Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie zastanawiam się jak miało by wyglądać wyszukiwanie utworów..

A powiedzcie mi taką rzecz. Mam ori.audio Audi Bose tylko niemam zmieniarki CD; czy są gdzieś wypuszczone kable pod zmieniarke ?? Szukałem w okolicach wzmacniacza w bagażniku ale nie znalazłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma wypuszczonych kabli.. Chyba ze poprzedni wlaściciel (o ile takowy był) miał takowe. Jak kupisz emulator to tam z tego co wiem jest komplet kabli potrzebnych do instalacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu to juz troche odchodzisz od emulatorow dydykowanych pod ori radia audi, mi zakladajac ten emulator zależało na obsludze jego przez radio, a tu dochodzi pilot..... nie mowie ze jest to zle rozwiazanie ale inne od emolatorow zmieniarek jakie opisywane byly wyzel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwolicie ze dołacze do tematu.Nabyłem tu ustrojatwo i co??Po podłączeniu słychac w głośnikach dziwne cykanie,zbliżone dzwiekiem do telefonu który łapie zasięg,czy u was tez jest cos takiego,czy to normalne??Dodam,że wszystko oprócz radia jest właczone,więc zakłócenia nie wchodzą a grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiołem,nawet 2 sztuki,nawet później ją dałem w inne miejsce na obudowie i dalej lipa. :angry:

też sie z tym bawiłem troche czasu ale wkońcu sie udało, ale aktualnie i tak wróciłem na ori zmieniarke bo tamta mnie drazniła co pewien czas musiałem karte formatowac bo sprzęt sie zawieszał i nie szło go zresetować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 a co zrobiłeś z tym dzwiękiem,udało Ci sie go wyeliminować?

Można powiedzieć ze te kabelki(2szt) z kółeczkiem przekładałem i przekładałem z miejsca na miejsce aż wkońcu znalazły mase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili dostępne są na allegro emulatory tylko po 419 zeta :rolleyes: chyba trochę drogo :wink4:

może ktoś zna jakieś inne źródło ?? bo to z "emide" wygasło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można kupić kabel AUX in i sobie podłączyć jakiś mp3 player/telefon/ipod itp.... bo te wirtualne zmieniarki faktycznie kosztują teraz sporo za duzo :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można kupić kabel AUX in i sobie podłączyć jakiś mp3 player/telefon/ipod itp.... bo te wirtualne zmieniarki faktycznie kosztują teraz sporo za duzo :shocked:

i chyba właśnie uderzę w tą myśl, bo mój symphony ma często problemy z odczytem wypalanych płytek, a z tego co słyszałem to ori zmieniarki też :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można kupić kabel AUX in i sobie podłączyć jakiś mp3 player/telefon/ipod itp.... bo te wirtualne zmieniarki faktycznie kosztują teraz sporo za duzo :shocked:

i chyba właśnie uderzę w tą myśl, bo mój symphony ma często problemy z odczytem wypalanych płytek, a z tego co słyszałem to ori zmieniarki też :kwasny:

Ori zmieniarki :mysli: Miałem u siebie zamontowaną taka i taką jak w temacie i powiem szczerze ze wiecej problemów miałem z tą nie ori. Zmieniarka audi czytała mi wszystkie płyty jakie nagrałem przez niecałe 2lata - żadnych problemów, a w przypadku tej na karty SD co pewien czas lubiała sie zawiesić, obecnie zrezygnowałem w ogóle z ori sprżetów wstawiłem radio z mp3 i nie ma problemów żadnych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...