Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

to sa emulatory orginalnego radia , moze jak byś znalazł jakis adapter :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem adapter w granicach 80zł, ale wystarczy kostka za 20 zł. Podłączenia widziałem na forum. Jak znajdę to wkleję.

szukaj wklejaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie chęć zmiany radia na Concert2 i zastanawiam sie czy emulator bedzie działał z tym nowym radiem?? aktualnie gra pod Concert1. Wtyczki czyms sie róznią tam???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie dzialal z concertem 2, ale jak nie masz problemow z concertem1 to nie zmieniaj bo sie w koszta wpedzisz zeby wszystko gralo jak powinno!!!radio+emulator= sporo, myslisz ze muza z cd bedzie lepiej grala niz z mp3? nie wydaje mi sie, chyba ze poprostu chcesz cos zmienic w aucie ale taka zmiana taka cena? ja przerabialem to na chorusie 2 to prawie to samo i zaluje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez powodu bym nie zmieniał :gwizdanie: To radio mi pasuje co mam ale od niedawna borykam sie z padajacym procesorem a wymiana na nowy procek to połowa ceny Concert2

http://www.allegro.pl/item546007859_audi_concert_tanio.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chyba tu jest troche zle napisane bo to radio od a6 ale wlasnie o takie chodzi bo tylko od a6 ma zaokraglone rogi no a co z emulatorem? chcesz zalozyc bez?[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 16:57_________________________________________________a i widze ze kabelek od podswietlenia tez jest juz wyciagniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chyba tu jest troche zle napisane bo to radio od a6 ale wlasnie o takie chodzi bo tylko od a6 ma zaokraglone rogi no a co z emulatorem? chcesz zalozyc bez?

to radio na aukcji jest juz przystosowane do B5 i dlatego interesuje mnie fakt czy bedzie działa zmieniarka z tym radiem bo jak tak to i emulator by pociagnął :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gorzej bedzie jak i w tym radiu procek do roboty sie okaże :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiu Concert na płyty nie siada procesor, tylko w tych na kasetę. Natomiast podłączając to radio, nie będzie się samo włączać po włożeniu kluczyka, nie będzie wyświetlania informacji z RDS na FISie, podświetlanie radia można kabelkiem podłączyć. Jak zastosuje się adapter CAN to będzie działać lepiej, ale dalej nie będzie wyświetlać na FISie.

PF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy jak montuje sie cos w tym stylu

http://allegro.pl/item579262398_wejscie_aux_adapter_vw_audi_seat_mfd_sklep_d_g.html

czy mozna miec podpieta zmieniarke czy trzeba wybrac miedzy zmieniarka a mp3?

znajomy chce podlaczyc iPoda tylko nie pamietam jakie radio... ale chyba concert grundiga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podepniesz ten kabel AUX in to zmieniarke musisz odłaczyc, nieda rady podłączyć naraz obu urządzeń, ponieważ AUX in wpina sie w miejsce zmieniarki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze masz zmieniarke mp3 (emulator) to wtedy mozna podpiac jeszcze cos, ale jak masz mp3 to ipoda mozna podpiac bezposrednio pod emuletor mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła masa, słyszysz przez to zakłócenia od zapłonu. Tam jest z pewnością taki czarny kabelek z oczkiem, który należy podpiąć pod jakąś śrubkę w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są dwa kabelki czarne,jeden grubszy drugi cieńszy obydwa z oczkiem,ja umocowałem je na śrubie z tyłu radia,tylko że dwa razem może powinny być osobno,jeden na śrubie a drugi gdzieś indziej tylko że tam nie ma go gdzie zamontować za bardzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...