekranowane, xCL

potrafi się wtedy często zawieszać - czasem

nawet na amen - tzn. trzeba go odłączyć

od radia.

To moje zapytanie do sprzedawcy emulatora.

Opublikowano

dokladnie, karty SDHC nie dzialaja, mam 4gb SDHC Lexar i emulator nie widzi karty :kwasny: a na 1gb SD nie wiem co to za firma smiga bez zadnych problemow :>

Opublikowano

A są w komplecie z tego źródła http://emide.pl/xcl/ klucze do wyjmowania radia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.