Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak czy owak mało wygodne. Jak odszukać kawałek z pośród tysięcy. Uważam że 600 kawałków w zupełności wystarcza jeśli w każdej chwili można usunąć stare i dograć nowe.

Opublikowano

No właśnie zastanawiam się jak miało by wyglądać wyszukiwanie utworów..

A powiedzcie mi taką rzecz. Mam ori.audio Audi Bose tylko niemam zmieniarki CD; czy są gdzieś wypuszczone kable pod zmieniarke ?? Szukałem w okolicach wzmacniacza w bagażniku ale nie znalazłem..

Opublikowano

Moim zdaniem nie ma wypuszczonych kabli.. Chyba ze poprzedni wlaściciel (o ile takowy był) miał takowe. Jak kupisz emulator to tam z tego co wiem jest komplet kabli potrzebnych do instalacji..

Opublikowano

tu to juz troche odchodzisz od emulatorow dydykowanych pod ori radia audi, mi zakladajac ten emulator zależało na obsludze jego przez radio, a tu dochodzi pilot..... nie mowie ze jest to zle rozwiazanie ale inne od emolatorow zmieniarek jakie opisywane byly wyzel

Opublikowano

Panowie pozwolicie ze dołacze do tematu.Nabyłem tu ustrojatwo i co??Po podłączeniu słychac w głośnikach dziwne cykanie,zbliżone dzwiekiem do telefonu który łapie zasięg,czy u was tez jest cos takiego,czy to normalne??Dodam,że wszystko oprócz radia jest właczone,więc zakłócenia nie wchodzą a grę.

Opublikowano

Masy nie podpiałes, i to są własnie zakłócenia :gwizdanie:

Opublikowano

Podpiołem,nawet 2 sztuki,nawet później ją dałem w inne miejsce na obudowie i dalej lipa. :angry:

Opublikowano

Podpiołem,nawet 2 sztuki,nawet później ją dałem w inne miejsce na obudowie i dalej lipa. :angry:

też sie z tym bawiłem troche czasu ale wkońcu sie udało, ale aktualnie i tak wróciłem na ori zmieniarke bo tamta mnie drazniła co pewien czas musiałem karte formatowac bo sprzęt sie zawieszał i nie szło go zresetować

Opublikowano

Kowi87 a co zrobiłeś z tym dzwiękiem,udało Ci sie go wyeliminować?

Opublikowano

Kowi87 a co zrobiłeś z tym dzwiękiem,udało Ci sie go wyeliminować?

Można powiedzieć ze te kabelki(2szt) z kółeczkiem przekładałem i przekładałem z miejsca na miejsce aż wkońcu znalazły mase

Opublikowano

Ciekawe ile sobie życzą za to ? :gwizdanie:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

w tej chwili dostępne są na allegro emulatory tylko po 419 zeta :rolleyes: chyba trochę drogo :wink4:

może ktoś zna jakieś inne źródło ?? bo to z "emide" wygasło

Opublikowano

chyba bedzie ciezko kupic cos taniej, mozesz sprobowac wrzucic ogloszenie, moze ktos swoj odsprzeda troche taniej :przebiegly:

Opublikowano

Ja mam ten z emide, i się właśnie zastanawiam nad sprzedażą.

Z tym, że zależałoby mi nad odsprzedaniem wraz z oryginalnym radiem ORI(uszkodzona regulacja głośności) w cenie mniej więcej 400zł.

Opublikowano

zawsze można kupić kabel AUX in i sobie podłączyć jakiś mp3 player/telefon/ipod itp.... bo te wirtualne zmieniarki faktycznie kosztują teraz sporo za duzo :shocked:

Opublikowano

duzo duzo i ceny ciagle rosna :shocked:

Opublikowano

zawsze można kupić kabel AUX in i sobie podłączyć jakiś mp3 player/telefon/ipod itp.... bo te wirtualne zmieniarki faktycznie kosztują teraz sporo za duzo :shocked:

i chyba właśnie uderzę w tą myśl, bo mój symphony ma często problemy z odczytem wypalanych płytek, a z tego co słyszałem to ori zmieniarki też :kwasny:

Opublikowano

zawsze można kupić kabel AUX in i sobie podłączyć jakiś mp3 player/telefon/ipod itp.... bo te wirtualne zmieniarki faktycznie kosztują teraz sporo za duzo :shocked:

i chyba właśnie uderzę w tą myśl, bo mój symphony ma często problemy z odczytem wypalanych płytek, a z tego co słyszałem to ori zmieniarki też :kwasny:

Ori zmieniarki :mysli: Miałem u siebie zamontowaną taka i taką jak w temacie i powiem szczerze ze wiecej problemów miałem z tą nie ori. Zmieniarka audi czytała mi wszystkie płyty jakie nagrałem przez niecałe 2lata - żadnych problemów, a w przypadku tej na karty SD co pewien czas lubiała sie zawiesić, obecnie zrezygnowałem w ogóle z ori sprżetów wstawiłem radio z mp3 i nie ma problemów żadnych :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.