Treść opublikowana przez agoonzo
-
brak reakcji na kluczyk - auto nie odpala
dzięki, sprawdzę ten sposób
-
brak reakcji na kluczyk - auto nie odpala
czyli nie ma opcji podpięcia się vcds ?
-
brak reakcji na kluczyk - auto nie odpala
grot pasuje do zamka więc raczej kluczyk powinien być oryginalny...
-
brak reakcji na kluczyk - auto nie odpala
Co przez to rozumiesz? Da się połączyć vcds w przypadku gdy kluczyk nie działa ?
-
brak reakcji na kluczyk - auto nie odpala
Witam, mój znajomy kupił w uk na aukcji a5 po kradzieży, dostał jeden kluczyk, niestety kluczyk nie działa, tzn. auto nie reaguje na niego . Jest to duży problem, bo auto nie jest zarejestrowane, ma tylko fakturę, więc ASO odpada . A5 stało przez jakiś czas z uchyloną tylną klapą i w bagażniku była wilgoć, możliwe że coś się stało z komputerem od immo, a może przyczyna jest inna, jak to sprawdzić ? czy da się podpiąć vcds w przypadku gdy kluczyk nie działa ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ja też dołączyłem do grona zadowolonych klientów Bartka . U mnie była wymiana sprzęgła ,dwumasu i przy okazji oleju, operacja przebiegła szybko, sprawnie i fachowo, chyba nikt w PL nie ogarnia tak multitronica jak Bartek i do tego uczciwie podchodzi do tematu , więc możecie być pewnie, że nie będziecie narażeni na naciąganie na dodatkowe koszty Jeszcze raz dzięki Bartek Pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, potrzebuje zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzenia do audi a4 b6 1.8t BFB 163PS, 2003r. , według katalogu inter cars topran ma nr. 109 343
-
Spoty Puławskie
Koledzy,potrzebuje namiar na dobry warsztat w Puławach zajmujący się samochodami z grupy VW/audiw , gdzie sprawdzą rzetelnie auto które chciałbym kupić
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Pięknie to wszystko ogarnąłeś z autem, efekt za***isty co do foteli to ja też długo szukałem, bo znaleźć sporty z grzanymi d*pami w kolorze swing to graniczy z cudem, udało mi się po półtora roku szukania i to w moim mieście
-
Regulacja lędźwi przedni fotel
miałem nadzieję, że jest gdzieś bliżej trudno, wezmę ze skrzynki albo z plusa pod zegarami
-
[ALL B6] Problem z poduszką fotela kierowcy
fotel mam wymontowany, więc napięcia nie ma pod fotelem są dwie kostki od poduszki, jedna wchodzi w gniazdo w podłodze, a druga jest tez pod spodem w rogu bliżej poduszki i to ją ktoś obciął, zastanawia mnie tylko po co, mam nadzieję, że tam nie jest nic nakombinowane :/
-
[ALL B6] Problem z poduszką fotela kierowcy
mógł bym jeszcze przełożyć poduszkę, ale jeśli lutowanie jest bezpieczne to wolę polutować bo to dużo mniej pracy
-
[ALL B6] Problem z poduszką fotela kierowcy
czy lutowanie kabli od poduszek jest bezpieczne, tzn. czy nie wpływa to jakoś na działanie poduszki, rezystancja itp. ? kupiłem fotele sportowe i niestety ktoś uciął jedna kostkę ( tą bliżej poduszki) w fotelu, więc muszę zlutować kable lub wlutować kostkę, stąd moje pytanie
-
Regulacja lędźwi przedni fotel
podepnę się pod temat, bo właśnie dzisiaj wymieniłem zwykłe fotele na sporty i oczywiście nie ma pinu z "+" w czerwonej kostce . Skąd najlepiej wziąść + do zasilenia foteli ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, tym razem potrzebuję łączniki stabilizatora najlepiej lemfordera , a4 b6 1.8t 2003r. sedan zwykłe zawieszenie, w jakiej cenie to u Ciebie dostanę ? przy okazji podrzuć cenę klocków na przód, coś z lepszych firm typu ate itp., bo powoli przymierzam się do wymiany
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
W jakiej cenie masz sondę lambda do 1.8t 2003r. 163KM ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
przesyłka z częściami dotarła, dzięki mam jeszcze pytanie o cenę przepływomierza bosch do mojego auta ( B6 1.8t 163 BFB 2003r.)
-
[B6 AMB] Mruga kontrolka ładowania
to by sie mogło zgadzać, kurcze, zamówię jednak to sprzegiełko i napinacz
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Poproszę o cenę napinacza paska alternatora, a4 B6 1.8t WAUZZZ8E23A34156017
-
[B6 AMB] Mruga kontrolka ładowania
mam taki sam problem w swoim aucie, ktoś się orientuje co to może być ? auto kupiłem w tamtym roku i już poprzedniej zimy kilka razy miałem taką sytuację, nigdy latem, teraz znowu miga kontrolka, ale sytuacja robi się coraz częstsza :/ dodam jeszcze, że jest też skaczący napinacz paska, po przeczytaniu kilku postów zaczynam podejrzewać sprzęgiełko alternatora, zastanawia mnie tylko jak to może być związane z temperaturą ?może jednak to coś innego ? przed chwilą sprawdziłem na poluzowanym pasku,alternator nie ma oporu,sprzęgło chodzi w miarę lekko...
-
skąd wziąść mocne 12V po stacyjce w pobliżu radia ?
dzięki wielkie czyli mogę się tam bezpiecznie podpiąć, nie zakłóci to niczego w instalacji auta ?
-
skąd wziąść mocne 12V po stacyjce w pobliżu radia ?
no właśnie, a ja potrzebuje zasilanie... który plus z bezpieczników masz na myśli, konkretnie pod który bezpiecznik mam się podpiąć,żeby nie było później jakichś problemów z instalacją ? osłona jest na 3 śrubkach,więc nie ma problemu z demontażem,mogę ciągnąć przewód od bezpieczników .Zdaje się,że nigdzie bliżej tego napięcia nie znajdę :/ ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2012 at 12:05 ---------- może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
mam podobny objaw, ale tylko ten jeden ze wszystkich które podałeś, bardziej kojarzę to z silnikiem...mam nadzieje, że to nic związanego ze skrzynią :/
-
skąd wziąść mocne 12V po stacyjce w pobliżu radia ?
dzięki, to już jest jakiś trop
-
skąd wziąść mocne 12V po stacyjce w pobliżu radia ?
właśnie nie chcę pół auta rozbierać,żeby tylko plus znaleźć może ktoś ma już opatentowane gdzie znaleźć to napięcie...